Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A po co są te gwiazdki?
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie rozumiem, dlaczego każdy znowu ma problem do legionu :) to że ptaku prowadzi taką a nie inną politykę powinno wszystkich najmniej obchodzić :) hmm poczekam jak TBC się zdziwi jak stracą kilka miast na rzecz nyan/IX Legion :)
A to, że ktoś wydaje realną kasę na grę to już od niego zależy :) najwidoczniej stać go na to i korzysta z tego... nie rozumiem połowy ludzi tutaj
x15.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

jak na razie to wy miasta tracicie ;) i stracicie więcej ale shh na tym ta gra polega że raz się zabiera a raz oddaje, jakbyście mieli problemy z oddawaniem to możecie uderzyć do Eurobanku po kredyt gotówkowy bierz co chcesz ;) i co z tymi łopatkami? po dzisiejszej ulewie strasznie nam piach zmókł... świetne babki się lepiło
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

jak na razie to wy miasta tracicie ;) i stracicie więcej ale shh na tym ta gra polega że raz się zabiera a raz oddaje, jakbyście mieli problemy z oddawaniem to możecie uderzyć do Eurobanku po kredyt gotówkowy bierz co chcesz ;) i co z tymi łopatkami? po dzisiejszej ulewie strasznie nam piach zmókł... świetne babki się lepiło


ehh BhoS też tak mówiło:( i co? i większość nie gra już... a Lean oddaje miasta...
co do miast - zdziwisz się jeszcze hehe :D jeszcze nie było akcji na Was, więc powinniście drżeć ze strachu hehe :D

hmm grepostats pokazuje, że straciliśmy tylko 3 miasta :D do tego dodam, że miasta straciło nyan a nie IX Legion, więc coś czuje, że żartowniś dobry z Ciebie hehe :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

to Nyan to już nie wasi giermkowie? a miasto które właśnie straciliście na rzecz JD? a miasta które zabrało wam EE? ;) no tak ale wy jesteście nietykalni ;) śmieszny człowieczku tutaj nikt nie będzie drżał przed nikim a zwłaszcza przed wami, lepiej zacznijcie atakować bo punktów na defie nie mamy ;( na razie dużo szczekacie i latacie do vivusa ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19797

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

rimel cos chyba CI sie pomylilo,bo szczeka pies, wiec troszke szacunku do drugiego czlowieka tak? poza tym moze i stracilismy,ale i zyskalismy pw;] wiekszosc z topki i tak ma sloty,a od wschodu brakuje wroga, ev rozsypuje sie,wiec pomysl co bedzie dalej;]
wchloniete beda male sojusze niczym Wasza taktyka przeciwko legionowi,ktora i tak troszke nie wypalila,bo tak upieraliscie sie co do itzy,a teraz w tbc i ee sa;]
chyba dowartosciowujesz sie tym,ze tracimy miasta;] kolego zacznij analizowac gielde,bo w zyciu jest podobnie,w wirtualnym i realnym tez, raz bessa raz hossa;]<w celu doinformowania sie polecam wiki hihihi>
uwierz,ze skoro brakuje Wam tych punkcikow ,kiedys zaplaczesz ,bo bedziesz mial dosyc robienia tych pochodow;]
Co do JD, nie znam nikogo chyba od nich,ale fajnie sie zapowiada,zobaczymy czy przechwalki i zachwalanie ich sa sluszne.
Jednak pamietaj o naszych sojusznikach,ktorych podziwiam za spory wklad,by gracze z topki klikneli reseta;]
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Taka mała uwaga - piszesz do wyrzyma, czy nYaN to nie giermkowie.
Sprawdż w jakim soju jest może najpierw co?

Po za tym Legion i nYaN to jedność, chociażbyście nie wymyślali co chcecie, tego nie przeskoczycie :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No cóż niektórym na tym świecie jak widać nie trzymają zwieracze ale to normalka u niemowlaków to do Pana A.
Teraz słówko do Kafla.Drogi kolego info odnośnie akcji dostałem na pw od waszego gracza który tak sie podlizuje żeby dostać się do IX LEGION-u że mimo iż o to nie proszę śle mi wszystko jak leci od was.Niestety chyba go zablokuję bo tego typu zagrywek również nie pochwalam.Co do Twojej osoby to fakt że zostawiłeś sojusz jest że tak się wyrażę tchórzostwem a nie odrazą do tego świata.Niektóre osoby tak cię zachwalały a Ty jako kapitan tego statku pierwszy z niego uciekłeś.Szkoda.
Teraz słówko do TBC.Moi drodzy koledzy z piaskownicy.Jak nam się tu bardziej sprowadzicie to wtedy sobie pogramy.Teraz to wasze wierszyki mnie nie wzruszają choć podziwiam twórczość i poczucie humoru :)
I na koniec gratulacje dla EE za udaną akcję.Widać przez fakt że mieliście z naszej strony spokój dużo offa i ogni rdzewiało wam w portach.Teraz to na pewno się zmieni.
dzieki ale to nie była akcja to był spontan ;) jak bedzie prawdziwa akcja to zobaczycie co sie bedzie u was w miastach działo :)
 

DeletedUser19797

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

jak bedzie ta akcja to moje 8 zagrod deffa wypchanych po brzegi bedzie do dyspozycji sojuszu,wiec bez napinki kolego;] sam wiesz,ze przy murku ciezko rozwalic chociaz te 5k wojakow w miescie,a co dopiero jak sojusz wspiera;]
jest tutaj wielu dobrych graczy,a przejscie z TOBu najlepszych deffensorow przyniesie korzysci

Szadzio, szanuje Cie jako gracza jak i czlowieka,bo jestes jedna z niewielu osob,z ktorymi nie mialem problemu,jednak teraz stoimy po przeciwnych stronach barykady,i bede bronic przejscia
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

spoko co zrobić tak to już jest :) ale dziwne że przy spontanie naszym nie daliście tych 5 zagród defa :) no nic pożyjemy zobaczymy :)
 

DeletedUser19797

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

osobiscie nie dalem,bo mam odbudowe,ale zobaczymy jak wroca
de facto nie byloby tak latwo jakbyscie obrali inne cele;p chociaz ta metoda mi sie podoba,bo to naturalna selekcja;] miasta w wielu wypadkach zostaja,a przy okazji wiemy jak aktywny jest gracz i na co go stac co do deffa;]
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To żegnacie się z graczem bo się nie obronił?
 

DeletedUser19797

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

nikt nie mowil,ze sie zegnamy, jest to moja opinia po prostu,bo jak widzialem kiedys gracza,ktory nie mial deffa to od razu chcialo sie go rozebrac<historia z heraklionu>
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A to przepraszam. Zobaczyłem słowa "naturalna selekcja" i tak mi się jakoś skojarzyło.
Na heraklionie faktycznie było sporo ciekawych historii, ale na starym podboju gracz bez deffa jeszcze przejdzie, choć to zazwyczaj hiena, bo jednak, żeby podbić kogoś porządnego na starym systemie trzeba deffa i biremy ładnie wbić :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja wbrew wszystkiemu ciesze się że mamy poważnego konkurenta do walki ponieważ znowu będzie ciekawie.Początek nie ma co ukrywać słaby był w naszym wykonaniu ale nie z takich opresji wychodziliśmy obronną ręką bo i w pozostałych wojnach również różowo nie było.Pamiętajcie,że jeszcze wiele bitew wygra zarówno IX LEGION,TBC jak i EE ale jak do tej pory to IX LEGION może się pochwalić zwycięstwem nad takimi sojuszami jak BOS,EV czy TOB.Oczywiście w tych wygranych nie można zapomnieć że również duży udział miały Ciasteczka I HOOLIGANS. Dlatego Ja na waszym miejscu bym nie dzielił skóry na niedźwiedziu.Mam jeszcze na koniec pytanie.Jaką poważną wygraną wojną może się pochwalić TBC i EE ???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19797

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

itze rozwalili;p hahahaha;]
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

a wy TOBu nie po konaliście bo przeszli do was wiec prosze :) a EV też byście nie pokonali tak szybko gdyby TOB do was nie przeszedł. plus zaznacze gdyby nie polityka Kanciora który zepsiuł sprawe nToB nie byłby u was na 99% :) gdyby a co ty taki hardy przemaso sie zrobiłeś ?
 
Do góry