Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No co poradzić... Przynajmniej znasz przepis jak z elitarnego sojuszu zrobić pośmiewisko :) ze słynnym LEGIONEM ATEŃSKIM nie mają NIC wspólnego, mimo że nicki takie same
Wróbelki coś ćwierkają że szykują się wielkie zmiany... Ale to ćsiiiiiii....

Jak czytam te Twoje wypociny to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.Po pierwsze IX LEGION to nie LA i tu masz stu procentową rację.Nie jestem typem człowieka który papuguje dokonania innych.Maniek ma swój styl prowadzenia sojuszu a Ja swój i na tym poprzestańmy i oceny dokonajmy przynajmniej za kilka miesięcy.Po drugie co do paktów LEGION-u to szkoda że wszyscy zapomnieli jak mój sojusz owe pakty zawiązał.Wszyscy paktowicze znajdowali się w okolicach TOP20 a śmiało mogliśmy na tamtą chwilę zawiązać pakty z czołowymi sojuszami z BOS na czele.Nie umniejszając naszym sojusznikom stawiam dobrą wódkę że sytuacja na świecie wyglądałaby zupełnie inaczej gdybyśmy podpisali pakty z BOS czy nie istniejącym ID.Co do zmian to nie siej popeliny bo i tak nie za bardzo ci to wychodzi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Moja popelina widocznie nie jest taka słaba skoro mając urlop odpisujesz :)
Ekhem... Ja tu obecny oświadczam że mamy nowego wyśmienitego generała grepolis, to on sam wszystko przewidział i zaplanował. Tak zaplanował że grać się odechciewa... Zamiast szacunku - śmiech. Generale składam kapitulację, nie dręcz nas więcej na żadnym świecie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

troche zmienie wam temat. na knossosie pojawił się sojusz IX legion i jej prawicowy odłam IX legion One -total masakra. ludzie tam lecią jak muchy do ....cebuli ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Moja popelina widocznie nie jest taka słaba skoro mając urlop odpisujesz :)
Ekhem... Ja tu obecny oświadczam że mamy nowego wyśmienitego generała grepolis, to on sam wszystko przewidział i zaplanował. Tak zaplanował że grać się odechciewa... Zamiast szacunku - śmiech. Generale składam kapitulację, nie dręcz nas więcej na żadnym świecie...
potrafisz korzystac z czegos co znajduje sie w czaszce?
czy cokolwiek co ci przyjdzie do glowy przelewasz na forum grepo?
nie potrafisz rozgraniczyc w ktorym momencie to juz sie blaznisz? (wlasciwie to gdzie zaczales i wciaz w tym trwasz)
na poczatku jak czytalem twoje posty pomyslalem sobie dziecko stara sie
pozniej pomyslalem sobie ze jestes zwyklym trolem ktory chce zostac poprostu zauwazony

czlowieku (?) proroku znawco grepolis
napisz do inno ze swiat bedzie ruszal i ty na starcie wszystko napiszesz jak sie skonczy
i wogole nie trzeba bedzie grac

poza tym czyj to problem ze jedni maja wiecej znajomych a drudzy mniej a inni jeszcze wogole by jakichkolwiek miec zmianiaja nicki co swiat?
wg rady przedszkolakow jak powinny wygladac wojny by alladyn7 chodzil szczesliwy?
na placu bitwy zjawialo by sie np 10.000 jednych i 100.000 drugich wtedy ci ktorych jest mniej przychodzili i prosili o wyrownanie?
czyj to jest problem ze jednych jest mniej a drugich wiecej?
ale wracajac do grepolis to pewnie jakbys trolu gral pod swoim nickiem to sam twoj sojusz by byl i to dopiero wtedy byl by placz
w dziale propozycji bys pewnie dal by sojusze nie mogly zawierac paktow bo nie wiedziec czemu u ciebie przycisk ten nie dziala itp

proroku nie drecz nas na zadnym innym swiecie

wez sie za granie a nie za trolowanie na forum
bo jedni potrafia te dwie rzeczy polaczyc
ty widze niestety nie

mam nadzieje ze skoro piszesz ze grac ci sie odechciewa to poprostu pojdziesz trolowac na inny swiat
aczkolwiek nie wiem czy to cos zmieni
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

<ciach>

Kolege alladyna po prostu coś z żalu ściska bo nie gra w IX L, zazdrość go zżera i troluje na forum.

Co do sytuacji to IX Legion wciąż top1, BoS'y dostają niezłe lanie, a Retryk to bob budowniczy, który najpierw buduje domki a potem wojsko ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

IX Legion rozdaje karty na Juktasie, ale myślę że w niedługim okresie czasu, wyrośnie im konkurent :)
Pamiętajcie o moim dziele Meet the Spartans, możemy nie długo namieszać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jak na sojusz istniejący od tygodnia zapowiadacie się średnio rewelacyjnie
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Moja popelina widocznie nie jest taka słaba skoro mając urlop odpisujesz :)
Ekhem... Ja tu obecny oświadczam że mamy nowego wyśmienitego generała grepolis, to on sam wszystko przewidział i zaplanował. Tak zaplanował że grać się odechciewa... Zamiast szacunku - śmiech. Generale składam kapitulację, nie dręcz nas więcej na żadnym świecie...

Proponuję pilną konsultację z lekarzem specjalistą w przypadku braku reakcji skutki mogą być nieodwracalne.A tak na marginesie współczuję Twoim znajomym i rodzinie że muszą z Tobą przebywać :p Kończę dyskusję z noobem.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

widzę burzliwa dyskusja na świecie. No niestety bycie liderem jest ciężkie kolego PTAKU. Ale dajesz sobie radę, nie daj się przyjacielu wyprowadzić z równowagi, rób swoje a zajdziesz daleko.

Czym bardziej o Tobie mówią tym lepszy jesteś, czym więcej koalicji i paktów jest przeciw Tobie tym więcej punktów narobisz i kulturki.
Tylko o wielkich się mówi źle.

Powodzenia :))

ps. Stonera pozdrówcie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ciekawe czy dam radę coś ugrać samemu :D
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jakoś wyjątkowo cicho tutaj :(

Nie ma Mańka to nie ma kto spamować :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Cisza i cisza, bo wszyscy patrzą na domki - ile kto wybudował lub ile domków przejął :D

Ranking wojowników może omówimy?

O np. ranking atakujących i pierwszą dziesiątkę ;)

Kto się na to pisze?
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie ma mnie tam to się nie wypowiadam :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ach wy... wy... wy nooby jedne! :D Jeden wyskakuje z przykładem prawdziwej wojny (endriu82) gdzie chodzi o życie ludzkie, namacalne bogactwa i terytorium. Wiadomo że nikt tam nie będzie doszukiwał się równych szans. Prawo dżungli - silniejszy wygrywa. A może weźmy inny przykład np. ze sportu gdzie też jest rywalizacja, ale nie o własne życie. Takie podwórkowe boisko i piłka nożna. Na pewno większość z nas gra lub kiedyś grała. Wybierało się naprzemiennie kolejnych zawodników żeby drużyny były mniej więcej równe. Wyście wzięli najlepszych (IX LEGION - drem team) i jeszcze dobraliście żeby była przewaga liczebna. Nastrzelacie goli i co? Chyba tylko was wygwizdać... Tak, wygracie ten świat, ale głośno się chociaż nie chwalcie - bo NIE MA CZYM
Prorok, nie prorok - sprawdzalność na poziomie średniej pogodynki. Koalicja BOS się kurczy, LEGION kombinuje na boku jak wykopać Klakiera (Barbarians), Klakier też na boku kombinuje przeciw Gargamelowi (IX LEGION) - to już są FAKTY. Teraz wyskoczycie o jakieś dowody, a ja zamiast się rozpisywać, publikować wpisy z forum, czy inne ciekawe rzeczy strzelę "debilnym" tekstem i wstawię wam na końcu buźkę dla zabawy :) Na wielu światach jest to samo, za poważna draka która nikogo nie interesuje.
Ptaku79 - jesteś takim kucharzem (generałem) który mając najlepsze składniki (wielkich graczy) i przygotować "niebo w gębie" - przygotowałeś wielki, aluminiowy gar wojskowej zupy. Takich kucharzy nie da się nazwać wirtuozami. Jesteś zwykłym kucharzyno w podrzędnej stołówce
Dziękuję za uwagę :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A ten znowu swoje mądrości głosi -człowieku odpuść już sobie -kończ waść wstydu sobie oszczędź
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A ten znowu swoje mądrości głosi -człowieku odpuść już sobie -kończ waść wstydu sobie oszczędź

Ale on ma rację :) Po co anty-koalicja jak nie ma koalicji? Legion będzie się pozbywał sojuszników. Prędzej czy później i wy będziecie toczyć z nimi wojnę :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Oby jak najszybciej, bo świat masakrycznie się prezentuje. Trzy najlepsze sojusze mają ze sobą pakt.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Alladyn7-bzdury piszesz i mało wiesz.Jak kiedyś przyjdzie ci gotować z najlepszych składników czytaj prowadzić sojusz złożony z samych gwiazdek to się przekonasz że jest to trudniejsze niż myślisz.Jednak co Ja piszę ty nie myślisz bo wszystko wyczytałeś w prasie dla dzieci bo tak się zachowujesz.Każdy z tych topowych graczy ma swoje nawyki i każdy ma swoją wizję gry.Poskładać tych wszystkich graczy do kupy nie było łatwe i nie jest.

Co do naszych paktów to szkoda że wszyscy zapomnieli że podpisując je IX LEGION był TOP1 a pozostałe sojusze gdzieś w okolicach TOP15-20.Mogliśmy wtedy śmiało podpisać pakty z sojuszami takimi jak BOS czy ID które były na szczycie ale tego nie zrobiliśmy.Wybraliśmy sojusze w których widzieliśmy większy potencjał i jak widac się nie pomyliliśmy.Nie nasza wina że obecnie owe sojusze tak sie wybiły i nie będę zrywał paktów bo jakiś Alladyn czy inny noob sobie tego życzy.Co do sojuszu Barbarias to dochodzą nas słuchy ale to nie rozmowa na forum ogólne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jedno mogę potwierdzić, że czym więcej doświadczonych graczy, tym trudniej prowadzić sojusz.

Znam z doświadczenia - to bardzo trudne zadanie, bo każdy inaczej widzi kolejny świat - po swojemu po prostu.

Mnie się nie udało ogarnąć wielu indywidualności kiedyś tam na jakimś świecie - jeśli tutaj się Tobie ptaku79 uda - to chylę głowę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No tak: jestem dzieciakiem, zachowuję się jak dzieciak, przeczytałem w prasie dla dzieci... To co Ty dzieciaka nie przegadasz? :) Nazywam się Jasio i mam 6 lat, nabijam się z mega masowej i badziewnej koalicji
Tak, tak... top 15-20, jak to słabo brzmi... A może napiszmy że sojusze te poza Hooligans, prezentowały się świetnie i były top 15 tylko dlatego że miały po 20 graczy - wtedy. Ich rozwój był kwestią czasu, a przy braku zagrożenia (utworzenie koalicji) wystrzeliły w górę. To Ty tego nie przewidziałeś??? Nie da sie powiedzieć że to nie wasza wina, bo to jest tylko i wyłącznie wasza wina/zasługa że tak się wybiły. Cieszy mnie twoje zdanie i zapewnienia że pakty nie będą zerwane :) Czekam na rozwój sytuacji hehe :D
ps.
 
Do góry