Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser27799

Guest
Śmieszny jesteś, wnioskować mogę że to ty je bielisz bo co chwile przychodzisz na forum i się czymś chwalisz :)

Śmieje się z Was nie chwalę :) Bo zawsze pisaliście że kronika najlepsza nikt Wam nie dorównuje z dostajecie wpier**ol na froncie że aż miło :D
 
A leciała tam jakaś akcja na Ciebie ? bo nie wydaje mi się :D byłeś nieruszającym się słupem na wyspie co nas nie interesowała, oddałeś ? ja słyszałem że cofkę zrobiłeś 2m po klocku i nie dałeś rady, także nie wiem czemu piszesz że oddałeś :)

oo jak szybko zapomniał jak latał z moralowcem maliną i się nie udało
możesz sobie pisać co chcesz, jest wiadomość z tym graczem gdzie sie jeszcze pytał czy na pewno mu nie rozwale tego kolona i cofki nawet nie było bo zostawiłem pełnego ofa żeby go rozwalił
 
serrit albo złoty jak wolisz myślałem że turek i ell maja tu najgorszą opinie na forum ale widze ze chcesz ich godnie zastąpić ,jak się nie ma argumentów to zaczynają się wyzwiska i obrazy.Powodzenia daleko zajedziesz takim tokiem rozumowania .
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser27799

Guest
Malina latał solo, nikt tam nawet synchro na Ciebie nie robił bo szkoda czasu była, wczoraj Ci się udało także weź zrób ss wydrukuj daj w ramkę i nad łóżko :D
 
pokaż mi jeden tekst na fo gdzie sie przechwalam jakoby to my jesteśmy najlepsi ???
Nigdy ode mnie takie coś nie padło bo szanuję wszystkich graczy(nawet ciebie ) i uważam że nie jest celem tej gry sie wyzywać tylko dobrze bawić.
 
Malina latał solo, nikt tam nawet synchro na Ciebie nie robił bo szkoda czasu była, wczoraj Ci się udało także weź zrób ss wydrukuj daj w ramkę i nad łóżko :D

solo z pomocą całej wyspy:) widzę że nie ma sensu tracić czasu na dyskusję... 0 argumentów, jakieś wymyślane historyjki, a co do udania to wam się udało, nie mi że miasto było puste
 

DeletedUser31697

Guest
Zloty tak sie szczycisz tym frontem i tym ze kronika nic nie zabiera a wy z pralni tacy dobrzy a z 2 strony koledzy z suszarni robia jeszcze wieksze cyrki ... Zobacz na mape jak wygladaja wyspy i jaka maja przewage a przez kilka dni potrafili dac tylko kilkaset fejkow w dzien i pozniej utopione kolony w nocy bo mysleli ze bede spal.Zabrali 1 miasto jak mi telefon padl czyli mozna powiedziec takj akby nie zabrali.Gratulacje dla waszych frontowcow co podbijaja slupow :)
 

DeletedUser27799

Guest
solo z pomocą całej wyspy:) widzę że nie ma sensu tracić czasu na dyskusję... 0 argumentów, jakieś wymyślane historyjki, a co do udania to wam się udało, nie mi że miasto było puste

Oczywiście :) że nie potrafisz zakolejować miasta to nie nasz problem, najwidoczniej się nie nadajesz na front jesteś kolejną osobą która przyszła tutaj zrobiła bunkier i będzie stała nieruchoma ;)
 

DeletedUser27799

Guest
Zloty tak sie szczycisz tym frontem i tym ze kronika nic nie zabiera a wy z pralni tacy dobrzy a z 2 strony koledzy z suszarni robia jeszcze wieksze cyrki ... Zobacz na mape jak wygladaja wyspy i jaka maja przewage a przez kilka dni potrafili dac tylko kilkaset fejkow w dzien i pozniej utopione kolony w nocy bo mysleli ze bede spal.Zabrali 1 miasto jak mi telefon padl czyli mozna powiedziec takj akby nie zabrali.Gratulacje dla waszych frontowcow co podbijaja slupow :)

ja to widzę że tracicie miasta :) + z TipTop jest chyba 0-30 także nie wiem o czym Ty do mnie rozmawiasz noobie :D
53143970229032912047.png
 

DeletedUser27799

Guest
A podboje wielkiej Kroniki wyglądają tak :)
65640651754313847835.png


Dodajmy 2 pozostałe sojusze i mamy oto taki wynik
37131686711666814973.png


Mając prawie 2 razy więcej miast podbijają tyle co nic :)
3OdgDN0
 

DeletedUser31697

Guest
Ty noobie rozebranie tkaczyslawa z miast to rzeczywiscie musialbyc wyczyn takie statystyki to mozesz sobie wsadzic
 

DeletedUser27799

Guest
Ty noobie rozebranie tkaczyslawa z miast to rzeczywiscie musialbyc wyczyn takie statystyki to mozesz sobie wsadzic
Nie wytrzymał na frocie to stracił miasta proste, jakie dla Ciebie powinny byś statystki ? jakich macie graczy takie macie statystyki, co za typ...
 

DeletedUser31697

Guest
40 miast zabranych nieaktywnemu no pogratulowac podbojow :) 1 miasto zabrane tylko w normalny sposob a co mnie obchodzi tip-top to byla zbiorka graczy bo byla ludzie tam dostawali kolony o kazdej porze dnia nie za bardzo mnie obchodzi co bylo kiedys
 

DeletedUser27799

Guest
Wymyślaj tam swoje bajki :) że ktoś nieaktywny itd :) nie nasz problem, miasto przejęte to + dla nas do statystyk bicia noobów :D
 

DeletedUser31697

Guest
Ta bajki ze gosc ktory malo co tracil dal sie rozebrac z 40 miast w ciagu 2 dni dobra koncz bo widze ze od Turka za duzo przejales
 

DeletedUser27799

Guest
a to nasz problem że dał się rozebrać ? :D idź tam zajmij się złotymi jajami mularda, dwulicowcu a nie rozmawiaj ze mną :D
 

DeletedUser31697

Guest
Dwulicowcu a to dobre :) A ty idz placz dalej ze masz fejki w nocy i biedak spac nie moze bo wy tak nie gracie.
 
Do góry