Sytuacja na świecie Itaka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14494

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Ja wcale nie bronię Frosta , pisze jak jest , Konto na allegro wystawiła jego żona , najzwyczajniej w świecie się na niego zdenerwowała .


Dlaczego mamy niby prosić o deff naszych sojuszników ??? Mamy tyle miast na M44 że spokojnie możemy z nich wysyłać wsparcia na front bo nikt tych miast nie zaatakuje .
Piszesz ze nie mamy szpiega , skąd taka pewność , opisałeś jedną z metod uzyskanie szpiega w sojuszu a jest jeszcze przynajmniej 5 i to zupełnie różnych .
Nie ma co skupiać sie tylko na valhalli , w TB też macie ładny "bajzel" , większość waszej akademii ma aktywnośc na poziomie 2 logowań dziennie a i bez problemu w głównym sojuszu można znalesć paru graczy z taką samą aktywnością. Dodatkowo macie stosunkowo mało graczy zaprawionych w bojach , a sporo bobów .


Mówisz że na miejscu naszych sojuszników zastanawiałbyś sie na tym czy współpraca jest dalej opłacalna , nie jesteś na ich miejscu więc masz problem z dobrym rozpoznaniem sprawy .
Na tym świecie jest mnóstwo graczy z PHI , są rozsiani po całym świecie . Jest to około 50% obecnej Valhalli , dodatkowo dyplomata Never , SO i AM też grali na PHI więc się bardzo dobrze dogadujemy , co ciekawe u was też jest około 10 graczy z PHI , nawet moich bliskich współpracowników , moge ci ich bez problemu wymienić ale na PW (jeśli chcesz)
Więc jak widzisz większośc spraw została załatwiona po znajomości a nie ze względu na to że sojusze nie chcą mieć na pieńku z TOP 1
 

DeletedUser19479

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Witam
Widzę że dyskusja na tym forum trwa pomiędzy V i TB, mimo to mój sojusz został wymieniony kilka razy na tym forum. Mianowicie Bogowie Wojny i pozwolę sobie w naszym imieniu na krótką jednorazową wypowiedz. Prosilibyśmy o nie wypowiadanie się na nasz temat sojuszy które z nami nie graniczą nigdy nie widziały pewnie reportów z walk, ani nie mają z nami żadnych stosunków oprócz kilku kurtuazyjnych koleżeńskich rozmów z tego co pamiętam zresztą jak zawsze w miłej serdecznej atmosferze.
Wojny Topków nas nie interesują i trudno powiedzieć czy zainteresują. Mamy swój wyłupany w krwawej wojnie od początku z dwoma równorzędnymi sojuszami od początku świata kawałek Itaki i go sobie urządzimy jak będziemy chcieli.

Była poruszana kwestia naszych stosunków z AM. Koledzy z AM nie byli zainteresowani współpracą jakieś 2 miesiące temu (około i jakoś tak wyszło że zrobiły się potyczki) mamy od tego czasu szczelną granicę przez którą ciężko się przebić - jest to równo granica M 34/44 z jednej jak i drugie strony, granica się nie przesuwa za bardzo. Takie przepychanki mogą trwać miesiącami po obu stronach. Raz oni nas raz my ich, raczej chłopaki się bawią grą. Trudno powiedzieć o wojnie jak granica stoi jak stała od 2 miesięcy albo i 3. Jak ktoś zerknie na M 44 jak to wygląda to zrozumie dlaczego tak jest.

Szanujemy swoich przeciwników i żądamy uczciwości i szacunku dla nas. Nie informujemy co komu zrobiliśmy bo to nie potrzebne nikomu. Jak chcecie coś wiedzieć konkretnego każdy może zerknąć na sojusze. Nie potwierdzamy informacji które tu padły odnośnie start, chyba że to jest suma strat z jakiegoś wybranego okresu, albo przybliżony szacunek na oko. Swoich danych nie podamy bo nie ma to sensu każdy to i tak może zakwestionować.

Każdy sojusz odczuł rozruch Jukatas. Mówcie to tak jakby nie dotyczyło tego was tylko przeciwników, tak nie jest. Radziliśmy sobie bez globalnych układów, radzimy i będziemy radzili.

Jak ktoś chce porozmawiać z nami zapraszamy na stronę sojuszu na Itakę są kontakty do naszych ludzi. Punkty nie grają, pisanie na forum też.

Pozdrawiam
Ostrolipinas
Bogowie Wojny
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Ja wcale nie bronię Frosta , pisze jak jest , Konto na allegro wystawiła jego żona , najzwyczajniej w świecie się na niego zdenerwowała .

Oj dziadku, naprawdę potrzebne Ci robić z siebie sojuszowego błazna? żona chciała opchnąć konto męża na allegro i co support to łyknął?
No szkoda że mu dzieci restarta nie kliknęły :) Albo pies nie zjadł notatnika z passami do kont wtedy była by dopiero jazda ;)


Dlaczego mamy niby prosić o deff naszych sojuszników ??? Mamy tyle miast na M44 że spokojnie możemy z nich wysyłać wsparcia na front bo nikt tych miast nie zaatakuje .



Wow, a mam ci tu zacytować frosta jak mu ubiłem ognie w 4-5 miastach i wstawiłem kolona czyszcząc deffa jednym offem?
Ja też mam tu trochę znajomych i jeden z dark knights który nie za bardzo Was lubi przesłał mi te jego kłamstewka w których prosił Dark knights o obstawienie mu miast bo niby Trójką zrobił na niego zgraną akcję i puścił kilkadziesiąt ataków, a frost wybronienił dwa miasta przed kolonem, trzeciego nie dał rady niby wybronić i skamlał o deffa i surowce . A gościa atakowałem tylko ja i ubiłem mu trochę ogni w kilku miastach no i wbiłem kolona do jednego i to był jedyny kolon który na niego wtedy szedł , a szumu narobił jakby go walcem przejechali :)
Piszesz ze nie mamy szpiega , skąd taka pewność , opisałeś jedną z metod uzyskanie szpiega w sojuszu a jest jeszcze przynajmniej 5 i to zupełnie różnych .
Nie ma co skupiać sie tylko na valhalli , w TB też macie ładny "bajzel" , większość waszej akademii ma aktywnośc na poziomie 2 logowań dziennie a i bez problemu w głównym sojuszu można znalesć paru graczy z taką samą aktywnością. Dodatkowo macie stosunkowo mało graczy zaprawionych w bojach , a sporo bobów .

Kreta nie mamy bo kto by chciał dla Was kretować? :)
A co do naszych graczy? To czy ja gdziekolwiek napisałem, ze W TB graja jacyś sami pro gracze?
Nigdy nie użyłem takiego sformułowania i doskonale wiem, ilu u nas jest graczy zbyt mało aktywnych tyle, ze mają ta wiedzę nie nie baliśmy się rzucić Wam wyzwania i walczyć jak równy z równym. Wy się natomiast boicie walczyć z nami w pojedynkę! i o tym cały czas pisze a nie o tym czy my jesteśmy lepsi czy Wy. Wiec nie udawaj że nie rozumiesz tego , o sądzę, ze jesteś zbyt inteligentny , zeby nie dostrzegać takich oczywistości.
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Wow, a mam ci tu zacytować frosta jak mu ubiłem ognie w 4-5 miastach i wstawiłem kolona czyszcząc deffa jednym offem?
Ja też mam tu trochę znajomych i jeden z dark knights który nie za bardzo Was lubi przesłał mi te jego kłamstewka w których prosił Dark knights o obstawienie mu miast bo niby Trójką zrobił na niego zgraną akcję i puścił kilkadziesiąt ataków, a frost wybronienił dwa miasta przed kolonem, trzeciego nie dał rady niby wybronić i skamlał o deffa i surowce . A gościa atakowałem tylko ja i ubiłem mu trochę ogni w kilku miastach no i wbiłem kolona do jednego i to był jedyny kolon który na niego wtedy szedł , a szumu narobił jakby go walcem przejechali
Przepraszam zapomniałem o tym incydencie , niestety nowy frost chciał zrobić rewolucje na koncie ale nie pomyślał dlaczego miasta były budowane w ten sposób .
Niestety stary a nowy frost to różnica jednej klasy i jest to bardzo widoczne :(



Co do Kreta, nie chcesz mnie słuchać , szkoda a powinniście sprawdzić tych graczy bo szpiega macie . Niestety nie wiem kto bo informację dostaje przez pośredników . Wiem na pewno że jest .
Zapominasz o multi , w taki sposób też da się kretować i wtedy nikt nie musi chcieć dla nas kretować bo robi to gracz od nas .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Przepraszam zapomniałem o tym incydencie , niestety nowy frost chciał zrobić rewolucje na koncie ale nie pomyślał dlaczego miasta były budowane w ten sposób .
Niestety stary a nowy frost to różnica jednej klasy i jest to bardzo widoczne :(



Co do Kreta, nie chcesz mnie słuchać , szkoda a powinniście sprawdzić tych graczy bo szpiega macie . Niestety nie wiem kto bo informację dostaje przez pośredników . Wiem na pewno że jest .
Zapominasz o multi , w taki sposób też da się kretować i wtedy nikt nie musi chcieć dla nas kretować bo robi to gracz od nas .


Chłopie Ty może już lepiej nic nie pisz, bo pogrążasz się coraz bardziej! Miałem Cię do dziś za porządnego gracza teraz widzę ze taki sam z Ciebie typ jak multikonciarz Frost, czy skrypciarz Sebasta (Wasz założyciel)
Piszesz wprost na forum grepolis że gracie na multikontach, no masz stary tupet. Do tej pory po prostu Was nie lubiłem za oszukańcze praktyki, teraz to już mi Was żal. A szczególnie Tych z was którzy tam grają uczciwie. Szkoda ich poświęcenia, dla takich <ciach>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14494

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

OK , miało zabrzmieć inaczej a ty zrozumiałeś to w ten sposób .

Szkoda tylko że zamiast przeczytać to na spokojnie to od razu rzucasz oskarżenia, myślisz że nie wiemy że macie u nas szpiega ? A może ty nawet o tym nie wiesz ? Siedzi jakiś "cymbał" w akademii i donosi , bo to nie możliwe aby do 2k opuszczonego miasta nie podbić bo 5 minut po wejściu kolona ktoś atakuje ogniami które idą 2h



Najgorsze w całej naszej dyskusji jest to że jesteś strasznie dobrym graczem a winę waszych niepowodzeń chcesz zrzucić na nieuczciwą grę. Nieuczciwych graczy jest mnóstwo , w każdym sojuszu z TOPki znajdziemy przynajmniej jednego , i co możemy z tym zrobić ? NIC , Support też nic nie może zrobić . Jedyne co nam pozostaje to gra i próba walczenia z takimi przypadkami


Skoro moje zdanie ci aż tak bardzo przeszkadza to już nic nie będę pisał , będę tylko biernym słuchaczem .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

OK , miało zabrzmieć inaczej a ty zrozumiałeś to w ten sposób .

Szkoda tylko że zamiast przeczytać to na spokojnie to od razu rzucasz oskarżenia, myślisz że nie wiemy że macie u nas szpiega ? A może ty nawet o tym nie wiesz ? Siedzi jakiś "cymbał" w akademii i donosi , bo to nie możliwe aby do 2k opuszczonego miasta nie podbić bo 5 minut po wejściu kolona ktoś atakuje ogniami które idą 2h



Najgorsze w całej naszej dyskusji jest to że jesteś strasznie dobrym graczem a winę waszych niepowodzeń chcesz zrzucić na nieuczciwą grę. Nieuczciwych graczy jest mnóstwo , w każdym sojuszu z TOPki znajdziemy przynajmniej jednego , i co możemy z tym zrobić ? NIC , Support też nic nie może zrobić . Jedyne co nam pozostaje to gra i próba walczenia z takimi przypadkami


Skoro moje zdanie ci aż tak bardzo przeszkadza to już nic nie będę pisał , będę tylko biernym słuchaczem .

dziadek, a jeszcze jedno, ty tam nie grałeś ale dziwnym trafem valle na koryncie z tego co pamiętam to upadli przez bany i zakon księżyca wtedy w valli wjechał, no cóż dziwnym trafem 1 sojusz na 2 światach i podobne sytuacje;/ A propo dziadek jakich niepowodzeń? Top 2 sojusz top 2 wojowników i jakich niepowodzeń? Cały czas was gonimy w wojownikach!
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Dajcie sobie po razie i będzie spokój :)
 

DeletedUser11975

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

A taki viścik wam się podoba?

<ciach>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

<ciach>


Pisałeś to do mnie na prv nie wiem po co? A tym bardziej wyciągnięcie takiego nieprzyjemnego prv na forum grepo to całkiem już jest bez sensu. Czego niby chcesz tu dowieść?> Tego, że jeden gracz od nas sfrustrował się sytuacją, że jego chory kolega stracił miasto?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11975

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

I tym przypadku nie chodzi kto czym gra- co nigdy złotem nie grałeś ? Prawie Jezus Chrystus grepolis jesteś - i co tylko ciebie oszukali - szkoda.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11975

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Jak mnie dogonisz - a myślisz że to dla mnie jest takie istotne - jak chcesz to konto Tobie oddam być się wreszcie spełnił.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale generalnie nie gramy tutaj tak, że ktoś po 3 dniach się obudzi i życzy mi raka - chyba z tym się zgodzisz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

<ciach>

Indios, na pw to ja rzadko wrogą odpisuje a nieraz i nie czytam ich w ogóle, bo niby po co? A teraz z moich wypowiedzi na tym forum zacytuj mi jeden wątek w którym stwierdziłem że TB jest taki to zajefajny ... najlepszy i ogólnie, że niby my to jesteśmy the best. Nie dziwi mnie że Valhala przekabaca tak na swoja strone kolejne sojusze skoro tak marnie niektórym odzie ze zrozumieniem tekstu, a co najlepsze niektórzy tutaj wypowiadają się w prost i zdradzają swoje grzeszki tak jak dziadek, a jak ja te grzeszki wychwytuję to zawsze kota do góry ogonem i przekabacenie, że to ja niby źle coś zrozumiałem. Myślenie nie boli na prawdę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Panowie jak widzicie i zostaliście poinformowani w ostrzeżeniu parę postów ubyło. Do tej pory trzymaliście poziom i proszę róbcie to dalej bo po co nam forum rynsztokowe.
 

DeletedUser11975

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

<ciach>

Indios, na pw to ja rzadko wrogą odpisuje a nieraz i nie czytam ich w ogóle, bo niby po co? A teraz z moich wypowiedzi na tym forum zacytuj mi jeden wątek w którym stwierdziłem że TB jest taki to zajefajny ... najlepszy i ogólnie, że niby my to jesteśmy the best. Nie dziwi mnie że Valhala przekabaca tak na swoja strone kolejne sojusze skoro tak marnie niektórym odzie ze zrozumieniem tekstu, a co najlepsze niektórzy tutaj wypowiadają się w prost i zdradzają swoje grzeszki tak jak dziadek, a jak ja te grzeszki wychwytuję to zawsze kota do góry ogonem i przekabacenie, że to ja niby źle coś zrozumiałem. Myślenie nie boli na prawdę.
Ja się w ogóle nie czepiam ani Ciebie ani twojego sojuszu - ja po prostu jestem wkurzony wiadomością którą otrzymałem od Waszego człowieka - sam mam szpital w domu, i tylko dlatego zamiast gonić pstrągi i lipienie na muchę muszę siedzieć w chacie. I dlatego gram w v grepo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

ale takiego pw się nie udostępnia na FO i nigdzie indziej, mogłeś to z tamtym graczem wyjaśnić albo napisać do kogoś z rady
 

DeletedUser11975

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

ale takiego pw się nie udostępnia na FO i nigdzie indziej, mogłeś to z tamtym graczem wyjaśnić albo napisać do kogoś z rady
,
A tak zrobiłem i nie doczekałem się odpowiedzi - a dlaczego nie mam udostępnić na FO takiego pw? Do mnie taka wiadomość dotarła i ja mogę zdecydować co z nią zrobię.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

,
A tak zrobiłem i nie doczekałem się odpowiedzi - a dlaczego nie mam udostępnić na FO takiego pw? Do mnie taka wiadomość dotarła i ja mogę zdecydować co z nią zrobię.

regulamin zabrania udostępniania pw na FO
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Od kiedy TerroRPL zabrał miasto 04.ipexxx od *DziadZLasu* coś się na forum cisza zrobiła...
 
Do góry