1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Ialissos

Dyskusja w 'Ialissos' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 16. Lip 2018.

1. C. elegans

C. elegans

Przeciwnicy postawili ciężkie warunki a też niektórzy nasi gracze się dołozyli - konczyli gre tak po prostu bez informowania mając miasta na wyspach pod cuda - wydaje mi się, że jedna osoba nawet broniła się przed wewnętrzymi przejęciami. Jeden z Panów na 24h przed wystartowaniem przestał być aktywny - a kolon z dogranym wsparcie w drodze.

2. Bakkuss420

Bakkuss420

[/QUOTE]

Zgodzę się z tobą tym razem Elegans, do głów ludzi nie wejdziesz... tu gdzie wszyscy pracują ciężko na sukces jedna osoba olewa wszystko, wszystkich z którymi grała bez słowa odchodząc...
    Ale cóż, świat dopiero się chyba rozkręcił, dawno nie widziałem takiej aktywności czy to u was czy to u nas...
    Niestety, świat trwa na tyle długo i na tyle "Sojuszy" było że w dwa sojusze wojujemy od kilku miesięcy, przez przedłużanie również wiele osób odpuściło a slotów brakowało.

3. C. elegans

C. elegans

To jest niestety najgorsze.

Powodzenia bo chyba jeszcze trochę przed nami!

4. MAGORP

MAGORP

widzisz gra się tak jak przeciwnik pozwala. Zablokowali nas w centrum więc budujemy na antypodach. Oni mają bliżej surowcami trudno. Ale rywalizacja jest wyrównana. Niby wolny świat i nudny ale dzieje się jednak trochę. Ja tam bawię się dobrze.
    A jak paliki założą to będzie większa interakcja :D

5. MAGORP

MAGORP

Kozaki to grają na Nysie i Pandosi ;)
    Pozdrawiam

6. Greda

Greda

i czy nie lepiej gra się nam wszystkim jak jest co robić? :D po ciężkim początku sypanie wróciło do normy, możemy w końcu sypać całym sojuszem i wszyscy wspólnie rozkoszować się cudami na wolnym choć według mnie bardzo ciekawym świecie :)

7. MAGORP

MAGORP

Ja lubię wolne granie. Najlepiej mi szło na Myoni i Zakintosie. Tutaj nie jesteśmy bez szans choć macie lepiej zorganizowane wyspy.
    U nas to lepienie na ostatnią chwilę było. Ale rywalizacja fajna choć we wszystkich rankingach eventach etc macie przewagę to jeszcze trochę Wam krwi napsujemy bo różnica nie jest zbyt wielka.
    A Fooli żeby spełnić swoje marzenie które ma w profilu będzie musiał chyba jeszcze powalczyć oprócz sypania bo korona jest za 7 wybudowanych. ;)

8. Fooli

Fooli

Wole sobie trochę powalczyć i ją zdobyć niż mieć ją za darmo. Jakieś emocje muszą być :D

9. MAGORP

MAGORP

emocje to były niedawno.
    Brawo za zbicie okupacji na cudaku. Z tego co patrzyłem to ilość ataków do 280 dochodziła chyba. Ktoś tam u nas pisał że Wam 52 k ogni utonęło. Odbijanie jak się patrzy. Gratulacje.

10. C. elegans

C. elegans

dokładnie, należą się gratulacje bo to było coś co robi wrażenie.

11. MAGORP

MAGORP

Obecnie szukamy kreta który Wam wszystko nadaje jeżeli chodzi o Cuda.
    Jakaś podpowiedź :D
    Coś czuję że to zwycięstwo jeśli wygracie będzie miało dziwny posmak ...

12. Fooli

Fooli

Musimy mieć jakieś naprawde słabe te ognie, jak 52k ogni rozbija się na łącznej liczbie ~21k birem o_O

Dziwny posmak to by miało gdybyście wy wygrali po miesięcznym przedłużaniu cudów i graniu na cierpliwość :/ Dodam, że gdybyście dali radę wytrzymać jeszcze kilka dni to byście wygrali bez oporu bo spora liczba graczy u nas już deklarowała, że jeżeli po nowym odliczaniu nie zaczną się cuda to dadzą szaraki :/

Ostatnio edytowane: 5. Lip 2019
  13. MAGORP

MAGORP

Załatwcie dla kreta odznaczenie.
    Ta gra na psy schodzi ..:confused:

Mimo wszystko gratulacje, jakieś emocje były, choć osobiście preferuję uczciwą rywalizację.
    Byliście aktywniejsi, więcej walczyliście, złociliście i knuliście na koniec.
    Ale cóż nie ma co płakać - jaka gra taka rywalizacja.

14. Bakkuss420

Bakkuss420

Teraz najlepiej się kretem zasłaniać.
    Jak nie złocimy, to kupujemy graczy bo tracicie miasta - kupiliśmy od was gracza
    Mimo tego iż siedzi u nas jeden z waszych który informacje również przekazuje dosyć konkretne ;)
    Macie więcej graczy, co za tym więcej miast i większą siłę handlową - od początku tak było, z tym że nie każdy potencjał można wykorzystać dobrze.

15. Wiewiórka2

Wiewiórka2

Pozwolę się przyłączyć do rozmowy , bo ktoś tu widzi tylko jedno dno porażki :)

Zdecydowanie to wszystko wina kreta :) To kret nam wygrał 4 konkurencje w evencie , to kret był tą jedną z 10 osób które sypały przez pierwsze dwa dni na cudaki , to kret wysłał ognie na odbijanie okupacji i to kret pilnował po nocach miast , bez żadnych wątpliwości to wszystko jego zasługa :)

ps. Chciałeś podpowiedź
    Co robią gracze którym się nie ufa ? Nie wymagaj od kogoś czegoś skoro sam tego nie możesz dać , mimo tego że grało się z nimi rok to i tak tylko dlatego że są w II odcina się ich od wszystkiego
    Nadal uważasz że to zwycięstwo będzie miało dziwny posmak?
    Bo ja mam odmienne zdanie :)

Ostatnio edytowane: 7. Lip 2019
  16. Fooli

Fooli

No cóż, gratulacje !
    Teraz jestem pewien, że to zwycięstwo będzie miało dziwny posmak.

Ostatnio edytowane: 7. Lip 2019
  17. C. elegans

C. elegans

No cóż, szkoda było mi tych graczy u nas, którzy sypali i mieli nic nie dostać, teraz szkoda mi tych u Was :/
    Bardzo niefajna sytuacja

18. rzeszi

rzeszi

Zaskakująca sytuacja ale dziwny posmak hmm czemu? Bo ktoś niezależnie od Nas wali u Was szaraka? Ciekawe podejście.
    Nie jest powiedziane że wygramy, w końcu jeszcze kilka dni przed nami i wiele się może wydarzyć.

Ale ja chciałem tylko Bakussowi odpowiedzieć :)
    "Macie więcej graczy, co za tym więcej miast i większą siłę handlową - od początku tak było,"

Wcale tak nie było, ta Twoja skleroza mnie poraża. Na początku połączyliście się ze wspólnym wrogiem (bodajże "Anioły i Demony" się nazywali) zyskaliście wtedy blisko dwukrotną przewagę nad nami i próbowaliście od razu ugadać resztę sojuszy (pisaliście wtedy do La familii Cartel i Athens Hooligans) tylko determinacja naszych graczy i dyplomacja pozwoliła na to że się do Was zbliżyliśmy.

19. Wiewiórka2

Wiewiórka2

Rzeszi , a dlaczego zaczynasz od momentu połączenia się z Aniołami?
    Zwróćmy też uwagę co się działo przed połączeniem sił , mieliśmy pakt , a Wy mimo to palikowaliście granice M45/55
    Prędzej czy później i tak byśmy na siebie ruszyli , jak nie My to Wy byście to zrobili :)

20. MAGORP

MAGORP

Wiewiór piszesz o odcinaniu graczy II od informacji....
    Jakbyś nie wiedział dlaczego. Twój kolega z sojuszu ma multi i gra na telefonie na nicku gracza od nas. Ticket zaraz pójdzie do suppo. A Ty zarzucasz że nie udostępniam informacji. Ilość krzywych zagrywek tutaj jest tak duża a Wy nadal piszecie że jesteście grupą fajnych graczy. Ale chyba coś u Was z atmosferą nie tęgo jak gość szaraki strzela w taki sposób.

18/07 nowy świat rusza. Niezłe ustawienia. Tam może pogramy.
    Tutaj to już chyba koniec historii.

Do góry