Sytuacja na świecie Idalium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27449

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Gdzie te smoki!? Co się z Dragonami dzieje :D to już nudne się zaczyna robić, że Ci którzy mieli mnie pokory nauczyć pozwiewali na urlopy ;( specjalnie się powbijałem na ich wyspy, czekałem, latałem po nich prowokowałem... a tu nic ;( ech...

A tacy byli fajni, hamerykańscy... i mieli krENgosłup
Prowokator w grze widzę
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Wbiłem Ci się na kolejną wyspę i niedługo wejdę na kolejną
smiley_emoticons_biggrin.gif
Poza tym chyba nic ciekawego
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser27519

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Gdzie te smoki!? Co się z Dragonami dzieje :D to już nudne się zaczyna robić, że Ci którzy mieli mnie pokory nauczyć pozwiewali na urlopy ;( specjalnie się powbijałem na ich wyspy, czekałem, latałem po nich prowokowałem... a tu nic ;( ech...

A tacy byli fajni, hamerykańscy... i mieli krENgosłup
Jak ci się nudzi to zawsze możesz skończyć grać. Urlopy to normalna rzecz. Jedynie karol poszedł na urlop bo miał problemy z internetem i poprzejmowaliście mu parę miast. Jedni idą na urlopy bo chcą, a inni bo muszą ale nie przez grepo. Takie życie. Pluj jadem dalej. :eek:
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Jak ci się nudzi to zawsze możesz skończyć grać. Urlopy to normalna rzecz. Jedynie karol poszedł na urlop bo miał problemy z internetem i poprzejmowaliście mu parę miast. Jedni idą na urlopy bo chcą, a inni bo muszą ale nie przez grepo. Takie życie. Pluj jadem dalej. :eek:

Kolejne miasto zabrać? Okej, bo na razie jest pechowo. Trzynaście :-D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Prowokator w grze widzę
smiley_emoticons_lol.gif

Nudno... Wygonieni z m54, baty na 'ich' m53... Liczyłem, że ktoś coś a tu nic :D
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Dariosh, każdy może sobie wskoczyć pod płaszcz złotników z AG a następnie kozaczyć. Jak rzeczywiście taki kozak jesteś pokaż, że potrafisz walczyć, bo wskoczyć do soja top1 i kozaczyć na FO każdy umie... Gdybyś nie dostał tej zapki od AG sam byś na urlop uciekł, więc daruj sobie te komentarze...
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Dariosh, każdy może sobie wskoczyć pod płaszcz złotników z AG a następnie kozaczyć. Jak rzeczywiście taki kozak jesteś pokaż, że potrafisz walczyć, bo wskoczyć do soja top1 i kozaczyć na FO każdy umie... Gdybyś nie dostał tej zapki od AG sam byś na urlop uciekł, więc daruj sobie te komentarze...

Jasne :)

Z tego co pamiętam, to hmm.. Ci, którzy tu nie grają nie powinni się wypowiadać. Złotników, uwielbiam Twoją retoryke :). Powiem tak, po pierwsze to do Gielo za darmo nie brali :), po drugie tacy sami z nas jako Gielo zlotnicy, jak i ze wszystkich innych graczy, którzy mają ambicje i wytrwałość :). Możesz o mnie też mówić, że jestem zlotnikiem.. Wynika to tylko i wyłącznie z #envy :).
A tak ogólnie to go cry me a River...
 
Azir, Pan Dariosh już tłumaczył kilka stron wcześniej, że próbuje nas wszystkich tutaj pozaczepiać i poszczypać aby ożywić forum. Tłumaczył, że pierwszy raz na grepo jest w sojuszu, który dominuje jakiś świat, zapewne wygra i bardzo się z tego cieszy.
Wyjaśniał, że jego szczeniacka postawa, już nie tylko tu ale i na forach innych światów na których nie gra jak np. Kos, to zasłona bo przy bliższym spotkaniu jednak zyskuje i że nie należy się na niego złościć bo to po prostu pierwszy świat gdzie ma jakieś powody do radości a tak właśnie lubi ją demonstrować.
Nie zabierajmy mu tego. Niech błyszczy. Każdy ma prawo do swoich 5 sekund.
 

DeletedUser26320

Guest
Azir, Pan Dariosh już tłumaczył kilka stron wcześniej, że próbuje nas wszystkich tutaj pozaczepiać i poszczypać aby ożywić forum. Tłumaczył, że pierwszy raz na grepo jest w sojuszu, który dominuje jakiś świat, zapewne wygra i bardzo się z tego cieszy.
Wyjaśniał, że jego szczeniacka postawa, już nie tylko tu ale i na forach innych światów na których nie gra jak np. Kos, to zasłona bo przy bliższym spotkaniu jednak zyskuje i że nie należy się na niego złościć bo to po prostu pierwszy świat gdzie ma jakieś powody do radości a tak właśnie lubi ją demonstrować.
Nie zabierajmy mu tego. Niech błyszczy. Każdy ma prawo do swoich 5 sekund.

Hehehe :)
 

DeletedUser11447

Guest
Wracam po prawie 2 długich miesiącach do gry, a tu w zasadzie tylko zmiany wizualne, bo w mentalności: ta sama zadziorność, kłótliwość i małostkowość :)

A co do gry, hmmmm wróciłam, trzeba się sposobić do akcji :) Ktoś chętny na bycie celem? :)
 

DeletedUser26609

Guest
Azir, Pan Dariosh już tłumaczył kilka stron wcześniej, że próbuje nas wszystkich tutaj pozaczepiać i poszczypać aby ożywić forum. Tłumaczył, że pierwszy raz na grepo jest w sojuszu, który dominuje jakiś świat, zapewne wygra i bardzo się z tego cieszy.
Wyjaśniał, że jego szczeniacka postawa, już nie tylko tu ale i na forach innych światów na których nie gra jak np. Kos, to zasłona bo przy bliższym spotkaniu jednak zyskuje i że nie należy się na niego złościć bo to po prostu pierwszy świat gdzie ma jakieś powody do radości a tak właśnie lubi ją demonstrować.
Nie zabierajmy mu tego. Niech błyszczy. Każdy ma prawo do swoich 5 sekund.
Mój Drogi NorbiF-ie :) pan Azir zakończył swoją przygodę z tym światem, stąd Jego wypowiedź jest dalece nie na miejscu - ma swoje zabawki na Lindosie, nie mieszam Mu się tam :).
Moja szczeniacka postawa? Hmmm... Zaczepia mnie Sz.P. Azir - który zapewniał mnie, że ma patent na wygranie tego świata, a przynajmniej na namieszanie w EC. Opowiadał o tym jak bardzo jest pro. Okazało się, że tożsamo pro, jak i Smoki, które stały się zbiegowiskiem urlopowiczów. Life - a pamiętam jak mi ktoś pisał, nie znając sytuacji, na Skype... "Coś Ci się sojusz wali"... Ech :)

A więc mój Drogi NorbiF-ie dziękuje za Twoje zainteresowanie, moją skromną - ale jakże czarującą osobą. Prosiłbym, byś nie szedł wg mentalności Kali-ego i skoro mnie się czyni zarzut z wypowiadania się na forum, gdzie nie gram, by podobnie stało się względem innych osób w Twoich oczach. Życzę miłej - jak najmilszej niedzieli ;) pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Wracam po prawie 2 długich miesiącach do gry, a tu w zasadzie tylko zmiany wizualne, bo w mentalności: ta sama zadziorność, kłótliwość i małostkowość :)

Spokojnie, mentalności jest w sam raz, a nawet chyba za dużo :D Ja też niedawno doszłam, teraz to tak przed-cudy i ludzie powoli odchodzą :(
 

DeletedUser11447

Guest
Aleszzzzzzz okropne te Gieły som; tak leją, tak biom się, że aż człowieki nie wytrzymujom i walom szaraki :)
 

DeletedUser23685

Guest
Dariosh twoja osoba już tutaj zraziła chyba wszystkich... Nie trudno jest dołączyć do bandy złotników /ciach/. Trudno jest walczyć z nimi na tym systemie, ty tego nie zrobiłeś tylko połaszczyłeś sie przed nimi żeby do nich dołączyć a następnie cisnąć słabsze sojusze i nie ma w tym nic heroicznego, to tylko pokazało ile wart jesteś.

To samo pani Marta, tutaj tak kozacko a już zapomniała jak pluła jadem na kronike? Hmm..? Jak to skończyliśmy gre, uciekliśmy? Także takie wypowiedzi są moim zdaniem nie na miejscu, gdyby ktoś ci wbił kolona a ty zrobiłabyś nieudolnie cofke płakałabyś że mają "WTYKI" w supporcie tak jak to nas oskarżałaś o to na kalidonie

Tak więc panie Dariosh, za miast stać za gronem złotników może pokażesz jaki jesteś kozak? Może 1 vs 1 na następnym świecie, hmm?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Dariosh twoja osoba już tutaj zraziła chyba wszystkich... Nie trudno jest dołączyć do bandy złotników /ciach/. Trudno jest walczyć z nimi na tym systemie, ty tego nie zrobiłeś tylko połaszczyłeś sie przed nimi żeby do nich dołączyć a następnie cisnąć słabsze sojusze i nie ma w tym nic heroicznego, to tylko pokazało ile wart jesteś.

To samo pani Marta, tutaj tak kozacko a już zapomniała jak pluła jadem na kronike? Hmm..? Jak to skończyliśmy gre, uciekliśmy? Także takie wypowiedzi są moim zdaniem nie na miejscu, gdyby ktoś ci wbił kolona a ty zrobiłabyś nieudolnie cofke płakałabyś że mają "WTYKI" w supporcie tak jak to nas oskarżałaś o to na kalidonie

Tak więc panie Dariosh, za miast stać za gronem złotników może pokażesz jaki jesteś kozak? Może 1 vs 1 na następnym świecie, hmm?


Wstydziłbyś się Azir!!! Wielki moralista się znalazł a mam przypomnieć jak spiskowałeś z wrogami? Mam przypomnieć jak kombinowałeś i prowadziłeś nieczyste gierki? Dziecko kochane Ty lepiej się przymknij, bo akurat na temat Twoich wyczynów sporo wiem i moralisty tutaj nie zgrywaj, bo jesteś taki mały wichrzyciel (to zdrobniale ma brzmieć, nie obraźliwie), któremu ja na pewno już przenigdy nie zaufam.

Kto jak kto, ale akurat tylko ja w sumie zostałam w samym centrum Kroniki i nie uciekam nigdzie, tylko walczę ile tylko mam siły i wojska. A to, że Kronika ma nie tylko wtyki w supporcie ale gra z nimi support, to wszyscy wiedzą, więc żadne odkrycie.

Natomiast co do Doriosha - jego sojusz miał możliwość wyboru kilku sojuszu, widocznie za najbardziej godną ekipę uznał Gięły i chwała mu za to, chłopak wie co dobre. Tobie po prostu żal. Proponuję pod ścianę płaczu, do Jerozolimy, tam się dobrze poczujesz bo teraz tylko jadem plujesz i nic w Tobie prawdziwej refleksji, dziecinko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27519

Guest
Chyba wam się światy pokiełbasiły. Nie siejcie nienawiści tam, gdzie jest oaza spokoju. Niech ten wątek umrze spokojną śmiercią.
 

DeletedUser11134

Guest
Forum się zmieniło, i wydawało się, że kolor tzw. gaciowy ostatecznie je dobije. Ale są rzeczy i osoby które sa constans. Dzięki Marcie jej upodobaniu do wychowywania graczy oraz używania we wszelkich odmianach czasownika "pluć" znowu jest co czytać. Dzięki Marto:)
Słyszałam jednak, że w akcji którą zorganizowałaś było jakieś topionko, miasta zdobyli ponoć gracze, którzy zorganizowali się sami. Z drugiej strony zwycięzców się nie sądzi, ważne, że ktoś coś podbił.
btw.
Mam konto na Idallium, a kiedyś nawet tu grałam w sojuszu którego nazwy nie pamiętam, ale zrzeszał zacnych graczy.
 
Do góry