Sytuacja na świecie Hermonassa

mi nie chodzi że bez nazwy i ss to super dobre sojusze!
napisałem tu o tych sojuszach bo to one były w naszym centrum, tworzyły nam problemy i my walczyliśmy o to by się ich pozbyć.

bez nazwy nawet potrafiło zrobić na nas ciekawe akcje. Bo ss jedynie się broniło.

mi nie chodzi że bez nazwy i ss to super dobre sojusze!
napisałem tu o tych sojuszach bo to one były w naszym centrum, tworzyły nam problemy i my walczyliśmy o to by się ich pozbyć.

bez nazwy nawet potrafiło zrobić na nas ciekawe akcje. Bo ss jedynie się broniło.
i był Motyw... i w sumie obu pomagałam będąc na obrzeżach Demonów :) moim ukochanym M34

To wracaj szybko bo mało Mi brakuje do 1 mln PW :D A poza tym już wszyscy tęsknimy za Twoimi atakami na M65 których niech zgadnę... Nigdy nie było :D

mam prośbę do supportu, i mam wrażenie że piszę w imieniu wszystkich grających na tym świecie - ZAMKNIJCIE TEN ŚWIAT
tu się już nic nie wydarzy, tu już nie będzie walk, emocji itp - nawet pokonane sojusze (chwała Wam za walke) są nieaktywne i na koniec czekają... ten świat poprostu czeka na spadek graczy poniżej belki resetującej i tyle
Immo też już tu kasy za golda nie zarobi bo wszyscy premki wyłączyli hehe

Hej wszystkim,
tu juz nareszcie koniec, koniec sie zbliza..:), wiec
chce wszystkim podziekowac za gre, a przede wszystkim tym, ktorzy dotrwali cierpliwie do konca.
Powodzenia na innych swiatach, i w realu.

Udało się wyrzucić KSa z świata, udało się nie dać SPQR koronki... Niestety wygrały Demony.... ale i tak czuje się spełniona. Dzięki wszystkim za grę