Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31226

Guest
Zawsze mnie śmieszy zawiść xd
Gość lubi pakować złoto w grę to robi to, inni sobie skaczą na spadochronach, podróżują itd, a on sobie znajduje odskocznie w grze :p
Żal ścisnął pośladki bo nie możesz tyle wydać? Xd
I czepianie się o gramatykę sugeruje, że jesteś z pokolenia neo. Normalni ludzie czytają treść, a nie szukają błędów :)
Noobnaldinho
 

DeletedUser9244

Guest
Zawsze mnie śmieszy zawiść xd
Gość lubi pakować złoto w grę to robi to, inni sobie skaczą na spadochronach, podróżują itd, a on sobie znajduje odskocznie w grze :p
Żal ścisnął pośladki bo nie możesz tyle wydać? Xd
I czepianie się o gramatykę sugeruje, że jesteś z pokolenia neo. Normalni ludzie czytają treść, a nie szukają błędów :)

Normalni ludzie lubią czytać treść, która nie zawiera błędów :)
 

DeletedUser31057

Guest
Mam dla Was wszystkich medal :]
57ac725cc5c2c639f606e636a3620d5c.png
 

DeletedUser9349

Guest
[ciach-cytat]
Zniszczyć to mozna zabawkę lub przedmiot. Na grze gracza się podbija albo przejmuję. Skoro Laxia taki ogarnięty chętnie poznam nik maciusia z Bylis. Ale obawiam się że owy maciuś nie stracił tam ani jednego miasta , pisanie o zniszczeniu mija się z prawdą .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30644

Guest
Zniszczyć to mozna zabawkę lub przedmiot. Na grze gracza się podbija albo przejmuję. Skoro Laxia taki ogarnięty chętnie poznam nik maciusia z Bylis. Ale obawiam się że owy maciuś nie stracił tam ani jednego miasta , pisanie o zniszczeniu mija się z prawdą .
Mówię przecież, „zniszczyć” pasuje idealnie :)
Czyli zrobił to samo co ty i po prostu szaraki strzelił bo nie dawał rady już? :3
 

DeletedUser9349

Guest
Wyszarzył się cały sojusz co nie jest tajemnicą. Zniszczone to wy macie szare komórki skoro boty służą wam za uznane zwycięstwo na internetowej gierce. A Ciebie to już zupełnie nie kojarzę z bylis więc zbytnią rewelacją tam nie byłeś. Ja wolę grać z graczami co mają poukładane w głowie na granie z botami szkoda mojego czasu. :)
 

DeletedUser30644

Guest
Przed waszymi szarakami i tak byłem wyżej niż wy wszyscy. Zresztą dobrzy gracze jesteście jeśli cały sojusz wyszarzył przez jednego gracza.
Nie mów nic o szarych komórkach bo przez tą gierkę przeglądarkową siedziałaś 3 dni i noce przy komputerze mając trójkę dzieci. Gratuluje i dzięki za rozmowę, nie wypowiadaj się już w nieswoim świecie :)
 

DeletedUser9349

Guest
Przed waszymi szarakami i tak byłem wyżej niż wy wszyscy. Zresztą dobrzy gracze jesteście jeśli cały sojusz wyszarzył przez jednego gracza.
Nie mów nic o szarych komórkach bo przez tą gierkę przeglądarkową siedziałaś 3 dni i noce przy komputerze mając trójkę dzieci. Gratuluje i dzięki za rozmowę, nie wypowiadaj się już w nieswoim świecie :)

Przykro mi ale Cię rozczaruję. Nie siedziałam 3 dni i 3 noce heh wyłaczyłam apkę aby boty dały mi spać. Ponadto jesteś widzę specjalistą mojego życia prywatnego. Niestety w ilości moich pociech się pomyliłeś i ponadto nie potrzebują mamusi niani. Jak nie w swoim świecie. Mam tam przecież wioskę , więc świat jest również moim. Coś nerwowy się robisz kolego :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser31226

Guest
Jakiś gracz ubił mi wojsko, nie wiem czemu na komputerze nie zawył alarm, wiecie może czy na telefonie jest jakis program do alertu?
 

DeletedUser31270

Guest
jak mogę rekrutować do sojuszu bo dostałem takie uprawnienia,a nie wiem jak mam zapraszać w jaki sposób to się rekrutuje?
 
Do góry