Sytuacja na świecie Itaka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

A które z tych sojuszy walczą między sobą?

Heh no moi nauczyciele muszą być na samym szczycie :D

Tak o :

Bogowie Wojny, Konfederacja, Trójkąt Bermudzki, Dum Spiro Spero Walczą z Valhalami i ich członkami paktu, nie kiedy potyczki z Dark Knights.
Główną Walkę przeciw Dark Knights I strefie Ognie podejmują Sojusze Analogs i Unitek Kingdom.
Mam nadzieję że coś dałem radę podpowiedzieć
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

z tego co wiem to jest tak Bogowie wojny mają pakt z sojuszem Konfederacja który w rankingu jest 6 i razem walczą przeciw *Valhalla* a i oczywiście TB walczy z Valhalla, Valhalla ma pakt z moim sojuszem chyba to już niektórzy wiedzą tyle wiem o czołówce ja się w niej nie znajduje w rankingu jestem na miejscu 470 a sojusz Never to nie wiem z kim walczy jakoś nim nikt sie nie interesuje

Coś mało wiesz o układzie tego świata :D
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Wiem więcej niź ci się wydaje ale po co to wszystko pisać

Ładnie nam kolony rozbiliście musze wam po prostu pogratulować wam czyli Bogom Wojny
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Widze że głownie temat dotyczy czołowki.
Ale powiem tylko jedno zwróćcie uwage na Elite z Delty jest tam 6 graczy z rdzenia S.P.Q.R ze sw Delty (choc pod innymi nickami).
 

DeletedUser19649

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Widze że głownie temat dotyczy czołowki.
Ale powiem tylko jedno zwróćcie uwage na Elite z Delty jest tam 6 graczy z rdzenia S.P.Q.R ze sw Delty (choc pod innymi nickami).
dokładnie są dobzi zwrócie uwagę terz na *The One* (-:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

dokładnie są dobzi zwrócie uwagę terz na *The One* (-:

1. Nie będę pisał o ortografii, ale to jest już przesada...
2. *The One* w początkowym okresie gry dawało radę, było w TOP10 i na jego pograniczu, ale w tej chwili dołuje strasznie, miasta traci na rzecz Analogs, *Valhalla* i Never, przy takich przeciwnikach nie widzę szans na wybicie się dla tego sojuszu...
 

DeletedUser19649

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

1. Nie będę pisał o ortografii, ale to jest już przesada...
2. *The One* w początkowym okresie gry dawało radę, było w TOP10 i na jego pograniczu, ale w tej chwili dołuje strasznie, miasta traci na rzecz Analogs, *Valhalla* i Never, przy takich przeciwnikach nie widzę szans na wybicie się dla tego sojuszu...
a co powiesz na to
http://pl.grepostats.com/world/pl34/alliance/320

- - - Automatycznie połączono posty - - -

odbilismy sie troche
a co do ortografi to mi alt nie działa:eek:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jesteś w w bogach wojny oni przyszli z gythium znasz morze z tego swiata matus9898 czy jakoś tak to muj kolega
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

a co powiesz na to
http://pl.grepostats.com/world/pl34/alliance/320

- - - Automatycznie połączono posty - - -

odbilismy sie troche
a co do ortografi to mi alt nie działa:eek:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jesteś w w bogach wojny oni przyszli z gythium znasz morze z tego swiata matus9898 czy jakoś tak to muj kolega

1. Most points: 491,940 27th July 2013....poza tym, nie chcę nic mówić, ale nasza Akademia ma niewiele mniejszą śr. punktową na gracza....No sytuację polityczną macie raczej nieciekawą...
2. *Bogowie Wojny* na Itace to zupełnie nowa ekipa, na początku fakt, przewodził nami soprano77, ale go już tutaj z nami nie ma i w obecnej chwili dopiero wyrabiamy sobie markę soja i nicków. A o jednym mogę zapewnić, ta ekipa ma potencjał na przegranie ze sobą kilku światów nawet.
3. To lepiej pisać tez, niż terz, albo moj niż muj moim zdaniem :p
 

DeletedUser19649

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

fredom nostalgie powiem tak my nie mamy aż tak duzo wiecej graczy od was bo 27
u nas nieliczą sie punkty tylko zgranie
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Tylko ze zgranie to ja nie wiem jakie macie i tak nie możecie się równać z takimi sojuszami jak Valhalla,Bogowie Wojny,Never czy TB
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

czas okaze czy starzy wyjadacze podołaja nowym ambitnym gracza;]
 

DeletedUser19649

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Tylko ze zgranie to ja nie wiem jakie macie i tak nie możecie się równać z takimi sojuszami jak Valhalla,Bogowie Wojny,Never czy TB
może i sie nie możemy równać lecz trzywamy sie jeszcze na wojnie z analogs i gwardią (-;
 

DeletedUser19479

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Niesamowite, nie wieże forum ożyło :D
Co do Bogów Wojny to jest najfajniejsza ekipa z jaką kiedykolwiek grałem, nie tylko na grepo, ale i na wielu podobnych grach.
Jak macie jakiś interes do BW, to możecie pisać do mnie w grze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

forum to bardzo fajna rzecz, mozna sie tutaj duzo dowiedziec i wymienic pogladami ,troche mnie to dziwilo ze nikt tutaj nie zaglada,moze teraz sie to zmieni.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

forum to bardzo fajna rzecz, mozna sie tutaj duzo dowiedziec i wymienic pogladami ,troche mnie to dziwilo ze nikt tutaj nie zaglada,moze teraz sie to zmieni.

Nic się nie działo prawie, bo na Itace była praktycznie tylko 1 poważna wojna, pomiędzy *Valhalla*, a Trójkątem Bermudzkim, reszta to było praktycznie bicie w worki treningowe, teraz się to troszkę zmieniło, powstały 2 większe obozy, które będą ostro rywalizować ze sobą.
 

DeletedUser19649

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Nic się nie działo prawie, bo na Itace była praktycznie tylko 1 poważna wojna, pomiędzy *Valhalla*, a Trójkątem Bermudzkim, reszta to było praktycznie bicie w worki treningowe, teraz się to troszkę zmieniło, powstały 2 większe obozy, które będą ostro rywalizować ze sobą.
no i tu prawdę przytoczyłeś mój sojusz znajduje sie własnie miedzy młotem a kowadłem(-;
 
Do góry