Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25462

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

ciach siedzisz w sojuszu który nic nie robi ludzie którzy widzą perspektywy piszą do nas i skoro zostali przyjęci nie jest to podważalne bo wstępując w nasze szeregi wypełniają swoje przeznaczenie :mad:

Szanuje ludzi co zaciekle zostają w tych ubogich sojuszach i odbijają okupacje 60 zapałkami

Szadzio odezwij się się bo Kit Kat to łakomy kąsek
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

ciach siedzisz w sojuszu który nic nie robi ludzie którzy widzą perspektywy piszą do nas i skoro zostali przyjęci nie jest to podważalne bo wstępując w nasze szeregi wypełniają swoje przeznaczenie :mad:

Szanuje ludzi co zaciekle zostają w tych ubogich sojuszach i odbijają okupacje 60 zapałkami

Szadzio odezwij się się bo Kit Kat to łakomy kąsek
smiley_emoticons_irre4.gif

Nie od nas odchodzą, lecz z Łajdaków jakbyś wiedział....
Z resztą z wami taka jest właśnie gra... Tak płaczę i wypisuje teraz swoje wypociny na forum... Lecz niech każdy wie Kronika mimo swoje tak wielkiej siły nie może znaleźć na jednego grajka sposobu i lecą do supportu po pomoc... 5 raz zkoleji to nie jest przypadek i dobrze o tym wiecie :) ahh nazywajcie się prawdziwymi graczami :) lecz gry uczciwej w sobie nie ma każdy z was... Teraz to nazwę moglibyście zmienić na Kronika Fatalna by Support :) bo tylko do tego jesteście zdolni :) wygraliście dzisiaj kolejny raz... Tak teraz siedzę i płaczę jacy to wy jesteście okrutni i uczciwi :) brawo!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Nie od nas odchodzą, lecz z Łajdaków jakbyś wiedział....
Z resztą z wami taka jest właśnie gra... Tak płaczę i wypisuje teraz swoje wypociny na forum... Lecz niech każdy wie Kronika mimo swoje tak wielkiej siły nie może znaleźć na jednego grajka sposobu i lecą do supportu po pomoc... 5 raz zkoleji to nie jest przypadek i dobrze o tym wiecie :) ahh nazywajcie się prawdziwymi graczami :) lecz gry uczciwej w sobie nie ma każdy z was... Teraz to nazwę moglibyście zmienić na Kronika Fatalna by Support :) bo tylko do tego jesteście zdolni :) wygraliście dzisiaj kolejny raz... Tak teraz siedzę i płaczę jacy to wy jesteście okrutni i uczciwi :) brawo!

To wszystko przez podwodne kolony Wodza!
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

za to wasz gracz przegrał rozumem wpisując taki opis:). a ty sie kim nazywasz? jednego miasta nam nie zabraliscie i i zarzucasz nam cos?. włącz człowieku myślenie bo bieda umysłowa na kilometry wali.

Ps. nie mozemy znalezc na niego sposobu, lecz przy pierwszej akcji zabralismy mu 5 miast i nadal uwazasz, ze nie mamy sposobu? zaraz napiszesz, ze go wtedy nie było - 2 minuty po kolonach jego "cofki wchodziły"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Nie od nas odchodzą, lecz z Łajdaków jakbyś wiedział....
Z resztą z wami taka jest właśnie gra... Tak płaczę i wypisuje teraz swoje wypociny na forum... Lecz niech każdy wie Kronika mimo swoje tak wielkiej siły nie może znaleźć na jednego grajka sposobu i lecą do supportu po pomoc... 5 raz zkoleji to nie jest przypadek i dobrze o tym wiecie :) ahh nazywajcie się prawdziwymi graczami :) lecz gry uczciwej w sobie nie ma każdy z was... Teraz to nazwę moglibyście zmienić na Kronika Fatalna by Support :) bo tylko do tego jesteście zdolni :) wygraliście dzisiaj kolejny raz... Tak teraz siedzę i płaczę jacy to wy jesteście okrutni i uczciwi :) brawo!




Wiedziałem, że znowu będzie na nas, ale tym razem od jego ostatniego banana robiłem screeny zmieniającego się profilu szkoda, że tylko dwa, bo było więcej.
Nauczcie się kultury,bo na grę już chyba za późno.
Zmieńcie nazwę sojuszu na Fatalni Rebelianci - Wam lepiej pasuje:)
20jhfo.png

28m20lk.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Kolega nie używa głowy wiec ma za swoje, nie od dzisiaj banuje support za takie rzeczy ale tak Kronika jest beeee :D
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Wiedziałem, że znowu będzie na nas, ale tym razem od jego ostatniego banana robiłem screeny zmieniającego się profilu szkoda, że tylko dwa, bo było więcej.
Nauczcie się kultury,bo na grę już chyba za późno.
Zmieńcie nazwę sojuszu na Fatalni Rebelianci - Wam lepiej pasuje:)
20jhfo.png

28m20lk.png


Nie widzę w nich żadnej obrazy... Lecz do was szkoda słów... Tak sam się podał do supportu za wpisy na profilu...


Zabrać wam miasto powiadacie? jak zabrać miasto pupilkom supportu? hmm... Nie realne...
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

to może czas kupić okulary skoro nie widzisz obrazy?. szkoda, ze wszyscy widzą, osoby bezstronne. Ale wy wolicie płakać caly czas jacy to wszyscy sa przeciwko nam.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Nie widzę w nich żadnej obrazy... Lecz do was szkoda słów... Tak sam się podał do supportu za wpisy na profilu...


Zabrać wam miasto powiadacie? jak zabrać miasto pupilkom supportu? hmm... Nie realne...

Nierealne?
Jak wysyłacie na nas kolony to co się z nimi dzieje?
Znikają po drodze?Czy może ich po prostu nie wysyłacie?
Nie zdajesz sobie chyba sprawy jak się ośmieszasz takimi postami.
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Nierealne?
Jak wysyłacie na nas kolony to co się z nimi dzieje?
Znikają po drodze?Czy może ich po prostu nie wysyłacie?
Nie zdajesz sobie chyba sprawy jak się ośmieszasz takimi postami.

Tak staram się wnieść na forum zamęt i żebyście mogli się pośmiać jak to biedny płaczę bo Kronika nas leje :) Nie ma co z wami pisać, i tak wszystkiemu zaprzeczacie to na co z wami wchodzić w dialog?
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Nie od nas odchodzą, lecz z Łajdaków jakbyś wiedział....
Z resztą z wami taka jest właśnie gra... Tak płaczę i wypisuje teraz swoje wypociny na forum... Lecz niech każdy wie Kronika mimo swoje tak wielkiej siły nie może znaleźć na jednego grajka sposobu i lecą do supportu po pomoc... 5 raz zkoleji to nie jest przypadek i dobrze o tym wiecie :) ahh nazywajcie się prawdziwymi graczami :) lecz gry uczciwej w sobie nie ma każdy z was... Teraz to nazwę moglibyście zmienić na Kronika Fatalna by Support :) bo tylko do tego jesteście zdolni :) wygraliście dzisiaj kolejny raz... Tak teraz siedzę i płaczę jacy to wy jesteście okrutni i uczciwi :) brawo!

Faktycznie nie potrafimy znalesc sposobu
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
, umiemy tylko przejmowac dzieki supportowi miasta. To popatrz na to i nie mow mi ze kolegi nie bylo, bo klinowal (dosc nieudolnie ale jednak). Komentarz chyba jest zbedny. Akcja na 5 miast = 5 miast przejetych. Dziekuje dobranoc
smiley_emoticons_lol.gif
6hnkuh.png
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Heloru

Tak staram się wnieść na forum zamęt i żebyście mogli się pośmiać jak to biedny płaczę bo Kronika nas leje :) Nie ma co z wami pisać, i tak wszystkiemu zaprzeczacie to na co z wami wchodzić w dialog?

Jak mogę kłamstwom i pomówieniom nie zaprzeczać?
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Heloru

ten człowiek nie potrafi pogodzić sie z tym, że ktoś jest lepszy. Naucz sie przegrywać człowieku bo twoje zachowanie nie wykracza za poziom gimbazy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

to może czas kupić okulary skoro nie widzisz obrazy?. szkoda, ze wszyscy widzą, osoby bezstronne. Ale wy wolicie płakać caly czas jacy to wszyscy sa przeciwko nam.
Jeśli mówisz o mnie jako osobie bezstronnej to nie masz racji bo ja jestem w Kronice :cool:
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Jeśli mówisz o mnie jako osobie bezstronnej to nie masz racji bo ja jestem w Kronice :cool:

użyłem liczby mnogiej :D nie miałem na myśli tylko twoją osobe ;d
 

DeletedUser26685

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Tak na marginesie *SauronX* wzięło się od oka Saurona ? :p
 

DeletedUser22236

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

zajrzalem tu 2 tyg. temu .... potem tydzien pozniej.... dzis.... i w kolko to samo:p

i niewiem kto jest glupszy
smiley_emoticons_confusednew.gif
... Ci co prowokuja, czy ci co odpowiadaja????:D
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

zajrzalem tu 2 tyg. temu .... potem tydzien pozniej.... dzis.... i w kolko to samo:p

i niewiem kto jest glupszy
smiley_emoticons_confusednew.gif
... Ci co prowokuja, czy ci co odpowiadaja????:D

ci co najwięcej złocą :D
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

użyłem liczby mnogiej :D nie miałem na myśli tylko twoją osobe ;d

Ktoś może mi wyjaśnić tylko dlaczego ciiach o tym wiedzieliście i ataki się zaczynały... bo to chyba nie przypadek?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Heloru

Ktoś może mi wyjaśnić tylko dlaczego ciach o tym wiedzieliście i ataki się zaczynały... bo to chyba nie przypadek?

może dlatego, że my w porownaniu do was atakujemy innych graczy a nie czekamy na zbawienie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry