Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19540

Guest
Odp: +/- top 10

Wojog tutaj nie gra zbyt aktywnie co da się zauważyć ilością buntów w jego miastach

Kancior i robis - Mamy dwóch wy pół sojuszu:D Co tu porównywać?
Stoner 25 ogni i kolon w niecałe trzy godziny (Omijając że budowę procy też na pewno skracał)
To jak najbardziej możliwe... zew+30lvl portu+przyspieszona rekrutacja z misji ...
A po za tym ,on miał chyba to na wszelki wypadek ,bo klina się spodziewaliśmy =}
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

To jak najbardziej możliwe... zew+30lvl portu+przyspieszona rekrutacja z misji ...
A po za tym ,on miał chyba to na wszelki wypadek ,bo klina się spodziewaliśmy =}
Nawet przy wypisanych przez ciebie bonusach.. Co najmniej 10-12 godzin, nie trzy, poza tym tam nie było, ani nie ma portu lv 30 a żeby miał przyspieszoną rekrutację też wątpię, wpakował złota i tyle ;)

Czy ja wiem.. Po co by miał to chować skoro na złocie można zrobić w trzy godziny:p
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: +/- top 10

12h ?!? człowieku,wtedy kolon robi się max 1h... a ognie też szybko lecą =}
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: +/- top 10

Ale przecież tu chyba można spamować...przecież chyba nie zakazali =}
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Wojog tutaj nie gra zbyt aktywnie co da się zauważyć ilością buntów w jego miastach

Kancior i robis - Mamy dwóch wy pół sojuszu:D Co tu porównywać?
Stoner 25 ogni i kolon w niecałe trzy godziny (Omijając że budowę procy też na pewno skracał)

Co mam napisane ponizej ? pewnie ze zlocilem-po to jest zloto ...zawsze zloce , ale nie przeszadzam jak kiedys kiedy poszedlem sie odlac a jakis gosciu mnie wyczyscil na samym poczatku swiata , wpakowalem z 100000 sztuk zlota w jedna noc (i dzieki bledowi w handlarzu) zrobilem pelny pakiet , z podbiojem , kolonem ogniami itd i podbilem go na drugi dzien... lubie sobie przyzlocic jak moge,co widac po moich punktach walki ze nie pokladaja sie z iloscia slotow , nie bede ukrywal ze gram na zlocie jak 95% graczy sie wypiera ze zlota nie urzywa... Mam jeszcze 7 slotow , WrzucNaLuz a tobie ile maist zostalo ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Znów mi grozisz;)

Szkoda że chłopakom z Legionu nie można napisać słowa prawdy (Która nie jest nawet wyrażona po to by kogoś obrazić) bo od razu się burzą:( Nie odniosłem się ani wulgarnie w stosunku do twojej osoby/sojuszu, ani nie obraziłem Ciebie/was - Po co to? Żeby pokazać jaki jesteś lepszy bo wpakujesz 100000 złota w jedną noc?
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Znów mi grozisz;)

Szkoda że chłopakom z Legionu nie można napisać słowa prawdy (Która nie jest nawet wyrażona po to by kogoś obrazić) bo od razu się burzą:( Nie odniosłem się ani wulgarnie w stosunku do twojej osoby/sojuszu, ani nie obraziłem Ciebie/was - Po co to? Żeby pokazać jaki jesteś lepszy bo wpakujesz 100000 złota w jedną noc?

Moglem to wpakowalem , jak bys mogl tez bys tak zrobil :) ...a ze ci zabralem maisto to miales pecha z A/T , rzucilo cie za daleko i tyle,klin nie wyszedl,szukalem tych twojich biremek po wiochach na wyspie ale nie moglem ich wczesniej uszczlic . Ps: nie groze ci tylko sie pytam ? znowu nacagasz co pisze :) zachowujesz sie jak sluchacz radia maryja.
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Nie, nie słucham radia Maryja;)

Klin nie wyszedł nie przez A/T bo zawracając wsparcie z innej wioski A/T nie obowiązuje - Zawaliłem go i tyle:)

To masz - 11 miast mi zostało;)
 
Odp: +/- top 10

ale nie przeszadzam jak kiedys kiedy poszedlem sie odlac a jakis gosciu mnie wyczyscil na samym poczatku swiata , wpakowalem z 100000 sztuk zlota w jedna noc (i dzieki bledowi w handlarzu) zrobilem pelny pakiet , z podbiojem , kolonem ogniami itd i podbilem go na drugi dzien... o ?

truestoryg.png
to bylo na tau

attachment.php


str. 35 na tau
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11073

Guest
Odp: +/- top 10

Ja osobiście nie używam złota do skracania jednostek czy budynków.Kapitan/Dowódca i Zarządca to wszystko co posiadam i to nie zawsze i jak widać wiochę wojog22 skubnąłem.Proszę też nie pisać, że jest mało aktywny bo podczas przejęcia był non stop tak samo jak gdy z buntem leciałem i przez całe 12h podburzania.Moim zdaniem jest bardzo aktywnym graczem na tym świecie i głupie jest tłumaczenie że tak nie jest tylko dlatego że stracił podczas akcji dwie wiochy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Ptaku czytaj ze zrozumieniem, po pierwsze napisałem że nie jest TAK aktywny jak na psi, po drugie dlatego że daje sobie wbijać dużo buntów (Czyt. Bez oporu/z minimalnym) a nie dlatego że zabrałeś mu wioche
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Co mam napisane ponizej ? pewnie ze zlocilem-po to jest zloto ...zawsze zloce , ale nie przeszadzam jak kiedys kiedy poszedlem sie odlac a jakis gosciu mnie wyczyscil na samym poczatku swiata , wpakowalem z 100000 sztuk zlota w jedna noc (i dzieki bledowi w handlarzu) zrobilem pelny pakiet , z podbiojem , kolonem ogniami itd i podbilem go na drugi dzien
Też to pamiętam, gościu potem wrócił i zmienił nick na coś w stylu "wróciłem by się zemścić".
Ale to był szybki świat i nie jeden po powrocie z WC miał wyczyszczone miasto.;)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: +/- top 10

Też to pamiętam, gościu potem wrócił i zmienił nick na coś w stylu "wróciłem by się zemścić".
Ale to był szybki świat i nie jeden po powrocie z WC miał wyczyszczone miasto.;)
"Powracam aby się zemścić" o ile dobrze pamiętam =}
ale 100k złota w jedną noc, naprawdę stoner? przecież tysiak by wystarczył =}
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: +/- top 10

Ptaku czytaj ze zrozumieniem, po pierwsze napisałem że nie jest TAK aktywny jak na psi, po drugie dlatego że daje sobie wbijać dużo buntów (Czyt. Bez oporu/z minimalnym) a nie dlatego że zabrałeś mu wioche

Weź przestań go usprawiedliwiać.Grałem z nim w jednym soju na Psi więc mi ciemnoty nie wciśniesz o jego mniejszej aktywności na tym świecie.Jak już jest mniej aktywny to tak jak wszyscy ze względu na okres wakacyjny choć nasze obecne potyczki pokazują że przy każdym moim ataku o każdej porze dnia a nawet nocy on generalnie jest obecny więc o jakiej mniejszej aktywności Ty piszesz ???
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Nie zapominajcie że to tylko gra,każdy ma swoje życie.:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

"Powracam aby się zemścić" o ile dobrze pamiętam =}
ale 100k złota w jedną noc, naprawdę stoner? przecież tysiak by wystarczył =}

...tysiak by nie starczyl zeby rozbudowac miasto z 3k do 7 w 12 godzin... Jak sie Turek wtedy wkurzyl ze stracil gracza hahah - bezcenne :D
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: +/- top 10

No nie wiem stoner... ja se w 6 dni na luzie bez złocenia do podboju dochodzę,a ty przecież o kilka klas graczy wyżej o de mnie =}
ps. no może ten luz wiąże się z wyfarmieniem wiosek na maksa ,ale nadal luz =}
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: +/- top 10

No właśnie o tym bonusie mówię... i co 5 min przez kilka godzin a surki na akademię czy co tam nigdy nie zabraknie =}
 
Do góry