Sytuacja na świecie Itaka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

a dzisiaj Dziada kolona rozbiłem biremami :D trzeba rozruszać te forum 80 birem vs 30 ogni, straty duże lecz ważne, że kolon rozbity;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

a dzisiaj Dziada kolona rozbiłem biremami :D trzeba rozruszać te forum 80 birem vs 30 ogni, straty duże lecz ważne, że kolon rozbity;)

Cieszymy się :) Chcesz rozruszać forum świata 1x? życzę powodzenia :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

mam bana za obrażanie graczy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

"Tak tu cicho o zmierzchu":cool:
Widzę, Terror, że chyba masz jakiś azymut, dzięki któremu znajdujesz ognie do ubicia, biorąc po uwagę ilość pkt. ataku jaką ostatnio zdobywasz.;)
Patrząc z boku, wygląda, że "*VALHALLA*" straciła troszkę impet w starciu z "TB". Tracą miasta, już nie tylko na korzyść Terrora.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

"Tak tu cicho o zmierzchu":cool:

Zabawa jak w czasie pogrzebu, z forum to chyba się cmentarz robi powoli. Jak na razie jesteśmy chyba na etapie, że wszyscy w TOP50 wystrzelali się ze slotów, bo ranking praktycznie stoi w miejscu, większość przejęć odbywa się wewnątrz sojuszu, bądź przejmowani są nieaktywni gracze...
 

DeletedUser18960

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

gram na innym świecie ale mam znajomości na Itace, nie martwcie się z tego co słyszałem niedługo będzie o czy pisać. Podobno już pierwsze kroki zostały postawione w zza kurtynowej maskaradzie. Dziwi mnie fakt że wsześniej czytałem tutaj posty i z tego co wiem A-M walczyło z sojuszem o nazwie Bogowie Wojny a teraz dowiedzialem się że A-M rię rozleciało i przeszli włąsnie do wrogiego sojuszu więc jednak coś tam się u Was musi dziać tylko mże nie wszyscy o tym wiedza :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

gram na innym świecie ale mam znajomości na Itace, nie martwcie się z tego co słyszałem niedługo będzie o czy pisać. Podobno już pierwsze kroki zostały postawione w zza kurtynowej maskaradzie. Dziwi mnie fakt że wsześniej czytałem tutaj posty i z tego co wiem A-M walczyło z sojuszem o nazwie Bogowie Wojny a teraz dowiedzialem się że A-M rię rozleciało i przeszli włąsnie do wrogiego sojuszu więc jednak coś tam się u Was musi dziać tylko mże nie wszyscy o tym wiedza :)

Słowo "wrogiego" jest tutaj dużym nadużyciem z twojej strony moim zdaniem. Fakt, że pewne starcia, potyczki miały miejsce, miały jednak charakter lokalny, wrogami to są np. Trójkąt Bermudzki i *Valhalla*, a tam nie było nic takiego, ot zwykłe latanie po punkty walki. W Ankh-Morpork sporo graczy z jakiegoś powodu zrezygnowało z gry, z resztą na całej Itace nastąpiło wyludnienie i doszliśmy wszyscy do wniosku, że lepszym wyjściem będzie współpraca. Myślę, że żaden dobry gracz nie odbiera tego co było bardzo osobiście, dzięki czemu możemy się teraz cieszyć współpracą i dążyć wspólnie do wspólnych celów :)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Kakardinho a co do ciebie to co to miało byc chcesz byc szpiegiem dostalismy to wczoraj na forum i się zdziwilismy to co napisałeś do yarola:

Witam
Piszę w sprawie rekrutacji, na stronie nie ma wyszczególnionej osoby do której należy się zwrócić w tym celu.

To był początek więc co szpiegiem zachciało sie być?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Nie szpiegiem, miałem inny zamysł, jak zobaczyłem że całe 40 os ma uprawnienia założyciela...ale już sojuszu nie ma coś :D
 

DeletedUser19392

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

gram na innym świecie ale mam znajomości na Itace, nie martwcie się z tego co słyszałem niedługo będzie o czy pisać. Podobno już pierwsze kroki zostały postawione w zza kurtynowej maskaradzie. Dziwi mnie fakt że wsześniej czytałem tutaj posty i z tego co wiem A-M walczyło z sojuszem o nazwie Bogowie Wojny a teraz dowiedzialem się że A-M rię rozleciało i przeszli włąsnie do wrogiego sojuszu więc jednak coś tam się u Was musi dziać tylko mże nie wszyscy o tym wiedza :)
dzieje sie dużo tylko trzeba wiedzieć gdzie przykładowo ja jestem z sojuszu *THE ONE* U NAS SIE DZIEJE SPORO
 

DeletedUser18960

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

A The One z kim walczy na Itace?
 

DeletedUser18960

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

jak tam w ogóle na tym swiecie jest?
widać po mapie że bardzo się rozrósł więc jest gdzie poszaleć :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Na prędkości 1x ciężko "poszaleć", dodatkowo morale bardzo utrudniają rozgrywkę. Jednakże bardzo dobry świat dla wytrwałych graczy i robi się coraz ciekawiej na nim ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

A jak tam z rankingami u Was?
Kto jest najlepszy, który sojusz najlepszy?
Wiem, są staty, ale chcę Wasze zdanie poznać.
Zauważyłam, że gra kilka osób, które znam :)
Mój nauczyciel też... :D
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Pierwsza piątka rankingu graczy jest w niej 3 graczy z sojuszu Never

1 Kitsune80 216389 Never

2 Immortal83 178658 Never

3 darekzbergen 178378 Never

4 -DrFrost- 153224 *VALHALLA*

5 Sir Black 146416 UNITED KINGDOM

Z tej piątki nie wiem kto jest najlepszy b punkty nie grają :)

Z sojuszami jest inaczej po odejściu TerroRPL TB spadł :/

1 *VALHALLA* 3251081
2 *Bogowie Wojny 2727780
3 Dark Knights 2457687
4 Never 2450198
5 Trójkąt Bermudzki 2223956
6 Konfederacja 1697327
7 ==GWARDIA== 1579722
8 UNITED KINGDOM 1565348
9 DSS - Dum Spiro Spero 1359872
10 Prosektorium 1011240

Kto z tąd jest najleszy trudne pytanie jak widać rządzą rankingu 3 sojusze *Valhalla*,Bogowie Wojny i Never :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

A które z tych sojuszy walczą między sobą?

Heh no moi nauczyciele muszą być na samym szczycie :D
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

z tego co wiem to jest tak Bogowie wojny mają pakt z sojuszem Konfederacja który w rankingu jest 6 i razem walczą przeciw *Valhalla* a i oczywiście TB walczy z Valhalla, Valhalla ma pakt z moim sojuszem chyba to już niektórzy wiedzą tyle wiem o czołówce ja się w niej nie znajduje w rankingu jestem na miejscu 470 a sojusz Never to nie wiem z kim walczy jakoś nim nikt sie nie interesuje
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Hehehe dobre - nikt się nie interesuje :D

Pewnie jakiś marny ten sojusz <lol>
 
Do góry