Sytuacja na świecie Ialissos

Przeciwnicy postawili ciężkie warunki a też niektórzy nasi gracze się dołozyli - konczyli gre tak po prostu bez informowania mając miasta na wyspach pod cuda - wydaje mi się, że jedna osoba nawet broniła się przed wewnętrzymi przejęciami. Jeden z Panów na 24h przed wystartowaniem przestał być aktywny - a kolon z dogranym wsparcie w drodze.

Przeciwnicy postawili ciężkie warunki a też niektórzy nasi gracze się dołozyli - konczyli gre tak po prostu bez informowania mając miasta na wyspach pod cuda - wydaje mi się, że jedna osoba nawet broniła się przed wewnętrzymi przejęciami. Jeden z Panów na 24h przed wystartowaniem przestał być aktywny - a kolon z dogranym wsparcie w drodze.
[/QUOTE]

Zgodzę się z tobą tym razem Elegans, do głów ludzi nie wejdziesz... tu gdzie wszyscy pracują ciężko na sukces jedna osoba olewa wszystko, wszystkich z którymi grała bez słowa odchodząc...
Ale cóż, świat dopiero się chyba rozkręcił, dawno nie widziałem takiej aktywności czy to u was czy to u nas...
Niestety, świat trwa na tyle długo i na tyle "Sojuszy" było że w dwa sojusze wojujemy od kilku miesięcy, przez przedłużanie również wiele osób odpuściło a slotów brakowało.

Pierwszy raz widzę taki świat gdzie budują cudaki a w koło przy cudach są paliki do zakładania :D i to prawie przy każdym chyba
widzisz gra się tak jak przeciwnik pozwala. Zablokowali nas w centrum więc budujemy na antypodach. Oni mają bliżej surowcami trudno. Ale rywalizacja jest wyrównana. Niby wolny świat i nudny ale dzieje się jednak trochę. Ja tam bawię się dobrze.
A jak paliki założą to będzie większa interakcja :D

i czy nie lepiej gra się nam wszystkim jak jest co robić? :D po ciężkim początku sypanie wróciło do normy, możemy w końcu sypać całym sojuszem i wszyscy wspólnie rozkoszować się cudami na wolnym choć według mnie bardzo ciekawym świecie :)

Ja lubię wolne granie. Najlepiej mi szło na Myoni i Zakintosie. Tutaj nie jesteśmy bez szans choć macie lepiej zorganizowane wyspy.
U nas to lepienie na ostatnią chwilę było. Ale rywalizacja fajna choć we wszystkich rankingach eventach etc macie przewagę to jeszcze trochę Wam krwi napsujemy bo różnica nie jest zbyt wielka.
A Fooli żeby spełnić swoje marzenie które ma w profilu będzie musiał chyba jeszcze powalczyć oprócz sypania bo korona jest za 7 wybudowanych. ;)

emocje to były niedawno.
Brawo za zbicie okupacji na cudaku. Z tego co patrzyłem to ilość ataków do 280 dochodziła chyba. Ktoś tam u nas pisał że Wam 52 k ogni utonęło. Odbijanie jak się patrzy. Gratulacje.

Obecnie szukamy kreta który Wam wszystko nadaje jeżeli chodzi o Cuda.
Jakaś podpowiedź :D
Coś czuję że to zwycięstwo jeśli wygracie będzie miało dziwny posmak ...

Ktoś tam u nas pisał że Wam 52 k ogni utonęło.
Musimy mieć jakieś naprawde słabe te ognie, jak 52k ogni rozbija się na łącznej liczbie ~21k birem o_O

Dziwny posmak to by miało gdybyście wy wygrali po miesięcznym przedłużaniu cudów i graniu na cierpliwość :/ Dodam, że gdybyście dali radę wytrzymać jeszcze kilka dni to byście wygrali bez oporu bo spora liczba graczy u nas już deklarowała, że jeżeli po nowym odliczaniu nie zaczną się cuda to dadzą szaraki :/

Ostatnia edycja:
Załatwcie dla kreta odznaczenie.
Ta gra na psy schodzi ..:confused:

Mimo wszystko gratulacje, jakieś emocje były, choć osobiście preferuję uczciwą rywalizację.
Byliście aktywniejsi, więcej walczyliście, złociliście i knuliście na koniec.
Ale cóż nie ma co płakać - jaka gra taka rywalizacja.

Teraz najlepiej się kretem zasłaniać.
Jak nie złocimy, to kupujemy graczy bo tracicie miasta - kupiliśmy od was gracza
Mimo tego iż siedzi u nas jeden z waszych który informacje również przekazuje dosyć konkretne ;)
Macie więcej graczy, co za tym więcej miast i większą siłę handlową - od początku tak było, z tym że nie każdy potencjał można wykorzystać dobrze.

Obecnie szukamy kreta który Wam wszystko nadaje jeżeli chodzi o Cuda.
Pozwolę się przyłączyć do rozmowy , bo ktoś tu widzi tylko jedno dno porażki :)

Zdecydowanie to wszystko wina kreta :) To kret nam wygrał 4 konkurencje w evencie , to kret był tą jedną z 10 osób które sypały przez pierwsze dwa dni na cudaki , to kret wysłał ognie na odbijanie okupacji i to kret pilnował po nocach miast , bez żadnych wątpliwości to wszystko jego zasługa :)

ps. Chciałeś podpowiedź
Co robią gracze którym się nie ufa ? Nie wymagaj od kogoś czegoś skoro sam tego nie możesz dać , mimo tego że grało się z nimi rok to i tak tylko dlatego że są w II odcina się ich od wszystkiego
Nadal uważasz że to zwycięstwo będzie miało dziwny posmak?
Bo ja mam odmienne zdanie :)

Ostatnia edycja:
No cóż, gratulacje !
Teraz jestem pewien, że to zwycięstwo będzie miało dziwny posmak.

Ostatnia edycja:
No cóż, szkoda było mi tych graczy u nas, którzy sypali i mieli nic nie dostać, teraz szkoda mi tych u Was :/
Bardzo niefajna sytuacja

Zaskakująca sytuacja ale dziwny posmak hmm czemu? Bo ktoś niezależnie od Nas wali u Was szaraka? Ciekawe podejście.
Nie jest powiedziane że wygramy, w końcu jeszcze kilka dni przed nami i wiele się może wydarzyć.

Ale ja chciałem tylko Bakussowi odpowiedzieć :)
"Macie więcej graczy, co za tym więcej miast i większą siłę handlową - od początku tak było,"

Wcale tak nie było, ta Twoja skleroza mnie poraża. Na początku połączyliście się ze wspólnym wrogiem (bodajże "Anioły i Demony" się nazywali) zyskaliście wtedy blisko dwukrotną przewagę nad nami i próbowaliście od razu ugadać resztę sojuszy (pisaliście wtedy do La familii Cartel i Athens Hooligans) tylko determinacja naszych graczy i dyplomacja pozwoliła na to że się do Was zbliżyliśmy.

Rzeszi , a dlaczego zaczynasz od momentu połączenia się z Aniołami?
Zwróćmy też uwagę co się działo przed połączeniem sił , mieliśmy pakt , a Wy mimo to palikowaliście granice M45/55
Prędzej czy później i tak byśmy na siebie ruszyli , jak nie My to Wy byście to zrobili :)

Wiewiór piszesz o odcinaniu graczy II od informacji....
Jakbyś nie wiedział dlaczego. Twój kolega z sojuszu ma multi i gra na telefonie na nicku gracza od nas. Ticket zaraz pójdzie do suppo. A Ty zarzucasz że nie udostępniam informacji. Ilość krzywych zagrywek tutaj jest tak duża a Wy nadal piszecie że jesteście grupą fajnych graczy. Ale chyba coś u Was z atmosferą nie tęgo jak gość szaraki strzela w taki sposób.

18/07 nowy świat rusza. Niezłe ustawienia. Tam może pogramy.
Tutaj to już chyba koniec historii.