1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Hermonassa

Dyskusja w 'Hermonassa' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 11. Cze 2018.

1. Avenlie

Avenlie

Hm chyba jednak ne :d chyba to był tylko deff SPQR :p

2. Poracha

Poracha

Ty tam idziboss się już za takiego pana nie uważaj ;)

3. Pawel Wielki 1

Pawel Wielki 1

Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim życzę

4. Avenlie

Avenlie

kiedy SPQR łudzi się, że jeszcze otrzyma koronki, a cały świat wcale nie zamierza im ich dać :D Zastanawia mnie, ile wytrwają w tym swoim postanowieniu zdobycia ich jak już w końcu Demony wygrają świat :DD kiedy im się znudzi oczekiwanie...

5. manfred

manfred

Jak może otrzymać koronki jak właśnie je wykańczamy.
    Spqr nawet nie podniosło rękawice. Wystartowali dużo później.
    Nie dogadali się z innymi sojuszami a to była jedyna szansa na rywalizacje.

A wiec nie ma szans na koronki bo jak je zdobędziemy to ich nie oddamy nikomu aż się serwer zamknie.

6. weteran2

weteran2

Może trochę osób skończy i jakimś cudem szybko zamkną ten serwer, bo i tak oni nawet nie polecą nam na te cudaki

7. idziboss

idziboss

SPQR o korone musi powalczyć, nie da sie świata defem wygrać Panowie i Panie z SPQR, chcecie koronki to ją wywalczcie, dajcie tylko znac czy macie zamiar powalczyć czy będziemy wegetować do zamknięcia świata bo my Wam ich nie damy, bedziemy na serwerze do zamkniecia
    Nie chce powtórki z efezu gdzie wyrzym i ekipa chwaliła się koroną wybudowaną jak sie ekipa wygrana ze świata zwinęła. Swoją drogą pytanie do Immo - jak cenić taki pseudosukces?

8. xardes23

xardes23

A co już się nie chcę czekać że czekacie aż gracze odejdą i zamknięcie serwera? Wytrwałość to podstawa w strategicznych gierkach trza czasu sporo, poczekamy zobaczymy jak to mówią Moje zdanie jest takie [​IMG]

anit78a lubi to.
  9. weteran2

weteran2

hahahahaha XDDDD
    Nie wiedziałem, że porażka tak boli, chociaż na priv było miło xd
    Apka także nie działała przy sypaniu u nas. Szczęści ujemne miał każdy, a co do synchra, to wystarczy zebrać po 3 ataki w sekundę od kilkunastu graczy i wychodzi te kilkadziesiąt. Niestety pogodzenie sie z porażką, jest trudne. Nie nasza wina, że zaczęliście cuda kilkadziesiąt godzin po nas zamiast porozumieć się z Shadow :)

10. Maranta

Maranta

O nieee, już skasowany ten wpis? Znów ktoś wymyślił sobie, że grają u nas osoby z supportu [​IMG]?

11. Avenlie

Avenlie

hahaha ktoś tu nie umie przegrywać :D Ja tam się cieszę, że moje 2 mln albo i więcej wlazło w cudaki Demonów bo mogłam pomóc dokopać pewnym ludkom to to zrobiłam :D

12. Poracha

Poracha

Przestańcie się tłumaczyć każdy wie jak było ;>

13. xardes23

xardes23

Piszemy na chacie JD xdd[​IMG]

14. Poracha

Poracha

15. xardes23

xardes23

16. Avenlie

Avenlie

Czy naprawdę przegraną będziesz nazywał ustawką w supporcie? :DDDD buhahaha ja nie spałam ostatnie 2 tygodnie prawie i widziałam jak Demony były aktywne w tym czasie, więc wygrali zasłużenie wkładając czas w grę po prostu.

17. Poracha

Poracha

Aven nie podlizuj się XD bo to aż śmieszne :D

18. Avenlie

Avenlie

Nie muszę się podlizywać nikomu :)

19. Avenlie

Avenlie

[Cytat usunięty]

Nie jestem Tobą. Ja dostaje się do TOP sojuszy tym, że nie da się mnie podbić inaczej niż siłą plus umiejętnościami, bo tak to... moja reakcja i wyrobienie w tej grze stwarza problem, że tak jak na Tebach przy 6 miastach, ktoś mnie miesiąc nie mógł podbić, czy też tak jak tu, że Demony musiały nastawić na mnie zbiorową akcję, żeby cokolwiek :) I spoko - to była fajna zabawa

Ostatnio edytowane przez moderatora: 26. Sty 2019
  20. Avenlie

Avenlie

Btw. Aż naprawdę żałuję, że Spreen po wbiciu mi buntów taaaak się bał tego, że jestem aktywna, że nawet nie próbował mnie przejąć... a szkoda... ciekawe ile PW by było na tych utopionych tak jak i we wszelkich wcześniejszych transach :D Chciałabym to zobaczyć ^^ No ale... niektórzy się zwyczajnie boją atakować aktywnych

Do góry