Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser30330

Guest
Wielki Turek z Wielkim MDG prowadzi dzielne boje.

Wielkie MDG zabrało dzisiaj wioche upadającemu sojuszowi Knajpie samobójców oraz pralni.

PS: Pralnia pierze skarpetki Turkowi sam się chwalił jak pachną.
 

DeletedUser31663

Guest
Wielki Turek z Wielkim MDG prowadzi dzielne boje.

Wielkie MDG zabrało dzisiaj wioche upadającemu sojuszowi Knajpie samobójców oraz pralni.

PS: Pralnia pierze skarpetki Turkowi sam się chwalił jak pachną.

A że sami wiochę straciliście to już nie napiszesz :) ? Poszło 1 na 1 gdzie my wbiliśmy pod bonek a wy o 3 w nocy :). Gdzie jak ja was atakuje o takich godzinach to odrazu mam wiadmość zwrotną z płaczem i groźbami że nie pośpię :3
 

DeletedUser31631

Guest
A że sami wiochę straciliście to już nie napiszesz :) ? Poszło 1 na 1 gdzie my wbiliśmy pod bonek a wy o 3 w nocy :). Gdzie jak ja was atakuje o takich godzinach to odrazu mam wiadmość zwrotną z płaczem i groźbami że nie pośpię :3
Oni nie tracą miast tylko robią redukcje nieaktywnych graczy xD
 
[CENZURA]
tracą co chwile od nas wiochy , a wbili u nas nieaktywnemu i się cieszą jakby mistrzostwo świata zdobyli :D
nie widziałem od początku ruchomego raportu , bo później został wklejony , ale było 70 okolo wsparć i z tego wszystkiego żenująca liczba deffa :) My w naszym małym gronie jestesmy w stanie spokojnie więcej uzbierać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie dyskutuj z [CENZURA]
tracą co chwile od nas wiochy , a wbili u nas nieaktywnemu i się cieszą jakby mistrzostwo świata zdobyli :D
nie widziałem od początku ruchomego raportu , bo później został wklejony , ale było 70 okolo wsparć i z tego wszystkiego żenująca liczba deffa :) My w naszym małym gronie jestesmy w stanie spokojnie więcej uzbierać :)

bo nie musicie obstawiać takiego jednego [CENZURA]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22713

Guest
mój komentarz do sytuacji:
[CENZURA]

może łatwiej od razu tak, szkoda pracy modka
 

DeletedUser31660

Guest
Btw, właściwie to kim jest Turek? Bo tyle gadacie o nim, a ja nadal nie wiem kto to o_O
 

DeletedUser24372

Guest
Turek jest do tego stopnia żałosny, ze jego gra sprowadza sie do nocnych fejkow jedynie .. ;) Prawdziwy Turecki cymbal. Moze ktos nie wierzy i chce zobaczyć na co stać jego '' autorytet '' ? :)

Ps - A teraz szczekajacy cosiek jak pies na łańcuchu moze przysjsc i pisac te swoje bajki :)
 

DeletedUser30330

Guest
Turek jest do tego stopnia żałosny, ze jego gra sprowadza sie do nocnych fejkow jedynie .. ;) Prawdziwy Turecki cymbal. Moze ktos nie wierzy i chce zobaczyć na co stać jego '' autorytet '' ? :)

Ps - A teraz szczekajacy cosiek jak pies na łańcuchu moze przysjsc i pisac te swoje bajki :)

Po co się tak denerwujesz? :D

Obaj wiemy że Turek wygra ten świat, więc może czas najwyższy pogodzić się z tym?
 
Dobra, bo post Ani powyżej został usunięty. W tym samym momencie, w którym pisałeś post, zostaliśmy budzeni koncertem na apce po 7 lub więcej ataków. To nie wiem, kto kogo fejkował w nocy. Jeśli to Ty najpierw zacząłeś fejkować, a później pisać post, jedynie wypada pogratulować, ale mam nadzieję, że nie zaszła tutaj ta hipokryzja, bo wtedy byłoby to dno dna :)
Turek jest do tego stopnia żałosny, ze jego gra sprowadza sie do nocnych fejkow jedynie .. ;) Prawdziwy Turecki cymbal. Moze ktos nie wierzy i chce zobaczyć na co stać jego '' autorytet '' ? :)

Ps - A teraz szczekajacy cosiek jak pies na łańcuchu moze przysjsc i pisac te swoje bajki :)
 

DeletedUser24372

Guest
Najpierw Turek fejkowal mnie i cofnął atak ... :)

Na co mam dowody nawet.

Później przyszedłem nasmarowac post tutaj

A następnie pobudka dla całego mdg ode mnie za to co zrobił Turek....

Jeden za wszystkich wszyscy za jednego poniosą konsekwencje
 
[CENZURA]

Turek zaatakował i biedny sparrow poleciał płakać na FO jak mu smutno, jak mu źle, jak mu w głowce przekręciło się. Polecam lekarza psychiatrę. Wyjaśni Twoje dolegliwości :D Skoro masz takie problemy w grze i tak działasz, to co dopiero w realu. Też tak atakujesz wszystkich. Strach stać obok Ciebie, bo widziałem, jak tacy ludzie zachowują się nawet w sądach. Masakra


PS. widziałem fejk Turka paczką ogni, świetny fejk. To tak samo jak Ty leciałeś na mnie ogniami i je cofnąłeś raz. Hipokryzja lvl master. Współczuję Twoim sojusznikom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30330

Guest
Najpierw Turek fejkowal mnie i cofnął atak ... :)

Na co mam dowody nawet.

Później przyszedłem nasmarowac post tutaj

A następnie pobudka dla całego mdg ode mnie za to co zrobił Turek....

Jeden za wszystkich wszyscy za jednego poniosą konsekwencje
Jesteś głupi i pisze całkiem serio co rzadko się zdarza na tym forum.

Nie rozróżniasz fejka od ataku, cymbałem jesteś. Trzeba mieć słabe życie by fejkować ludzi po nocach.
 
O szkalownaiu czy tam biciu w dzieciństwie w stosunku do drugiej osoby zwykle piszą osoby, które same miały przekichane, tutaj pewnie teza się potwierdza.
Łukasz daj sobie spokój z Fo, serio. Po prostu graj. Cosiek jest tak nisko jeśli chodzi o inteligencję, że zacznie Cię ściągać do swojego poziomu, a z tej bezdennej przepaści debilizmu nie da się już wyjść.
Masz przykład weterana. Poczytaj sobie jego wcześniejsze wypowiedzi i porównaj je z tymi tutaj. Ale no tak, "patrzcie jaka będzie gownoburza". Kapitan dzban to bardziej do coska się odnosi. Chociaż to w sumie zwykły dzban.
Idę, jak coś to do później, chętnie poczytam jaki jestem beznadziejny i perfidny. Hehe
 
Do góry