Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

co tam sie dzieje na środku :)
wczoraj kronice podbiła miasto banda chłopaczka a dzisiaj
2 kolejne stracone ;) ( 1 podbiła siekiera a 2 sandykat )

rozumiem że tamtego gracza nie było wczoraj ;)
ale co dzisiaj sie stało ( nie było 2 graczy )
czy może jednak koalicji ( no bo myśle że takie soje nie dałyby rady same )
udało sie podbić coś kronice ;)

sojusz spiochow niestety :D
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

co tam sie dzieje na środku :)
wczoraj kronice podbiła miasto banda chłopaczka a dzisiaj
2 kolejne stracone ;) ( 1 podbiła siekiera a 2 sandykat )

rozumiem że tamtego gracza nie było wczoraj ;)
ale co dzisiaj sie stało ( nie było 2 graczy )
czy może jednak koalicji ( no bo myśle że takie soje nie dałyby rady same )
udało sie podbić coś kronice ;)

Wbili kolony na wieczór, kiedy już wszyscy spali bo chcieli na egzaminy gimnazjalne być wypoczęci. Ja się tak nie bawię
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

kolejne 2 miasta podbite przez sandykat
co sie tam dzieje ;)
( ten gracz co stracił 2 miasta wcześniej stracił 1 miasto podbite przez kitkat :)
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

kolejne 2 miasta podbite przez sandykat
co sie tam dzieje ;)
( ten gracz co stracił 2 miasta wcześniej stracił 1 miasto podbite przez kitkat :)

KitKat zabrało mu miasto jak wszedł na urlop a teraz możliwe ze z niego nie wrócił już
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

To jak tam już wszyscy ogłosili wygraną Kroniki?
Wodzu miałeś mi odpisać co z tymi wiadomościami co podobno pisałem do waszego gracza i go wyzywalem? Miał być ban dla mnie czy co to było?
Następną wioche zabraliscie WDM-owi i jak zawsze ataki, kolon i wsparcia w tej samej sek?
Nie da rady w takim składzie 'normalnie' kolona wstawić? Wcześniej kilka padło i żeby samozadowolenie nie ucierpiało to trzeba było odpalić programik?
Gratki za takie przejęcie, satysfakcja jak orgazm.
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

To jak tam już wszyscy ogłosili wygraną Kroniki?
Wodzu miałeś mi odpisać co z tymi wiadomościami co podobno pisałem do waszego gracza i go wyzywalem? Miał być ban dla mnie czy co to było?
Następną wioche zabraliscie WDM-owi i jak zawsze ataki, kolon i wsparcia w tej samej sek?
Nie da rady w takim składzie 'normalnie' kolona wstawić? Wcześniej kilka padło i żeby samozadowolenie nie ucierpiało to trzeba było odpalić programik?
Gratki za takie przejęcie, satysfakcja jak orgazm.


proponuje wiecej nie
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_irre4.gif

i nie
smiley_emoticons_frown.gif


chyba jeszcze nie widziales jak robiismy zoorganizowana akcje. wtedy wszyscy odpalamy boty i po 10 wsparc wchodzi w sekunde kolona nie wspominjac o atakach sekunde przed
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

To jak tam już wszyscy ogłosili wygraną Kroniki?
Wodzu miałeś mi odpisać co z tymi wiadomościami co podobno pisałem do waszego gracza i go wyzywalem? Miał być ban dla mnie czy co to było?
Następną wioche zabraliscie WDM-owi i jak zawsze ataki, kolon i wsparcia w tej samej sek?
Nie da rady w takim składzie 'normalnie' kolona wstawić? Wcześniej kilka padło i żeby samozadowolenie nie ucierpiało to trzeba było odpalić programik?
Gratki za takie przejęcie, satysfakcja jak orgazm.

W sumie nie powinno Cie dziwic takie synchro w koncu to ja dogrywalem :D. A co do wdema to pogralby sobie spokojnie bez straty miasta ale zaczal zgrywav cwaniaka i slowa ktore wypowiedzial "nigdy mi nie zabierzecie miasta" staly sie dla nas rozkazem i pozniej juz kazda nasza akcja skonczyla sie powodzeniem. Przepraszamy wdem :(
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

W sumie nie powinno Cie dziwic takie synchro w koncu to ja dogrywalem :D. A co do wdema to pogralby sobie spokojnie bez straty miasta ale zaczal zgrywav cwaniaka i slowa ktore wypowiedzial "nigdy mi nie zabierzecie miasta" staly sie dla nas rozkazem i pozniej juz kazda nasza akcja skonczyla sie powodzeniem. Przepraszamy wdem :(

Ty i synchro??
smiley_emoticons_lol.gif
haha - twoje najlepsze synchro to wejście do szkoły równo z dzwonkiem
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Ty i synchro??
smiley_emoticons_lol.gif
haha - twoje najlepsze synchro to wejście do szkoły równo z dzwonkiem
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu!!
Tak Smoczy i synchro.
Umiejętności nie zależą od wieku i złota tylko od ćwiczeń i chęci.
@Kafel - masz na privie zanim odpiszesz,że bzdura spróbuj sam to zrobić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu!!
Tak Smoczy i synchro.
Umiejętności nie zależą od wieku i złota tylko od ćwiczeń i chęci.
@Kafel - masz na privie zanim odpiszesz,że bzdura spróbuj sam to zrobić.
Pogadalismy i każdy ma swoje zdanie.
Nie wiem co Waldek pisał czy mówił ale na tyle co gram to nie ma gościa co by wiochy nie stracił z tym że on ma rację co do 'super' kolonow na jego wiochy, ćwiczyć to można gimnastykę ale jak tutaj AT przestaje działać to chyba nie jest kwestia ćwiczeń hihi
Smoczy ze swoim synchro zapraszam, pośmiać zawsze się można albo ze mnie albo z Ciebie.
Wodzu jakoś ominęło Ci się to o co pytałem, głupio się przyznać?
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Jak najbardziej jest to kwestia ćwiczeń i przyzwyczajenia już po pewnym czasie.

Tacy ludzie są jak sami czegoś nie potrafią zrobić to twierdzą że nikt nie jest w stanie tego zrobić, a wystarczy czasem odrobinę chęci, motywacji i ćwiczeń

- - - Automatycznie połączono posty - - -

(...) i dobrego planowania. Zapomniałem dodać.
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Ty i synchro??
smiley_emoticons_lol.gif
haha - twoje najlepsze synchro to wejście do szkoły równo z dzwonkiem
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Na Ciebie mój drogi wystarczylo w zupelnosci
smiley_emoticons_lol.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Pogadalismy i każdy ma swoje zdanie.
Nie wiem co Waldek pisał czy mówił ale na tyle co gram to nie ma gościa co by wiochy nie stracił z tym że on ma rację co do 'super' kolonow na jego wiochy, ćwiczyć to można gimnastykę ale jak tutaj AT przestaje działać to chyba nie jest kwestia ćwiczeń hihi
Smoczy ze swoim synchro zapraszam, pośmiać zawsze się można albo ze mnie albo z Ciebie.
Wodzu jakoś ominęło Ci się to o co pytałem, głupio się przyznać?

Nie mam zamiaru nic Ci udowadniac ani z nikim sie mierzyc. Poczatek mojej wypowiedzi byl czysto zartobliwy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Jak najbardziej jest to kwestia ćwiczeń i przyzwyczajenia już po pewnym czasie.

Tacy ludzie są jak sami czegoś nie potrafią zrobić to twierdzą że nikt nie jest w stanie tego zrobić, a wystarczy czasem odrobinę chęci, motywacji i ćwiczeń

- - - Automatycznie połączono posty - - -

(...) i dobrego planowania. Zapomniałem dodać.

Masz w 100 % rację, też zaliczam się do tej "gorszej" i tępej części co tego nie potrafi, ale za cienki jestem, gdybym był lepszym graczem to kto wie może znalazł bym się w Kronice i dostał bym korepetycje jak grać żeby AT mi nie przeszkadzało :)
Wolę być jednak tępym Kaflem i grać "czysto" niż jak to okreslacie "wycwiczyc" eliminację AT, i tak wszyscy wiedzą jakie to "ćwiczenia"
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Nikt nic nie pisał o eliminacji At, nie wiem skąd Ci się to wzięło, czyżby ze swojego osobistego doświadczenia, czyt. próbowałeś? :)
musiałeś skoro piszesz o takiej możliwości :)
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

widac nie do konca probowales cwiczenia z tym at jak powinno. na tyle prob ile mozna wysylac z jednego miasta to trzeba czasem miec na prawde brak umiejetnosci zeby w ta sekunde czy jedna po trafic.
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu!!
Tak Smoczy i synchro.
Umiejętności nie zależą od wieku i złota tylko od ćwiczeń i chęci.
@Kafel - masz na privie zanim odpiszesz,że bzdura spróbuj sam to zrobić.

bądz botów.. bo i to wystepuje w tej grze..
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

bądz botów.. bo i to wystepuje w tej grze..

no troszkę na wyrost jest twoje stwierdzenie, można ładne synchro zrobić i są gracze, którzy mega ładnie trafiają - więc nie jest to niemożliwe i rzadkie
smiley_emoticons_smilenew.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Na Ciebie mój drogi wystarczylo w zupelnosci
smiley_emoticons_lol.gif

Lekcje odrobione? Na mnie wystarczyło?;) powiem tak - nie miałeś żadnej okazji ku temu:p oczywiście bajki na forum umiesz i lubisz pisać, jednak to zwykły populizm. Kolorowe książeczki dla dzieci polecam odłożyć na bok bo potem mamy przykład na forum i wyczytujemy o 'niewiarygodnych szkolnych przygodach smoczusia';p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu!!
Tak Smoczy i synchro.
Umiejętności nie zależą od wieku i złota tylko od ćwiczeń i chęci.
@Kafel - masz na privie zanim odpiszesz,że bzdura spróbuj sam to zrobić.

Chętnie zobaczyłbym te synchro.jak zobaczę to uwierzę, na gadanie smoczego zawsze brałem poprawkę.Także może kiedyś zobaczę te smocze synchro i zmienię zdanie...ale muszę to zobaczyć;)
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Bajeczki to lubisz Ty pisac. Widziales niejednokrotnie. Ciezko sie przyznac ze taki wykwintny jak sam siebie nazywasz gracz zostal delikatnie mowiac zlany? Myslisz ze jak pojawisz sie pod nowym nickiem to Cie nie poznam? Przestan sie spinac i wroc na ziemie. Bo wypowiadam sie czysto zartobliwie, nikogo nie obrazam a Ty mi wyskakujesz z jakimis pretensjami. Jestes jakis niespelnion, masz kompleksyy czy cos? To chyba jedyne wytlumaczenie Twojego zachowania :)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Bajeczki to lubisz Ty pisac. Widziales niejednokrotnie. Ciezko sie przyznac ze taki wykwintny jak sam siebie nazywasz gracz zostal delikatnie mowiac zlany? Myslisz ze jak pojawisz sie pod nowym nickiem to Cie nie poznam? Przestan sie spinac i wroc na ziemie. Bo wypowiadam sie czysto zartobliwie, nikogo nie obrazam a Ty mi wyskakujesz z jakimis pretensjami. Jestes jakis niespelnion, masz kompleksyy czy cos? To chyba jedyne wytlumaczenie Twojego zachowania :)

Smoczuś pokaż mi tu post, w którym określałem siebie jako wykwintnego gracza? pod publiczkę lubisz uderzać, ale ile w tym prawdy... Mam prosty sposób na sprawdzenie twoich umiejętności: zakładam wiochę na helorusie i po ochronce pokażesz to synchro, wkleimy screena z ruchami wojsk na fo (ludzie wtedy to ocenią), żeby było wszystko jasne i przejrzyste, a i temat będzie zamknięty raz na zawsze.
Po tym będziesz mógł napisać, że przekonałem się o twoim synchro. Wszystko w temacie.
 
Do góry