Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Kurcze no - ja bym chciała kiedyś zagrać z "Tatą Mamutem" na jednym świecie i ni jak się nie da. A szkoda :(

A mnie zmiana sytuacji tylko na dobre wychodzi, bo już mi się grać nie chciało :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dawaj nasz lampionie te pół świata z którym Legion miał Pakty od początku świata.Ja tam oprócz nYaN który jest naszym równoległym sojuszem doliczyć się mogę tylko dwóch.

Czyli jak wymienię 3 oprócz nYaN to udowodnię że kłamiesz lub masz zaniki pamięci, tak? :)
Barbarians
Ciasteczka
Hooligans
(ścisła topka)
+
chyba dwie jakieś akademie

Gdy świat się kształtował to był dłuższy okres gdzie punkty tej całej grupy stanowiły niemal połowę punktów innych sojuszy top 30. Dalszych sojuszy nie brałem pod uwagę bo to było już tylko tło zarówno dla was jaki i dla innych. W dodatku ta pozostała część świata nie miała ze sobą umów tak jak Wy. Dziękuję za uwagę i mam nadzieję że was rozjadą :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Oj ALLADYN7 - dziękujemy za miłe słowa :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Sisi ale Alladyn tutaj ma racje :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Czyli jak wymienię 3 oprócz nYaN to udowodnię że kłamiesz lub masz zaniki pamięci, tak? :)
Barbarians
Ciasteczka
Hooligans
(ścisła topka)
+
chyba dwie jakieś akademie

Gdy świat się kształtował to był dłuższy okres gdzie punkty tej całej grupy stanowiły niemal połowę punktów innych sojuszy top 30. Dalszych sojuszy nie brałem pod uwagę bo to było już tylko tło zarówno dla was jaki i dla innych. W dodatku ta pozostała część świata nie miała ze sobą umów tak jak Wy. Dziękuję za uwagę i mam nadzieję że was rozjadą :)

Alladyn farmazoniarzu przypomnij sobie ten temat

potem pisz te swoje farmazonskie bajki tak mam wszystko opisane kiedy to barbarzyncy ciastka i hooliganie cos zaczeli znaczyc na tym swiecie od pierwszej strony wertuj wielki znawco
ciebie to by kazdy weekendowy gracz rozjechal :p
w grze nic nie potrafisz jedyne co tobie pozostaje to trolowanie na forum :eek:

Poczatek swiata

"Ło maj gat!"
To na pewno będzie ciekawy świat :D

Trochę z nudów, trochę dla zabawy...
Analiza sojuszy +/- top 10 ;-)

1 - Replika
Cytat z profilu "Ci zaś... ...którzy walczą o piękny zgon" - Oni z pewnością walczą o piękny zgon hehe. Jakiś tam Kefir Wygazowany (swoją drogą nie widziałem nigdy gazowanego) leci ostro na topke. Prowokacja i zgrzyt w zębach dla innych pro graczy. Przy takim puszeniu się pawi - kto ma piękniejszy ogon - należy mieć spore poparcie sojuszu. Czy Kefir ma mocne poparcie sojuszu i obronę? Szczerze wątpię. Pierwsze ataki na topkę i wróżę rozpad. Pytanie: czy dostarczająco wściekłe wilki znajdują się w pobliżu aby ich pogryźć? Czy "jelonkom" uda się uniknąć pożarcia? Masówka jak się patrzy, ale przy odrobinie szczęścia mogą osiągnąć jakieś wyniki pozwalające na fuzję z masówką top2-top4 i udawanie że są pro :) Taki twór może (aczkolwiek nie musi) zawalczyć z resztą o dominację
Ps. konkurs
Czy Kefit to:
a - Człowiek Lasu
b - Człowiek Lasu
c - Człowiek Lasu
Odpowiedź zostawcie samym sobie ;-)

2 - Bez Cenzury BHOS
Na mapie przeplataniec z masówką top1 Replika, pewnie dyplomaci po "ciężkich i nerwowych" rozmowach zawrzą PoN - Pakt. Przecież full mas nie lubi starć na początku :D A z kim PoN jak nie z top1. Ale będą się omijać krótko... Bardzo krótko... Do czasu aż kilku aktywnych graczy powie: "Dość tego zielonego wokół!" Żaden ze mnie mędrzec, po prostu historia lubi się powtarzać :)
Jako sojusz stanowią tylko karmę dla innych "mięsożernych"

3 - IMPERIUM DOMINUM
Trochę inna sytuacja geo-polityczna niż top1-2 choć następna mas-karma dla wilków. Niestety Ci goście weszli już w ciemny las. W przeciwieństwie do poprzednich sojuszu, ich terytorium jest dość rozciągnięte. Zapuścili się w puszczę... Auuuuuuuuu!!! Wilki czekają :) max 4 tyg i po zawodach, Topka szybko zmieni barwy, a reszta na pożarcie. Właśnie wtedy nowi gracze dowiedzą się że punkty nie poparte wojskiem to zwykła fata morgana :)

4 - Gythium i Itaka
Już mi si w oczach mieni od tych "pro sojuszy" hehe Tutaj totalna pustka dla mnie, nikogo nie kojarzę choć sporo grałem. Nie mogę ocenić wiarygodnie tego sojuszu, pozostaje tylko fantazja i przypuszczenia :) Sojusz rozwalony od Maroka na Kaukaz, obejmuje prawie cały świat. Kolejna fala zombie która liczy że powolnym tempem opanuje ten świat. Trwają dopóki rekiny ich nie zjedzą lub sami nie zrezygnują. Pod obecnym sztandarem to kolejna karma dla wilków. Kilku top graczy przejdzie tu i tam, reszta jakoś będzie trwała w rankingu top 10. Bez rewelacji...

5 - Vendetta
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie że ten sojusz będzie trwał i przyjmował rozbitków z top masówek. Dzięki temu może stworzyć liczący się sojusz w walce o cudaki. Jakoś nie skupia na sobie uwagi i dzięki temu przetrwa. Spore rozciągnięcie sojuszu + nie wychylanie się przed szereg = jakaś tam recepta na sukces

6 - Los Guerreros
Z dala od epicentrum świata, dość spokojny rozwój i być może coś ugrają. Kolejny sojusz który nie rzuca się w oczy i nie wychyla łba. Spokojnie... powoli... Coś chłopaki pokażą na pewno :) Kolejne moje przeczucie (i tylko moje, jak się nie podoba to zapraszam innych do opisu)

7 - NOCE I DNIE
"Pierwszeństwo mają gracze ze Świata PSI - sojusze BOS"
"Oficjalna akademia Sojuszu Bez Cenzury BHOS"
Cep cepa cepem pogania, kolejna odsłona sojuszu BOS z innych światów. Mam wrażenie że nie zmieszczą się też w akademii. Za mały limit dla polityki tych sojuszy hehe Pewnie liczą że im więcej graczy tym mniejsza szansa że trafi na mnie :D W sumie jest to jakaś recepta na przetrwanie...

15 - IX LEGION
No tutaj to szczególna uwaga na tych gości. Same stare dziadygi i pierniki grepolis. Starzy nie znaczy że bez zębów. W dodatku ich szeregi rosną, fama nicków przyciąga aktywnych graczy. Spore zagrożenie dla reszty. Im wcześniej powstanie kontr-sojusz tym lepiej. Jako że jestem blisko będę się bacznie przyglądał. Konfrontacja z tymi gwiazdkami przyniesie sporo emocji. Czas zastawiać sidła i organizować wywiad :)

29 - Niezłomni
Też grupa do zamieszania w okolicy, zobaczymy jak to się potoczy. Czy samodzielnie podążą czy poszukają połączenia z innymi. W każdym bądź razie są dość groźni :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

nie :) z tym że mieliście na początku pakty z połową sojuszy i mieliście wygrany świat 3 miechy temu :) ale sytuacja sie zmieniła nieco i rzeczywiście bo były nudy na świecie i już nużyła mnie gra ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

2xcs.png


drugie podsumowanie

gdzie tutaj farmazoniarzu widzisz ciastka albo hoolsow czy barbarzyncow
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

nie :) z tym że mieliście na początku pakty z połową sojuszy i mieliście wygrany świat 3 miechy temu :) ale sytuacja sie zmieniła nieco i rzeczywiście bo były nudy na świecie i już nużyła mnie gra ;)

ha ha ha no dla was to raczej wiele się nie zmieniło, chyba tylko to, że chwilowo będziecie mieli łatwiej, ale podkreślam, że tylko chwilowo :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ach Adjanku, dzidziusiu nad dzidziusie...
Wklejasz jakiś tekst napisany dla zabawy z 4-5 dnia świata i ranking sojuszy ze średnią punktów na gracza 1,5k. Faktycznie to jest prawdziwe odzwierciedlenie sytuacji. Bez komentarza...
ps. nie dojrzałem tego że by mnie każdy weekendowy gracz rozjechał - szczera prawda
ps.2 tak patrzę na ten ranking i TBC i EE też nie ma, znaczy że się nie liczą? :) Pewnie przewertujesz całe forum w poszukiwaniu jakiegoś haka, miłej lektury :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

znajdzie luke :EE składa się z częściowo ludzi z Kamikaze :) zawsze znajdzie haka :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ha ha ha no dla was to raczej wiele się nie zmieniło, chyba tylko to, że chwilowo będziecie mieli łatwiej, ale podkreślam, że tylko chwilowo :)

No w końcu, bo moje biremy od 2 tygodni z portów nie wyruszyły! Nie mogę doczekać się kolejnej akcji ''krejzolka'' ;)
Co do sytuacji na juktas początkowej, nie da się ukryć, że przedstawiona przez Ciebie tabelka rankingu jest nad wyraz śmieszna :D kilkanaście dni później byliście w czołówce z koalicją. Gdyby nie TBC, EE i JD już dawno byście się bili z ciastkami bo byście się zanudzili na śmierć! :cool:
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

tak wyglądała kiedyś statystyki :)

1 IX LEGION 1244880 62 20079
2 Barbarians 977089 56 17448
3 Ekipa Elmera 710251 51 13926
4 Ciasteczkowe potwory 698895 53 13187
5 Braveheart Of Steel 657945 50 13159
6 HOOLIGANS 655618 68 9641
7 The Black Company 496054 61 8132
8 nYaN 490341 41 11960
9 Achilles 453745 69 6576
10 Itza 416027 45 9245

5 sojuszy z koalicji w top 10 :) pozdro :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

tak wyglądała kiedyś statystyki :)

1 IX LEGION 1244880 62 20079
2 Barbarians 977089 56 17448
3 Ekipa Elmera 710251 51 13926
4 Ciasteczkowe potwory 698895 53 13187
5 Braveheart Of Steel 657945 50 13159
6 HOOLIGANS 655618 68 9641
7 The Black Company 496054 61 8132
8 nYaN 490341 41 11960
9 Achilles 453745 69 6576
10 Itza 416027 45 9245

5 sojuszy z koalicji w top 10 :) pozdro :)

To teraz Szadzio napisz ile ta wasza koalicja ma sojuszy w TOP10 a ile IX :p Jak to mówią co nas nie zabije to nas wzmocni i moi zdaniem nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu.My byliśmy kiedyś pewni wygrania świata i dostaliśmy po łapach z różnych powodów.Dlatego nie podniecajmy się wygraną bitwą bo wojny jeszcze nikt nie wygrał.Pozdrawiam
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Tutaj nie ma jednej "koalicji" walczącej przeciwko Wam...no chyba, że mówisz o "koalicji anty-legion". Jednak takie sformułowanie nie ma większego sensu. Aktualnie, to wspólne działania off prowadzimy głównie z EE. No i to tyle...

A że Wy zraziliście do siebie całą resztę świata, to w sumie nie nasza wina:)


PS: Ptaku, a Ty ale miałeś dłuuugi ten urlop...pół dnia?! A tak Ciebie tutaj bronili dzisiaj, że Ty nic nie możesz, bo na urlopie jesteś...
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Tutaj nie ma jednej "koalicji" walczącej przeciwko Wam...no chyba, że mówisz o "koalicji anty-legion". Jednak takie sformułowanie nie ma większego sensu. Aktualnie, to wspólne działania off prowadzimy głównie z EE. No i to tyle...

A że Wy zraziliście do siebie całą resztę świata, to w sumie nie nasza wina:)


PS: Ptaku, a Ty ale miałeś dłuuugi ten urlop...pół dnia?! A tak Ciebie tutaj bronili dzisiaj, że Ty nic nie możesz, bo na urlopie jesteś...

Działania off może i prowadzicie tylko z EE ale macie powiązania i to dość spore również z JD i Akwizytorami nie praw darz ;) a to już minimum 4 sojusze z TOP 10 a więc nie tak mało.Jak dołożymy obecną sytuację po zerwaniu Paktu przez Ciastka to widać jak na dłoni z iloma sojuszami walczy obecnie Legion.Jednak nie ma co płakać walczymy to walczymy czy zrobiliśmy to sobie na własne życzenie czy na życzenie innych nie ma teraz sensu teraz dochodzić.Trzeba wziąć się za grę a nie biadolić tak jak ktoś tu napisał.Dziś jest tak jutro będzie inaczej.Takie życie taka gra.

Ps.Urlop miałem a dlaczego to zapytaj guzisto i na pewno nie tak jak niektórzy piszą nie wziąłem go dlatego żeby uciec przed stratą miasta.Został on załączony jeszcze przed samą zadymą.Pozdrawiam
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No coś w tym w tym w sumie jest...a mnie osobiście chodzi o to, że nie ma co pisać o jednej koalicji przeciwko Wam. Tutaj aktualnie mamy na świecie "trzy siły"...a że jesteście, kim jesteście, patrząc na Wasze "doświadczenie i ogranie" oraz trudne położenie, to wszyscy chcą Was wyeliminować z walki o wygranie tego świata.

Do tego jednak droga daleko, a rozgrywka długa. Po Was już widać, że się ogarnęliście w obronie i przejmowanie miast nie idzie tak łatwo, także czeka nas jeszcze długa i pasjonująca rozgrywka:)


PS: Ja sobie zdaję z tego sprawę, że urlopu nie załączyłeś w obawie przed utratą miast...aby mieć urlop na niedzielę, musiałeś go przecież załączyć przed weekendem, nieprawdaż :p Ja tak tylko nawiązałem do tego, co pisali Twoi sojusznicy tutaj, że Ty nic mogłeś zrobić, bo jesteś na urlopie:)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To teraz Szadzio napisz ile ta wasza koalicja ma sojuszy w TOP10 a ile IX :p Jak to mówią co nas nie zabije to nas wzmocni i moi zdaniem nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu.My byliśmy kiedyś pewni wygrania świata i dostaliśmy po łapach z różnych powodów.Dlatego nie podniecajmy się wygraną bitwą bo wojny jeszcze nikt nie wygrał.Pozdrawiam

Koalicja top 3,4,5
 
Do góry