Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser26021

Guest
Napinajcie się trochę bardziej do siebie, bo aż nudno się to forum czyta.
 
Panie turek, jak wrócę to przekonasz się co to jest automat
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser31734

Guest
dlaczego filmik Serrit33x administracja usunęła? co w nim było złego??
 
To na tego na shiro akcja :D
eh już nie wazne xD
(wiadomo co było) ;)
Jak masz ładnie ułożone miasta i np 10 ogniówek na łódkach w odstępie 5-10 min do jakiegoś miasta np 35-40 min i 30-35 min kolona to praktycznie zawsze 1,2 paki ognie walniesz i nałożysz na nie kolona , bo w 3-4 s. na planerze sie trafić da na spokojnie . Ognie co wchodzą po kolonie cofasz i walisz potem same. I w miedzy czasie celujesz wsparcia ( też z branderami )
na 1 polecenie masz 8-9 prób
 

DeletedUser27799

Guest
Panie co usuwasz, proszę podać mi powód dlaczego usuwasz moje posty ? :) Jakiś pkt z regulaminu ?
 
To na tego na shiro akcja :D
eh już nie wazne xD

Jak masz ładnie ułożone miasta i np 10 ogniówek na łódkach w odstępie 5-10 min do jakiegoś miasta np 35-40 min i 30-35 min kolona to praktycznie zawsze 1,2 paki ognie walniesz i nałożysz na nie kolona , bo w 3-4 s. na planerze sie trafić da na spokojnie . Ognie co wchodzą po kolonie cofasz i walisz potem same. I w miedzy czasie celujesz wsparcia ( też z branderami )
na 1 polecenie masz 8-9 prób

nie rozmawiaj o czymś czego nie potrafisz:cool:
 

DeletedUser31663

Guest
Na 1 polecenie masz max 6 prob. Czyli srednio 30 na miasto z kazdym spowalniaczem...

I tak btw prosze mnie nie atakowac i pasiaka bo wyskakujemy do klubu i bedziemy przepijac oszczednosci na zloto
 

DeletedUser31693

Guest
Na 1 polecenie masz max 6 prob. Czyli srednio 30 na miasto z kazdym spowalniaczem...

I tak btw prosze mnie nie atakowac i pasiaka bo wyskakujemy do klubu i bedziemy przepijac oszczednosci na zloto
Nie wiem jak ty robisz 6 prob ja robie max 5 xdd
Najgorzej ze serwy laguje i kolko grepolis sie pojawia, niedlugo ale polsekundy zawsze cos.
 
O! slupowisko już się nie sypie ? wyczuli padlinę i szczęśliwi , jeden dzień bez kolonów i myślą ,że się polepszyło
smiley_emoticons_lol.gif
 
A ty cos potrafisz oprocz pisania?
Na froncie z pralnia nic nie pokazales.

Co ty możesz wiedzieć jak cię tam nie ma? Wystarczy że widać te synchro w akcjach w których biorę udział, zresztą to samo w kierunku imperiali, widzieli nie jedną moją akcje. [CENZURA]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O! slupowisko już się nie sypie ? wyczuli padlinę i szczęśliwi , jeden dzień bez kolonów i myślą ,że się polepszyło
smiley_emoticons_lol.gif

Raczej skończyło się wbijanie pralni do nieaktywnych i już jest płacz. Wszystkie miasta jakie straciliśmy to kolony pod nieobecność więc nie wiem czym się chwalisz. Jak jakiś kolon leciał na gracza online to padał w sekundzie wejścia. Poza tym sojusz się nie sypał, więc nie wiem skąd te wnioski.
 

DeletedUser27799

Guest
Adaśko bo nikt Was w sumie jeszcze nie atakuje :D bo jesteście nieruchomym wrogiem :D dostaniesz synchro jak Turek też będziesz płakał o boty :p
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Raczej skończyło się wbijanie pralni do nieaktywnych i już jest płacz. Wszystkie miasta jakie straciliśmy to kolony pod nieobecność więc nie wiem czym się chwalisz. Jak jakiś kolon leciał na gracza online to padał w sekundzie wejścia. Poza tym sojusz się nie sypał, więc nie wiem skąd te wnioski.

Jesteście pobocznym sojuszem na którym specjalnie się nie skupiamy.
Wolimy bajkopisarza bić :)
 
Do góry