Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Aksamitki miały bardzo pijana imprezę i faktem niezaprzeczalnym jest, że po piciu jest kac, więc im akurat trzeba wybaczyć :D
Co do napinki - chyba nie widziałeś forum Farsali...
Tu już jest 20 stron więcej, a świat krócej o 5 miechów praktycznie xd


To miało nas obrazić??
podejmujemy próby podboju ale sie nie udaje..
nie bede komentował ze złocicie... wystarczy na ranking eventu patrzeć ...
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

To miało nas obrazić??
podejmujemy próby podboju ale sie nie udaje..
nie bede komentował ze złocicie... wystarczy na ranking eventu patrzeć ...



Ja się nawet w pierwszej setce nigdy nie mieszczę, a wziąłem Wam więcej miast niż chyba ktokolwiek inny też event?
Te tłumaczenia przestają być nawet śmieszne.
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Ja się nawet w pierwszej setce nigdy nie mieszczę, a wziąłem Wam więcej miast niż chyba ktokolwiek inny też event?
Te tłumaczenia przestają być nawet śmieszne.

Ja mówię o odbijaniu miast w które wstawialiśmy Wam klocki...
nie to nie event z tym się zgodzę...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6237

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

To miało nas obrazić??
podejmujemy próby podboju ale sie nie udaje..
nie bede komentował ze złocicie... wystarczy na ranking eventu patrzeć ...

Przecież ja tylko obrażac potrafie :)
Rozluźnij się :) ja Ci już pisałem co na ten temat sądzę :p jak i Waszemu założycielowi :)
Jakbym widział, że jakiś sojusz sobie robi co chce i jak chce, i nikt nie może go powstrzymać, to już dawno zabrałbym manele
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif

A tu to akurat złoce tyle co kot napłakał :D z resztą dobrze o tym wiesz :p

(Smoczy chyba ja zacząłem, to co Ci się nie udało :D
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
)

Ja tak szczerze to bym chciał zagrać na świecie bez eventów, najlepiej z silnikiem 1.0, bez cudaków - czysta walka 100 lat hehehe, przynajmniej coś się działo i trzeba było mieć "Skilla".

To już nie to samo
smiley_emoticons_mttao_wassermann.gif
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Przecież ja tylko obrażac potrafie :)
Rozluźnij się :) ja Ci już pisałem co na ten temat sądzę :p jak i Waszemu założycielowi :)
Jakbym widział, że jakiś sojusz sobie robi co chce i jak chce, i nikt nie może go powstrzymać, to już dawno zabrałbym manele
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif

A tu to akurat złoce tyle co kot napłakał :D z resztą dobrze o tym wiesz :p

(Smoczy chyba ja zacząłem, to co Ci się nie udało :D
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
)

Ja tak szczerze to bym chciał zagrać na świecie bez eventów, najlepiej z silnikiem 1.0, bez cudaków - czysta walka 100 lat hehehe, przynajmniej coś się działo i trzeba było mieć "Skilla".

To już nie to samo
smiley_emoticons_mttao_wassermann.gif


Nie wolno się spouchwalać z wrogiem drogi wyrzymie :eek:
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

ale cisza
 

DeletedUser24372

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:


Może byś coś powiedział o taktyce swojego sojuszu ?? Jak to w sobote odbijaliście okupacje mitykami na murze 21 z wieżą w mieście i to jeszcze deffem do tego
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Może byś coś powiedział o taktyce swojego sojuszu ?? Jak to w sobote odbijaliście okupacje mitykami na murze 21 z wieżą w mieście i to jeszcze deffem do tego
smiley_emoticons_auslachen2.gif

no jak odbijali klikali atak zaznaczali jednostki i akceptowali.. wielka mi filozofia..
 

DeletedUser24372

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Żeby odbijać okupacje łukami i szermierzami z wyspy na murze 21 to trzeba być chyba filozofem . Ale tak tylko Legiony potrafią i chyba Gravi też bo ich broni a sam grać nie umie
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Żeby odbijać okupacje łukami i szermierzami z wyspy na murze 21 to trzeba być chyba filozofem . Ale tak tylko Legiony potrafią i chyba Gravi też bo ich broni a sam grać nie umie
smiley_emoticons_auslachen2.gif

No napewno nie umiem grac.. jak tak mówisz.. ale mozemy sie sprawdzic wstawie sobie OGNIE do miasta a ty Atakuj ;)
 

DeletedUser24372

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Tia ... na m76 to sobie możesz wstawiać :) Proponujesz jak uciekłeś
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser24372

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Nie da rady :cool: Od wczoraj mam urlop :cool:
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Ja się nawet w pierwszej setce nigdy nie mieszczę, a wziąłem Wam więcej miast niż chyba ktokolwiek inny też event?
Te tłumaczenia przestają być nawet śmieszne.

A idz Ty zlotniku zasmolony. Przestaniesz sie wkoncu tlumaczyc glupio? Ciagle tylko "ja nie zloce". Nikt Ci w to niewierzy przeciez
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Może byś coś powiedział o taktyce swojego sojuszu ?? Jak to w sobote odbijaliście okupacje mitykami na murze 21 z wieżą w mieście i to jeszcze deffem do tego
smiley_emoticons_auslachen2.gif
jA tu od niedawna jestem :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

na świecie jak widze mało sie dzieje na środku mapy :)
( aktualnie w kronice i inych sojach jest wielkie podbijanie graczy kończących gre ;)
jak np saurox
zakon x
a w kronice
np
8micro8
lukasz
paweł-złoty :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a najwiekszy złotnik na tym świecie to mulard ;)
potrafi w 3 dni podnieść z 1k do 10k miasto :)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

z przyśpieszoną budową z eventu i z misji to przy odrobinie złota jest możliwe wydaje mi się :)
 
Do góry