Sytuacja na świecie Idalium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26894

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Dziekuje :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Nawet ja tu popykam troche :D

Już dawno nie grałem w grepo...
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Powiedzcie mi jak to jest z tymi pkt walki teraz ?
a) Można je wykorzystać na wioski rolnicze i pkt kultury
b) Można je wykorzystać tylko na wioski rolnicze bądz pkt kultury?
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

odpowiedź a) jest właściwa

grasz tutaj Art?
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Wszedłem i się okaże hehe mam tydzień urlopu przymusowego więc to wykorzystam tutaj -bo wyjazd odpada córka ma szkołę hehe
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

mozna je wykorzystac na wioski badz ptk kultury ..
przy czym na pierwszej wyspie masz oboz bandytow z ktorym walczac ptk zdobywasz
jesli podbijesz miasto na innej wyspie bedziesz musial z wlasnych pw załozyc wioski, kazda wioska to 100 ptk ..plus rozbudowa ich do 6 poziomu
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

skończyło się żerowanie na innych teraz trzeba samemu podziałać:) zmiana na lepsze wg mnie:)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

jakie żerowanie -prawda jest taka że pkt. walki do kultury są niezbędne no chyba że ktoś właśnie za surowce je kupuje to takie osoby będą miały teraz łatwiej bo będą wioski rowijać na maxa i farmić wioski żeby surke na kulture przerabiać -ba to doprowadzi do większej ilości multikont bo warto będzie kogoś farmić zamiast wydawać pkt walki na wioski rolnicze -a łatwiej farmić multi niż wroga -zresztą dużo więcej teraz będzie opcji gdzie można oszukiwać -zaraz za złoto będzie można wioski rolnicze rozwijać lub kupować - bo inno pewnie już o tym myśli
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Jesli chodzi o rozbudowę wiosek to też wg mnie na plus. Było tak, ze jeden sypie, reszta ma gdzieś, a korzyści ma każdy. Teraz jest sprawiedliwiej.
 

DeletedUser23088

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

dobrze jest wszystko zrobione ponieważ jest obóz bandytów z którego dostajesz pw za pokonanie bandytów , wioski masz na maksa rozbudowane przed ochronką na maksa gdzie na starch światach przez pierwsze dni nie było mowy żeby wioski były na maksymalnych poziomach :)
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

tak , a pierwsza wiocha rolnicza na innej wyspie - 100 pkt walk to tez super rozwiązanie ???

Co , z tego , że masz obóz i tam powiedzmy 2 k pkt dostaniesz , jak na każdą inną wyspe będziesz potrzebował więcej pkt walk by mieć te wiochy .

Przykład z dziś , Ci co zrobili 3 pochody z obozu maja 3 miasta , teraz mają w ochronce 3 miasta na 3 różnych wyspach , każde nowa wiocha rolnicza to 100 pkt walk , jak do środy w ochronce zdobyć jakieś miasta rolnicze ?? !!
oki czasem masz z misji wyspowych kilka pkt walk , ale to też nie za często .
Na starym miałeś praktycznie 1 wioske na start z nowym miastem na nowej wyspie podbijales to 1 ludkiem , tutaj 100 pkt walk !!! ???

Nie można było ich taniej zrobić , a koszt wznieść np na rozwoju z 2-3 lvl czy tam z 5-6 lvl , lub 5 i 6 wioske drożej zrobić , ale te 3 pierwsze tanio by gracz mial szanse rozbudować swoje miasto , nie no po co lepiej na starcie wydać 100 pkt dla jednej glupiej wioski xD

W ogole się nie oplaca teraz na początku te wioski zdobywać lepiej pochody zrobić i miasto przejąć .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Ja tam nie miałem tak skomplikowanych problemów, starczało na wszystko w odpowiednim czasie
 

DeletedUser23088

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

tak , a pierwsza wiocha rolnicza na innej wyspie - 100 pkt walk to tez super rozwiązanie ???

Co , z tego , że masz obóz i tam powiedzmy 2 k pkt dostaniesz , jak na każdą inną wyspe będziesz potrzebował więcej pkt walk by mieć te wiochy .

Przykład z dziś , Ci co zrobili 3 pochody z obozu maja 3 miasta , teraz mają w ochronce 3 miasta na 3 różnych wyspach , każde nowa wiocha rolnicza to 100 pkt walk , jak do środy w ochronce zdobyć jakieś miasta rolnicze ?? !!
oki czasem masz z misji wyspowych kilka pkt walk , ale to też nie za często .
Na starym miałeś praktycznie 1 wioske na start z nowym miastem na nowej wyspie podbijales to 1 ludkiem , tutaj 100 pkt walk !!! ???

Nie można było ich taniej zrobić , a koszt wznieść np na rozwoju z 2-3 lvl czy tam z 5-6 lvl , lub 5 i 6 wioske drożej zrobić , ale te 3 pierwsze tanio by gracz mial szanse rozbudować swoje miasto , nie no po co lepiej na starcie wydać 100 pkt dla jednej glupiej wioski xD

W ogole się nie oplaca teraz na początku te wioski zdobywać lepiej pochody zrobić i miasto przejąć .

zmusza to graczy aby więcej atakowali przeciwników lub wspierali sojuszników , wtedy starczy Ci na wszystko :)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

tak , a pierwsza wiocha rolnicza na innej wyspie - 100 pkt walk to tez super rozwiązanie ???

Co , z tego , że masz obóz i tam powiedzmy 2 k pkt dostaniesz , jak na każdą inną wyspe będziesz potrzebował więcej pkt walk by mieć te wiochy .

Przykład z dziś , Ci co zrobili 3 pochody z obozu maja 3 miasta , teraz mają w ochronce 3 miasta na 3 różnych wyspach , każde nowa wiocha rolnicza to 100 pkt walk , jak do środy w ochronce zdobyć jakieś miasta rolnicze ?? !!
oki czasem masz z misji wyspowych kilka pkt walk , ale to też nie za często .
Na starym miałeś praktycznie 1 wioske na start z nowym miastem na nowej wyspie podbijales to 1 ludkiem , tutaj 100 pkt walk !!! ???

Nie można było ich taniej zrobić , a koszt wznieść np na rozwoju z 2-3 lvl czy tam z 5-6 lvl , lub 5 i 6 wioske drożej zrobić , ale te 3 pierwsze tanio by gracz mial szanse rozbudować swoje miasto , nie no po co lepiej na starcie wydać 100 pkt dla jednej glupiej wioski xD

W ogole się nie oplaca teraz na początku te wioski zdobywać lepiej pochody zrobić i miasto przejąć .

Nie przejmuj się za kilka miesięcy będziesz na wioski wydawał złoto i wtedy będzie ok
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Do góry