1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Juktas

Dyskusja w 'Juktas' rozpoczęta przez użytkownika yetj, 18. Cze 2013.

1. sema

sema

Odp: Sytuacja na świecie Juktas

mimo wszystko gratulacje się należą wszystkim graczom ... było ciekawie :p ... czekam na kolejny świat :)

2. Retryk

Retryk

Serdeczne gratulacje dla całego Legionu ;]

Jak Ptaku obiecał na starcie świata... Cudaki zbuduje, to zbudował... ;]
    Tak więc widać całe te kombinacje przeciwników, nic nie pomogły ;p

3. sin123

sin123 Guest

nom 5 do 2.. ale i tak jestem ciekawa jak to się zakończy. Koronę teraz może mieć każdy..
    ale zdobywca świata może być tylko jeden. Co już zostało zrealizowane.

4. Szadzio

Szadzio

Własnie korone może mieć każdy :) Koronka nie ma dużego znaczenia:) Drogi retryku nie wygrał Legion tylko Leegion :)

5. ptaku79

ptaku79

Wygrali gracze którzy tworzyli ten sojusz więc nazwa jest tu raczej drugorzędna.Czy to ma znaczenie czy sojusz nazywa się LEGION czy LeeGION ??? Ten kto ma wiedzieć to wie że na sukces składają się gracze sojuszy IX LEGION i Ekipa Elmera więc uwidacznianie nadrzędnego wkładu któregokolwiek jest tu naprawdę zbędne.Przecież wiadomo,że na finiszu w pojedynkę rzadko który sojusz byłby wstanie wygrać świat.Nie mniej jednak jestem naprawdę dumny,że daliśmy redę postawić 5 cudaków z 7 tym bardziej że konkurenci przed EC wydawali się naprawdę mocni.

6. PATENT SW

PATENT SW

teraz pozostalo tylko 1 odznaczenie do zdobycia:

Przywódca świata A dostana ci co ukończono budowę 7 z 7 cudów świata jako pierwsi :)

7. Haidex

Haidex

i done ;p jednak odejście od TBC było dobra decyzja to tylko skopiowana nazwa ;) i jeżeli nawet najbardziej spokojny gracz endriu odszedł to widać jak tam musiało być ;p

8. DonBeker

DonBeker

No niestety nie jest to tak do końca. To odznaczenie może dostać każdy sojusz, który zbuduje 7 cudów...nie ważne, czy pierwszy, czy trzeci, a może dziesiąty:) Spójrz sobie na przykład na taki świat jak ETA...po nim koronkę mógł mieć każdy:) Ostatnio podobna sytuacja była na Gythium.

9. Szadzio

Szadzio

Dokładnie :) Dlatego graczy z koronką fajnie bić :) i nie warto sie bić o 7 cudaków ;)

10. ptaku79

ptaku79

A co ma korona do umiejętności gracza ??? Jak dla mnie nie jest ona wyznacznikiem niczego.Znam wielu graczy bez korony którzy są jednymi z lepszych w grepo lub tych z koronami co są nadal noobami.Co do walki o 7 cudaków to moim zdaniem bić się warto może nie dla korony ale dla satysfakcji.Niestety większość graczy olewa po okresie EC grę i świat przechodzi w fazę powolnego umierania.

11. Retryk

Retryk

Niestety EC to jedna wielka pomyłka.. która zabija każdy świat. całkowicie pomylony pomysł na zwycięstwo świata to jest...

Zamiast militarnych podbojów gracze muszą się skupić na słaniu surowców pod budowę...
    zamiast klepać offa klepie się tylko deffa, obstawia kilka wiosek i tyle co z end game jest...

12. Sisi

Sisi

Retryk! Słonko Ty moje, gdzie się podziewałeś tak długo? :D

Zamiast krytykować EC, może zaproponujesz nową wersję zakończenia świata tutaj: Link

Budowanie cudów nie trwa, aż tak długo. Po wybudowaniu wraca się do walki, ale fakt - to już nie jest to samo.

13. Retryk

Retryk

Troszkę tu troszkę tam...
    głownie po [produkcjach Blizzarda i Ubisoftu się szlajam ;p
    (Hearthstone Diablo III i Heroes Online)

wszędzie gdzie się coś dzieje... ;p
    A co do propozycji zmian EC. hmm... jestem leniwy ;] więc podpowiem że warto popatrzyć jak to wygląda w konkurencyjnym T*******e...

Ale mowa o grepolis, a to inny wymiar... ;]

tak czy owak bez zmiany tego systemu każdy świat po EC będzie wymierał i wymierał ;]
    Ale może i lepiej? szansa od nowa zagrać, kolejne złotówki dorzucić do puli ;]

I chyba jestem jednym z niewielu graczy co są bez korony, mimo możliwości otrzymania jej na 5 światach ;]

Ostatnio edytowane: 7. Sie 2014
  14. NICKOS1

NICKOS1 Guest

Ja jestem zdziwiona brakiem chęci do walki o cudaki ciastek i tbc. Zbudować tylko po jednym cudaku to trochę wstyd...
    Teraz chcecie walczyć? Cudaka odbijać? To chyba juz trochę za poźno, bo nawet jak sie uda - patrząc na wymierajacy świat - jaka z tego satysfakcja?

15. Szadzio

Szadzio

Jak to mówią zwycięzca może być tylko jeden. Nawet jak odbiją cudaka to i tak nie dlatego że byli dobrzy w walce tylko dlatego że przeciwnikowi sie już nie chciało :)

16. ptaku79

ptaku79

Kurcze zachodzę w głowę i dojść nie mogę gdzie się podziali ci wszyscy krzykacze z Ciastek i z TBC [​IMG]

17. Szadzio

Szadzio

planują chyba jakąś akcje? czy moze chcą szaraki robić :) tego nikt nie wie :)

18. ptaku79

ptaku79

Kolos TBC padł [​IMG]

19. adriankiller

adriankiller

Ptaku a kogo to interesuje chyba tylko nas
    TBC juz prawie nie ma [​IMG]
    ciastka tez gatunek na wymarciu [​IMG]

20. ptaku79

ptaku79

Adrian oni to czytają tylko już im wstyd się wypowiadać [​IMG] Cienki Leegion leje wszystkich dookoła [​IMG]

Do góry