Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27766

Guest
Spiewajacego azira brakuje
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser27766

Guest
Shamusku gdzie jestes czekamy na riposte z twojej strony (tylko nie badz zazdrosny o arbuzka juz to nie bylo na powaznie )
smiley_emoticons_grepolove.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_panik4.gif
smiley_emoticons_flucht2.gif
smiley_emoticons_flucht2.gif
smiley_emoticons_flucht2.gif
smiley_emoticons_flucht2.gif
smiley_emoticons_flucht2.gif
smiley_emoticons_flucht2.gif
smiley_emoticons_flucht2.gif
 
80% tego towarzystwa chyba tego roku przejdzie do 7 klasy podstawówki
Ten świat to musi być potężny niewypał , współczuje normalnym grepoholikom takich przeciwników , nie dość ,ze same sieroty to jeszcze kombinatorzy i oszuści
 

DeletedUser27766

Guest
No mati za duzego poziomu to tu nie ma akurat ale smiesznie jest , idziesz na jesien na zagraniczny tez bo tam to pogrom ma byc slyszalem w ekipach
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser30644

Guest
Hmmm... jesteś pierwszym zlotnikiem, który ma w każdej wiosce mur 25 na jakiego gram. Gratki, żal się dalej :3
To tylko udowadnia, że gierka przeglądarkowa dla dzieci to dla ciebie wszystko co masz :) Zbijam ci katasy to odrazu pojawia się 50 nowych, a z twoim wykształceniem to pewnie zupki chińskie jesz tylko żeby więcej na złoto było :thinking:.
Jeszcze będziesz musiał się napracować żeby wygrać bo jak narazie nic nie robisz oprócz murków :/


PS: Nazwa sojuszu to „Fair Play” naucz się wreszcie analfabeto :3
 
Zawsze mnie śmieszy zawiść xd
Gość lubi pakować złoto w grę to robi to, inni sobie skaczą na spadochronach, podróżują itd, a on sobie znajduje odskocznie w grze :p
Żal ścisnął pośladki bo nie możesz tyle wydać? Xd
I czepianie się o gramatykę sugeruje, że jesteś z pokolenia neo. Normalni ludzie czytają treść, a nie szukają błędów :)
 
Zawiść – uczucie znacznie silniejsze niż zazdrość, polegające na odczuwaniu silnej niechęci lub wrogości w stosunku do osoby, której czegoś się zazdrości[1].

Sprawdź definicję zanim coś napiszesz, ja czuję bardziej pogardę. Włożyć w tą grę mogę 15x tyle co on więc to też nie ma sensu.
Hahah xd wiem jakich słów używam, wiem co one oznaczają. Gdybyś mógł to byś mu złota nie wypominal, a tutaj silny ścisk pewnej części ciała da się wyczuc
 
Do góry