Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

no i co z tego że w tym sojuszu co ja jestem nawet nikt 2 miast nie ma :)
to nie jest mój soj :)
:)
ja tylko napisałem że straciliście 2 miasta ) ( mało kiedy tracicie w takiej ilości )
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

i wkurza wszystkich po kolei :)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

i wkurza wszystkich po kolei :)

Tej Pani już podziękujemy
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Martusia na jakiem świecie teraz obrażasz graczy ?? albo dostajesz lanie
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Tej Pani już podziękujemy
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Martusia na jakiem świecie teraz obrażasz graczy ?? albo dostajesz lanie
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


Wiesz, myślę sobie, że wszystkich bijesz w zakresie nobowania i nieudolności
hihi.gif


więc, lepiej będzie jeśli po prostu zamilkniesz i przestaniesz się pogrążać jeszcze bardziej

do książek chłopaczku, a grepo zostaw bardziej doświadczonym i tym, którzy już zakończyli edukację szkolną
bo widać, że Ty nie umiesz pogodzić jednego z drugim


a jak widać, najbardziej wkurzam Ciebie
i akyrat to mi wcale, a wcale nie przeszkadza :)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Wiesz, myślę sobie, że wszystkich bijesz w zakresie nobowania i nieudolności
hihi.gif


więc, lepiej będzie jeśli po prostu zamilkniesz i przestaniesz się pogrążać jeszcze bardziej

do książek chłopaczku, a grepo zostaw bardziej doświadczonym i tym, którzy już zakończyli edukację szkolną
bo widać, że Ty nie umiesz pogodzić jednego z drugim


a jak widać, najbardziej wkurzam Ciebie
i akyrat to mi wcale, a wcale nie przeszkadza :)


smiley_emoticons_lol.gif

Mja droga Marto puki co to KAŻDY ma polewkę z Ciebie i to Ty zbierasz baciory nie Pozdrawiam a dyskutował ze Słupem takim jak Ty nie będe
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Nie wypowiadaj się za WSZYSTKICH, skoro nie masz zielonego pojęcia co inni na mój temat mówią.

Natomiast Ty chłopczyku jesteś cieniutki w tą grę, tylko w języku starasz się nadrabiać, ale ze mną i to Ci nie wychodzi, nobku :eek:

Ps. I chciałam zaznaczyć, że w żadnym razie nie jestem Twoja :)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Nie wypowiadaj się za WSZYSTKICH, skoro nie masz zielonego pojęcia co inni na mój temat mówią.

Natomiast Ty chłopczyku jesteś cieniutki w tą grę, tylko w języku starasz się nadrabiać, ale ze mną i to Ci nie wychodzi, nobku :eek:

Ps. I chciałam zaznaczyć, że w żadnym razie nie jestem Twoja :)

jak to nie ? przecież tak się kochacie
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Nie wypowiadaj się za WSZYSTKICH, skoro nie masz zielonego pojęcia co inni na mój temat mówią.

Natomiast Ty chłopczyku jesteś cieniutki w tą grę, tylko w języku starasz się nadrabiać, ale ze mną i to Ci nie wychodzi, nobku :eek:

Ps. I chciałam zaznaczyć, że w żadnym razie nie jestem Twoja :)

smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

no tak biedna Martusia zapomina że to ona zawsze smary dostaje a później udaje że jest w szpitalu albo real wzywa.
Nie wiem czy taką przypadłość jak Ty masz się leczy
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_irre.gif

widziałem na Geli kto jest Noobem hehehe ja gram a Ty :>? NIE ISTNIEJESZ
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Czytam to czytam i sobie myśle ze jak chcecie zabłyszczeć to się brokatem obsypcie a nie dyrdymały gadacie ;)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Czytam to czytam i sobie myśle ze jak chcecie zabłyszczeć to się brokatem obsypcie a nie dyrdymały gadacie ;)

Gravi może wkońcu coś Ty pokażesz
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

a nie sam piszesz dyrdymały
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

jak na tym świecie nie grasz to ..... w kubeł... ;)

Wybacz ale będe pisał gdzie mi się podoba
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

a znając twoją przyszłość niedługo pograsz i skończysz jak na Kalidonie
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Wybacz ale będe pisał gdzie mi się podoba
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

a znając twoją przyszłość niedługo pograsz i skończysz jak na Kalidonie
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


Czyli tutaj Marcia miała racje mocny w gębie...
Daj bóg aby tak sie skończyło
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Czyli tutaj Marcia miała racje mocny w gębie...
Daj bóg aby tak sie skończyło

mówisz o sobie ? waliłeś kozaka na pw a skończyłeś jak zawsze. i tyle po Gravim a płynąłeś chyba z miesiąc w moją okolice wiec skończ wać.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

mówisz o sobie ? waliłeś kozaka na pw a skończyłeś jak zawsze. i tyle po Gravim a płynąłeś chyba z miesiąc w moją okolice wiec skończ wać.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


hahahha lol... priv ? bierz przez pół...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Mialem sie nie odzywac ale troche wnerwia mnie pitolenie a nie fakty:(
Kronika stracila dwa miasta i to Banda je przejela, wszyscy sie tak podniecaja potega Kroniki, tak jest ponad wszystkie inne soje ale czy to znaczy ze graja tam sami najlepsi? Pewnie po tym wpisie bedzie "odwet" Kroniki na Bande ale to bez znaczenia bo Banda to raczej taka szkolka grepomaniakow, nikt nikomu nie broni atakowac, nie ma podzialu na fronty czy morza, Kronika zebrala ekipe tylko co ta ekipa ma za radoche z gry? Pewnie nawet Banda bedzie miala problem z kolonami ale czy to ma jakies znaczenie? Stracimy moze 100 miast ale pewnie bedzie i tez tak ze uda sie cos urwac Kronice, dla Kroniki 100 miast to nic a dla kogos innego jedno miasto to wygrana, dla mnie i dla Bandy juz jest zabawa bo nam sie udalo ale "to bylo przypadiem" zawsze bedzie stracone miasto przez Kronike tylko "oddaniem" ale to bez znaczenia hihi Tylko powaleni kolesie plyna na front z Kronika a w Bandzie jest takich kilku i na tym ta gra polega
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Mialem sie nie odzywac ale troche wnerwia mnie pitolenie a nie fakty:(
Kronika stracila dwa miasta i to Banda je przejela, wszyscy sie tak podniecaja potega Kroniki, tak jest ponad wszystkie inne soje ale czy to znaczy ze graja tam sami najlepsi? Pewnie po tym wpisie bedzie "odwet" Kroniki na Bande ale to bez znaczenia bo Banda to raczej taka szkolka grepomaniakow, nikt nikomu nie broni atakowac, nie ma podzialu na fronty czy morza, Kronika zebrala ekipe tylko co ta ekipa ma za radoche z gry? Pewnie nawet Banda bedzie miala problem z kolonami ale czy to ma jakies znaczenie? Stracimy moze 100 miast ale pewnie bedzie i tez tak ze uda sie cos urwac Kronice, dla Kroniki 100 miast to nic a dla kogos innego jedno miasto to wygrana, dla mnie i dla Bandy juz jest zabawa bo nam sie udalo ale "to bylo przypadiem" zawsze bedzie stracone miasto przez Kronike tylko "oddaniem" ale to bez znaczenia hihi Tylko powaleni kolesie plyna na front z Kronika a w Bandzie jest takich kilku i na tym ta gra polega



Pisałem już, ze miasta stracone na Waszą rzecz nie były oddane tylko stracone z naszej strony.
Bez znaczenia czy kto z nas ich nie bronił czy go akurat nie było - my też nie podbijamy tylko tych co na kompie siedzą, a jednak każde takie przejęte miasto w statach wygląda tak samo jak to gdy przeciwnik się bronił.
A mitycznej otoczki wokół naszego sojuszu nie tworzymy my sami tylko przeciwnicy.
Radoche z gry to mamy ją z każdym przejętym miastem czy zdjętą paczką ogni wroga.
Co do "powalonych kolesi" to wiekszosc mamy chyba u siebie :)
 

DeletedUser26903

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Zaraz komisja powstanie Macierewicz do zbadania Kroniki czy casem cos wspulnego nie mieli z Katastrofa Smolenska
 
Do góry