Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

z tych co zaczynali tam rozgrywke wielu wymiękło i konta przekazało -niestety

Ja tam moge pograc pare miesiecy a nie pare lat na jednym swiecie jak np na epsilonie... trzeba byc jak ''stany'' :D wpasc , zrobic ropierduche szybko i zgrabnie zeby cie wszycy zapamietali hahah :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Stoner kiedyś ktoś mi mądrze powiedział Grepo to nie sprint-to maraton i to prawda hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Rozbawie towarzystwo ! :D
Dziś sojusz replika dostał propozycje fuzji od wolves :D
Na zasadzie wilki do repliki :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

to powiedział hawrys0 hehe ale ja osobiście czekam na świat typu Ypsilon hehe to bylo to co lubie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

to powiedział hawrys0 hehe ale ja osobiście czekam na świat typu Ypsilon hehe to bylo to co lubie

Yepsilon byl szybki ? tam tez chyba gralem ...Jota byla najlepsza,nie widzalem tak szybkiego swiat z tyloma napolonymi do gry wyjadaczami grepo ! :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Yepsilon byl szybki ? tam tez chyba gralem ...Jota byla najlepsza,nie widzalem tak szybkiego swiat z tyloma napolonymi do gry wyjadaczami grepo ! :D

grałeś tam hehe byliśmy po przeciwnych stronach barykady na początku byłem w Demonach Wojny a póżźniej w RI -był szybki może nie najszybszy ale idealne ustawienia jak dla mnie i brak morali to duży plus był
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

grałeś tam hehe byliśmy po przeciwnych stronach barykady na początku byłem w Demonach Wojny a póżźniej w RI -był szybki może nie najszybszy ale idealne ustawienia jak dla mnie i brak morali to duży plus był

Dlatego tam gralem , bo byl szybki ...tam chyba gralem w LA ? ...bo juz nawet nie pamietam :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dołącze do jakieś ekipy na M54 sorki za ogłoszenie :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nich smietanka lepiej skonczy na agielskich serwerach i wraca na nasze polskie :D bo widze ze tu jakies nowe pokolenie sie pokazalo ktore jeszcze nie mialo okazji poznac starych wyjadaczy :D

Stonerek ak wrocimy takim skladem na polskie grepo to odrazu moga nam korone dac -_-

@sisi co w podpisie sie tobie nie podoba :)
 

DeletedUser8468

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No tak już dawno wielu graczy prosiło o świat podobny do Joty ale...
Ja mimo to spróbuje tutaj sie pobawić ale szkoda że nikt nie słucha graczy na takiej Jocie2 dużo by zarobili :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No tak już dawno wielu graczy prosiło o świat podobny do Joty ale...
Ja mimo to spróbuje tutaj sie pobawić ale szkoda że nikt nie słucha graczy na takiej Jocie2 dużo by zarobili :)

''Podobno'' ustawienia swiatow zaleza od ''panow'' w Niemczech i to chyba oni wybieraja ustawienia na ktorch najwiecej zarobia , jota byla szybka , czyli ilosc urzywania zlota byla by mniejsza , czym wolniejszy swiat tym wiecej musisz wydac ...ostatnio byl jakis taki niby konkurs na ustawienia i cos tam ''niby'' wybrali gracze ale nie glosowalem wiec nie wiem jak to teraz jest :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Witam po przerwie :)
Gra ktoś z herakliona z mojego soja ??
Jak tak to proszę o pw w grze na jukasku
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Przyznawac sie kto jest Wygazowanym Kefirem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Może to jakiś początkowy gracz ;]
 
Do góry