Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser27770

Guest
Chciałeś dzieciaku żeby było odbijane to jest odbite. Jakbyś nie napisał massa to by nikt nie poleciał :] Mówiłem Ci na Dyme, że ani mnie nie urazaja Twoje teksty ani nie są śmieszne i żenujące nawet nie są. Uważasz, że wszyscy się oburzajaja na Twoje teksciki z podstawówki (tak mój brat ma 13 lat i używa podobnych sformułowań jak mu coś nie idzie, wkurza się etc) ale ja mam na nie wywalone. Lepiej się już czytało jak się gryzl Azir z Johnem niż Twoje wiecznie powtarzające się teksty. Zaraz.. Na rodzinę mi nie wjechałes.. Ell idź lepiej poproś kebaba o dobre stalki i biremki na WF xdd
 

DeletedUser31693

Guest
Chciałeś dzieciaku żeby było odbijane to jest odbite. Jakbyś nie napisał massa to by nikt nie poleciał :] Mówiłem Ci na Dyme, że ani mnie nie urazaja Twoje teksty ani nie są śmieszne i żenujące nawet nie są. Uważasz, że wszyscy się oburzajaja na Twoje teksciki z podstawówki (tak mój brat ma 13 lat i używa podobnych sformułowań jak mu coś nie idzie, wkurza się etc) ale ja mam na nie wywalone. Lepiej się już czytało jak się gryzl Azir z Johnem niż Twoje wiecznie powtarzające się teksty. Zaraz.. Na rodzinę mi nie wjechałes.. Ell idź lepiej poproś kebaba o dobre stalki i biremki na WF xdd
Mordo nafurales sie tak ze mity w bonusie nawet straciles.
Moja prowokacja się udala wiec kto tu wygral?
Wbilem do was na front reakracyjnie i robie co chce.
Mialbys klocka o 2 w nocy jakbym nie zasnal.
 

DeletedUser4218

Guest
Chciałeś dzieciaku żeby było odbijane to jest odbite. Jakbyś nie napisał massa to by nikt nie poleciał :] Mówiłem Ci na Dyme, że ani mnie nie urazaja Twoje teksty ani nie są śmieszne i żenujące nawet nie są. Uważasz, że wszyscy się oburzajaja na Twoje teksciki z podstawówki (tak mój brat ma 13 lat i używa podobnych sformułowań jak mu coś nie idzie, wkurza się etc) ale ja mam na nie wywalone. Lepiej się już czytało jak się gryzl Azir z Johnem niż Twoje wiecznie powtarzające się teksty. Zaraz.. Na rodzinę mi nie wjechałes.. Ell idź lepiej poproś kebaba o dobre stalki i biremki na WF xdd

A ja mam takie pytanie, może śmieszne, ale dla mnie nie. Czy ktoś wie z Was skąd się wziął nick Turek? I nawet jeśli taki jest, to czemu piszecie o kebabach? Każdy Turek według co poniektórych osób robi kebaba? To tak jakby ktoś zerknął do naszego kraju w którym żyjemy i powiedział, że my wszyscy klęczymy na kolanach i całujemy krzyże. Bo tak jest Polska postrzegana. Czyli każdy z Was, który mówi, że turek robi kebaba, musi być człowiekiem, co się modli kilka razy na dzień i wiecznie klęczy w kościele - tak? Zluzujcie - kebaby to Turki, a mohery to Polacy. Tak chcecie grać? I tak się wyzywać?
 

DeletedUser27770

Guest
Mordo nafurales sie tak ze mity w bonusie nawet straciles.
Moja prowokacja się udala wiec kto tu wygral?
Wbilem do was na front reakracyjnie i robie co chce.
Mialbys klocka o 2 w nocy jakbym nie zasnal.
Jaka prowokacja? Że daliście pw? Bo ja już mity mam odrobione i przy okazji zwolnione miejsce na następne bo już brakowało miejsca a MDG bez deffa i bez transów pozostawiłeś :]
Ty wszędzie wbijasz rekreacyjnie, robisz zamieszanie i nagle Cię nie ma .. tak zwana gwiazdeczka grepolis
samba.gif

Trzeba było wbijać śmiało ^^ nie krępować się.
Na Dyme pokazałeś, ze robisz co chcesz po swoich szarakach, taki wojownik a tak krótko przy Kronice wytrzymał
znudzony.gif

"Pasiak wstaw birki bo wiedza kiedy mam WF"
usmiech3.gif
 

DeletedUser27770

Guest
A ja mam takie pytanie, może śmieszne, ale dla mnie nie. Czy ktoś wie z Was skąd się wziął nick Turek? I nawet jeśli taki jest, to czemu piszecie o kebabach? Każdy Turek według co poniektórych osób robi kebaba? To tak jakby ktoś zerknął do naszego kraju w którym żyjemy i powiedział, że my wszyscy klęczymy na kolanach i całujemy krzyże. Bo tak jest Polska postrzegana. Czyli każdy z Was, który mówi, że turek robi kebaba, musi być człowiekiem, co się modli kilka razy na dzień i wiecznie klęczy w kościele - tak? Zluzujcie - kebaby to Turki, a mohery to Polacy. Tak chcecie grać? I tak się wyzywać?
Myslę, że nikt tego nie chce wiedzieć, wystarczy, że wszyscy wiedzą, że ten nick = farmazon, oszust i kłamca w jednym ..
A jak masz zamiar coś odpowiedzieć do tego to sb poczytaj ten temat od początku.
 

DeletedUser31693

Guest
Jaka prowokacja? Że daliście pw? Bo ja już mity mam odrobione i przy okazji zwolnione miejsce na następne bo już brakowało miejsca a MDG bez deffa i bez transów pozostawiłeś :]
Ty wszędzie wbijasz rekreacyjnie, robisz zamieszanie i nagle Cię nie ma .. tak zwana gwiazdeczka grepolis
samba.gif

Trzeba było wbijać śmiało ^^ nie krępować się.
Na Dyme pokazałeś, ze robisz co chcesz po swoich szarakach, taki wojownik a tak krótko przy Kronice wytrzymał
znudzony.gif

"Pasiak wstaw birki bo wiedza kiedy mam WF"
usmiech3.gif
Jak krotko?
Ja Klatwa i Galactus zostalismy i potem najpierw ja skonczylem a po mnie Galactus i na koncu Jacek.
Ja grałem pomimo zagrywek nie fairplay od Złotego gralem i latalem z telefonem na wf-ie
Musialbys miec duze samozaparcie by wytrzymac ataki od znajomych, kroniki, ekipy zlotego i jeszcze jakis slupow z poludnia ktore takowe posiadalem.
Pokonali mnie tam, ale ja ich pokonalem na Tebach, a tu tez pokazalem ze cos umiem.
Nie zawsze jest jak sie chce Pasiak, a ty jak masz tak duzo mita to rozbijaj dalej gryfy w bonusie bo beczka dobra.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27770

Guest
Jak krotko?
Ja Klatwa i Galactus zostalismy i potem najpierw ja skonczylem a po mnie Galactus i na koncu Jacek.
Ja grałem pomimo zagrywek nie fairplay od Złotego gralem i latalem z telefonem na wf-ie
Musialbys miec duze samozaparcie by wytrzymac ataki od znajomych, kroniki, ekipy zlotego i jeszcze jakis slupow z poludnia ktore takowe posiadalem.
Pokonali mnie tam, ale ja ich pokonalem na Tebach, a tu tez pokazalem ze cos umiem.
Nie zawsze jest jak sie chce Pasiak, a ty jak masz tak duzo mita to rozbijaj dalej gryfy w bonusie bo beczka dobra.
Co Ty do mnie mówisz? Jak ja szare waliłem to Ciebie już dawno nie było, Jacek grał w sojuszu gdzie była Asica, kostek (nie pamiętam nazwy) a Shiro pooddawał wiochy na głównym froncie i przeniósł się na północ bardziej .. a dla przypomnienia dzieciaku grałem koło Ciebie .. więc miałem te same sojusze koło siebie .. i te same osoby, sojusze mnie atakowały .. Tb tłuc to jak grochem o ścianę
wmur.gif
 

DeletedUser23012

Guest
Jak chcecie powspominać stare czasy to z pewnością znajdzie się do tego inny odpowiedni temat
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser11944

Guest
A ja mam takie pytanie, może śmieszne, ale dla mnie nie. Czy ktoś wie z Was skąd się wziął nick Turek? I nawet jeśli taki jest, to czemu piszecie o kebabach? Każdy Turek według co poniektórych osób robi kebaba? To tak jakby ktoś zerknął do naszego kraju w którym żyjemy i powiedział, że my wszyscy klęczymy na kolanach i całujemy krzyże. Bo tak jest Polska postrzegana. Czyli każdy z Was, który mówi, że turek robi kebaba, musi być człowiekiem, co się modli kilka razy na dzień i wiecznie klęczy w kościele - tak? Zluzujcie - kebaby to Turki, a mohery to Polacy. Tak chcecie grać? I tak się wyzywać?
Politpoprawnosc wkracza i do Grepo.
https://sjp.pl/kebab
Slowo dopuszczalne w grach, nie widze w nim nic obrazliwego. Skad w Tobie takie przewrazliwienie? Wlochow okresla sie "makaronami" i watpie zeby sie z tego powodu denerwowali. Do tego sama kreujesz stereotypy. Po kilkunastu latach spedzonych poza Polska gwarantuje Ci, ze zdanie "Bo tak jest Polska postrzegana.", przynajmniej na zachodzie Europy nie jest prawdziwe, tak naprawde o Polsce nikt nic tam nie wie, a o Polakach zdanie wyrabiane jest na podstawie ich zachowan i z pewnoscia nie jest to przesadna religijnosc. Polecam nie wierzyc w medialna propagande, bo media klamia. A jak dalej Cie tak boli, ze Turcy sa krzywdzeni, to polecam wycieczke do Holandii, gdzie zdanie "Jestes Turkiem" jest naprawde obrazliwe, a czego synonimem jest Turek nie wyjasnie, bo jeszcze przez to bana dostane.
Pozdrawiam.
 
Do góry