Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20444

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Może z rozwiązaniem całej sytuacji przeniesiemy się na mapkę?

Na forum, ktoś coś źle napisze, często dwuznacznie, ktoś to podłapie i ola boga kit nie z tej ziemi potwierdzający spisek, to że jaszczury rządzą światem, a ptaki to ich mobilne kamerki, gopro
kwaśny ma beke z Legionu
 

DeletedUser20445

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Tak tutaj masz racje, bo gdy byłem w potrzebie dostałem mase wsparcia od was, za co wam dziękuję, ale prawda jest taka, że wy nigdy nie byliście pod naciskiem, zobaczcie ile macie punktów defa, a ile my... większość waszych pkt defa nabiliście w naszych miastach, więc w tym momencie twój post o tym, że my wam nie pomagaliśmy jest kolejną bajką, ponieważ nie mieliśmy w czym wam pomagać bo przez cały czas byliście bezpieczni za naszymi plecami.... nigdy nie mieliście obok siebie wroga, zawsze to my oddzielaliśmy was od wrogów, a wy w spokoju się rozwijaliście...

Jeżeli punkty nabijaliśmy tylko w waszych miasto to gratulacje rozeznania...
Myślisz, że nie mieliśmy ciężkich czasów...że nas wojny omijają szerokim łukiem, że front jest jedynie na waszych miastach...dlaczego ludzi wprowadzacie w błąd. Jestem może tutaj świeży ale na waszych miasta może zarobiłem 1% swoich punktów mam ich może niewiele w porównaniu z wami większość zarabiałem broniąc swoich bądź siebie przed JD z którymi prowadzimy regularnie potyczki. Pisząc, że wy tylko bronicie nas przed agresorem umniejszacie JD ich wyczynom na naszym sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Beka z Lemingów (czyt. Legionu)

Płaczecie na tym forum cały czas i obarczacie winą cały świat Juktas... Naprawdę godne podziwu. Przecież to było do przewidzenia, że wasza "pewność siebie" was zgubi :p... Więc nie płaczcie tylko grajcie...

Sisi- Ty to już sama sobie przeczysz... :confused:
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jeżeli punkty nabijaliśmy tylko w waszych miasto to gratulacje rozeznania...
Myślisz, że nie mieliśmy ciężkich czasów...że nas wojny omijają szerokim łukiem, że front jest jedynie na waszych miastach...dlaczego ludzi wprowadzacie w błąd. Jestem może tutaj świeży ale na waszych miasta może zarobiłem 1% swoich punktów mam ich może niewiele w porównaniu z wami większość zarabiałem broniąc swoich bądź siebie przed JD z którymi prowadzimy regularnie potyczki. Pisząc, że wy tylko bronicie nas przed agresorem umniejszacie JD ich wyczynom na naszym sojuszu.

wasz front z JD?? pokaż mi jaśnie Panie gdzie macie ten front z JD, bo ja jakoś w pobliżu was nie widzę zbyt wielu miast JD... dopiero całe morze dzieli was od większej ilości miast JD, gdzie sami macie ich tylko kilkanaście...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Beka z Lemingów (czyt. Legionu)

Płaczecie na tym forum cały czas i obarczacie winą cały świat Juktas... Naprawdę godne podziwu. Przecież to było do przewidzenia, że wasza "pewność siebie" was zgubi :p... Więc nie płaczcie tylko grajcie...

Sisi- Ty to już sama sobie przeczysz... :confused:

a ja mam beke z ciebie kimkolwiek jesteś panie tymbarkowy kwaśny kacprze. ciekawe jaki skrywasz swój real nick... alladyn? a może kancior ?:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Płaczecie na tym forum cały czas i obarczacie winą cały świat Juktas... Naprawdę godne podziwu. Przecież to było do przewidzenia, że wasza "pewność siebie" was zgubi :p... Więc nie płaczcie tylko grajcie...

o z tym to ja się zgodzę - dajcie im kopa w tyłek może zabiorą się za grę a nie za forum :)) bo widac jeszcze jeszcze mają na forum czas haha
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Oj tam - zaraz sobie przeczę. Po prostu interpretujecie moje słowa tak jak chcecie, a ja Wasze w ten sam sposób. Tak to ma się do słowa pisanego.

Kacper ciesze się, że się przedstawiłeś. A Motylka tu nie widzę? No chyba, że ukrywa się pod jakimś nickiem. A to może odpowiem mu tutaj, bo przecież na Waszym forum nie napiszę - Sisi czyli Casandra. na Juktasie. Myślałam, że już wszyscy wiedzą, więc wybacz, że tak się pomyliłam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

a ja mam beke z ciebie kimkolwiek jesteś panie tymbarkowy kwaśny kacprze. ciekawe jaki skrywasz swój real nick... alladyn? a może kancior ?:)

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła :D Kolego ból pupy bolący Robsonie :)
 

DeletedUser20445

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Polecam otworzyć mapę i zobaczyć jeżeli tylko legion blokuje wszystkie wrogie sojusze to ja gram chyba na całkowicie innym świecie
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Polecam otworzyć mapę i zobaczyć jeżeli tylko legion blokuje wszystkie wrogie sojusze to ja gram chyba na całkowicie innym świecie

chyba grasz na innym świecie - polecam jednak tą mapkę, bo chyba złą otworzyłeś :) jesteśmy w samym centrum wszystkich frontów:) coś jeszcze?:)
 

DeletedUser20445

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja mam za to miodową krainę mlekiem i miodem płynącą oraz moich współtowarzysze...ale przecież liczy się tylko wasza opinia i wasze problemy... powodzenia w walce nie ma tu sensu pisać bo i tak macie swoje opinie co do każdego tematu ...
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja mam za to miodową krainę mlekiem i miodem płynącą oraz moich współtowarzysze...ale przecież liczy się tylko wasza opinia i wasze problemy... powodzenia w walce nie ma tu sensu pisać bo i tak macie swoje opinie co do każdego tematu ...

Najpierw się chwalicie że 26:9 w miastach, teraz że macie krainę mlekiem i miodem płynącą :D chyba ta ironia nazbyt Ci wychodzi:)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

O matko... ciastka jadą po legionie, legion po ciastkach... tak szybko postów w tym temacie dawno nie pisano =}
Ja tam jestem przeciwny robieniu takich spin ,wina leży po obu stronach ,jest wojenka - trudno się mówi...
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

O matko... ciastka jadą po legionie, legion po ciastkach... tak szybko postów w tym temacie dawno nie pisano =}
Ja tam jestem przeciwny robieniu takich spin ,wina leży po obu stronach ,jest wojenka - trudno się mówi...

Nie widzę, żebym po kimś jechał, ani się spinał w ich stronę :) po prostu nie lubię łgarstwa i twierdzeń "nie to nie nasza wina to wasza"... jak ktoś ma honor to przyzna się do błędu - fakt wina leży po obu stronach :) ale nie będę nikogo obarczał tą winą:) jest wojna, stało się i tyle, ciastka wbiły nóż w plecy - a takie zagrywki nie powinny mieć miejsca :)
Podpis Evelin77 - polecam :)
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dziękuje za próbę konstruktywnej odpowiedzi, ale:
Nasz PON z TBC? kolejny bajkopisarz się znalazł, Legion nigdy nie miał żadnych innych paktów i ponów jak z ciastkami i huliganami no i potem ten chwilowy z kolumną...
fakt, bije się w pierś, chodziło mi o ee- tego zaprzeczyć nie możesz :) .

nie wiem czy są z wami czy nie, ale prawda jest taka, że prosiliście ich o pakt, przeciw nam, a oni się na was wypięli...
każdy woli mieć zabezpieczone tyły, chyba nie muszę ci tego tłumaczyć. To nie miał być pakt, przeciw wam, zwykł pon, nie wyszło -trudno.

nigdy nie mieliście obok siebie wroga, zawsze to my oddzielaliśmy was od wrogów, a wy w spokoju się rozwijaliście...
tia, mamy być jeszcze dłużni za waszą obronę? To, że się pchaliście gdzie było można to była wasza polityka. EV sami rozpracowaliście przecież, BoSów również - tyle, że statystyki mówiły co innego.

po co się zakładasz, skoro i tak nie wywiążesz się z przegranego zakładu...
bo nikt inny nie bierze tej wypowiedzi poważnie, więc chce ciebie pocieszyć i dać ci nadzieję.

póki co to wy hejtujecie i piszecie bajki, prawda boli i próbujecie wszelkimi sposobami zrzucić z siebie winę
hahaha, albo tego forum w ogóle nie czytasz, albo brak ci obiektywizmu - może jedno i drugie? wasze rozmowy ptak+ty+manf można skrócić w jednym zdaniu: oni źli,my biedni ale i tak wygramy- do czego tu się odnosić ;d

Najlepsze jest to, że jeżeli wy chcieliście wsparcia dostawaliście go. Jeżeli my chcieliśmy wsparcia- no to już inaczej. To wasza rada decydowała, czy nas wspierać czy nie. Jezeli ktoś się wyrwał, posłał wsparcie bez waszego pozwolenia dostawał żółte kartki- Co to w ogóle ma być? Co to za koalicja była, jeżeli wy mieliście jakiś absurdalny system wsparć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jezeli ktoś się wyrwał, posłał wsparcie bez waszego pozwolenia dostawał żółte kartki- Co to w ogóle ma być? Co to za koalicja była, jeżeli wy mieliście jakiś absurdalny system wsparć.

Odkąd jestem w nYaN tak nie pamiętam, żeby coś takiego miało miejsce :) był tylko system kartek, za przetrzymywanie wsparć :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dobra dam coś na poprawę humoru - myślę, że wszystkim :)

Kod:
[font=Courier New][b](24.11.2013 14:38) GIBON DĘBOWA TARCZA (indiana gibon) atakuje miasto Casandra. 02[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]GIBON DĘBOWA TARCZA[/b] [b]indiana gibon[/b] [b]Ciasteczkowe potwory[/b] Morale: 100% [color=#b50307]Szczęście: -26 %[/color]
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=E2.B1.D1.E1.G1[/img]
   60   197   160   100    20 
[color=#b50307]   60   197   160   100    20 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]Casandra. 02[/b] [b]Casandra.[/b] [b]IX LEGION[/b] Mur miejski: 12 (-0) 
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=B2[/img]
   93 
[color=#b50307]    0 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
Nie udało ci się zdobyć żadnych surowców.
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
   [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
   106835    67700   115880     1257        0 [b]Agresor[/b]
        0        0        0        0        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.2.1 created by Potusek[/font]
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

GIBON! ile razy możemy ci powtarzać, nigdy nie jedź bez ogni z atakiem morskim ... :mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dobra dam coś na poprawę humoru - myślę, że wszystkim :)

Kod:
[font=Courier New][b](24.11.2013 14:38) GIBON DĘBOWA TARCZA (indiana gibon) atakuje miasto Casandra. 02[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]GIBON DĘBOWA TARCZA[/b] [b]indiana gibon[/b] [b]Ciasteczkowe potwory[/b] Morale: 100% [color=#b50307]Szczęście: -26 %[/color]
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=E2.B1.D1.E1.G1[/img]
   60   197   160   100    20 
[color=#b50307]   60   197   160   100    20 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]Casandra. 02[/b] [b]Casandra.[/b] [b]IX LEGION[/b] Mur miejski: 12 (-0) 
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=B2[/img]
   93 
[color=#b50307]    0 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
Nie udało ci się zdobyć żadnych surowców.
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
   [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
   106835    67700   115880     1257        0 [b]Agresor[/b]
        0        0        0        0        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.2.1 created by Potusek[/font]

witam
Sisi wlasnie to jest rozwniez jeden z powodow by z Wami nie grac, uwazacie sie za idealnych i nigdy nie robiacych bledow, ja sie myle i tez czasem zwlaszcza w pospiechu potrafie wyslac atak bez ogni sorki jestem tylko czlowiekiem ale jak znadziejsz taki raport tez go wklej w koncu glupie ciastka i tak nigdy nie pasowaly do idealnego legionu
za duzo buty zero pokory
i jeszcze jedna sprawa, moderator czynnie walczacy moim zdaniem powinien powsciagnac swoje opnie bo kazdy z nas wie, wojna z modem nigdy nie jest rowna do konca i choc nie twierdze, ze jestes nieuczciwa ale masz przewage nad normalnymi graczami co jest faktem niezaprzeczalnym
 
Do góry