Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser27621

Guest
Od jutra zaczynam fejkować Kronikowych staruchów z topki bo jakiś ułomny kendavi evil i obsrany jasiu latają fejkami.
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_irre.gif


Nie nie potrafią spać to wy też nie będziecie spać
 

DeletedUser27799

Guest
Gratulacje dla założycieli Kroniki, nooba wojtasa który kazał ludziom fejkować nas w nocy a sam od 8 rano zaczyna atakować :) Nie potraficie nam zabrać miasta robiąc akcje to zaczynacie fejkować i Ci śmieciowi moralowcy pakują klocki pomiędzy :) Tak gra zajebista Kronika kiedy dostaje lanie gratulacje :)
 

DeletedUser24262

Guest
Adasko masz odpowiedź dlaczego gram na morale po mimo tego że byłem o 3 w nocy i mnie tez fejkował casanova mogłem się spokojnie wyspać
smiley_emoticons_sleep.gif
 
Gratulacje dla założycieli Kroniki, nooba wojtasa który kazał ludziom fejkować nas w nocy a sam od 8 rano zaczyna atakować :) Nie potraficie nam zabrać miasta robiąc akcje to zaczynacie fejkować i Ci śmieciowi moralowcy pakują klocki pomiędzy :) Tak gra zajebista Kronika kiedy dostaje lanie gratulacje :)

po pierwsze nie nobie tylko pan jeżeli tak wolisz
a po drugie twój wywiad działa dość ułomnie bo ja tu gram jako zwykły pionek i nic nikomu nie mogę kazać.
po trzecie to wasz zawodnik zaczął więc jeżeli sobie tego życzy to proszę bardzo tylko ze ja robię to w cywilizowany sposób.
[player]Oszi.[/player] dzisiaj o godz. 04:27
izczcrte.png

Liczysz się z tym że teraz ty przez cały dzień będziesz musiał latać z telefonem w ręku, bo ja uznaję zasadę że dzień jest od grania a noc od spania i daję ludziom spokojne posypać, ale jestem zawistny jak mi ktoś na odcisk stanie
f3i4p5oy.png

[player]Oszi.[/player] dzisiaj o godz. 04:19
izczcrte.png

I co,myślisz że będę płakał z tego powodu ha
f3i4p5oy.png

[player]Złote Dziecie[/player] dzisiaj o godz. 03:40
izczcrte.png

Za każdy fejk Twoich graczy będziesz atakowany Ty
f3i4p5oy.png
 
serrit skoro taki zajebis...ty z ciebie zawodnik (a nie nob jak to innych potrafisz wyzywać) ,to pochwal się rapkami ataków które na ciebie puściłem i leciały 2 godziny już po bonusie i ubijały pełne paczki ogni ,pewnie musiałeś ciężką noc w której budziłeś ludzi ,odespać
 

DeletedUser31047

Guest
[USUNIĘTO] wy tu sie klocicie a ja wczoraj 15 nowych kobiet poznalem na 18 i z 10 tanczylem.
Tydzien sie konczy, zaczyna sie nowy i zobaczymy kto ile jest wart.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31047

Guest
Co do TSa Pralni, jesli tak wszystkich zapraszacie poddajcie ip, chetnie z wami beczke pokrece.
 
Powiem Ci słupie tak, akcja była na szybko klocka nawet nie było nałożonego na ognie bo Pomidor nie miał czasu celować bo zapijał mordę :D wystarczył by klocek na ognie i byś już nie chwalił jak pięknie Usiek obronił Ci miasto noobie :) -

Tak sobie tłumacz.. już od rana płaczesz bo się nie udało?
 
serrit skoro taki zajebis...ty z ciebie zawodnik (a nie nob jak to innych potrafisz wyzywać) ,to pochwal się rapkami ataków które na ciebie puściłem i leciały 2 godziny już po bonusie i ubijały pełne paczki ogni ,pewnie musiałeś ciężką noc w której budziłeś ludzi ,odespać

Oni tylko przybiegają na forum pochwalić się wbitym moralowym kolonem:) lub jak komuś coś ubiją ale jak oni dostaną kolona czy stracą wojo to na forum cisza :D ale to mnie nie dziwi
 

DeletedUser27799

Guest
serrit skoro taki zajebis...ty z ciebie zawodnik (a nie nob jak to innych potrafisz wyzywać) ,to pochwal się rapkami ataków które na ciebie puściłem i leciały 2 godziny już po bonusie i ubijały pełne paczki ogni ,pewnie musiałeś ciężką noc w której budziłeś ludzi ,odespać


Pełne paczki ? :D jedną ubiłeś bo zamiast transa i ogni wycofałem samego transa :D Ale ciesz się w końcu chyba Twoje pierwsze pw zdobyte na przeciwniku :D
 
Złoty skoro jestem takim noobem to kim ty jesteś skoro nie potrafiłeś podbić mi miasta (mur 0 i brak obstawy) na waszej wyspie które oddałem potem Pitek1987 jak się przenosiłem do Kroniki ?
 

DeletedUser27799

Guest
serrit skoro taki zajebis...ty z ciebie zawodnik (a nie nob jak to innych potrafisz wyzywać) ,to pochwal się rapkami ataków które na ciebie puściłem i leciały 2 godziny już po bonusie i ubijały pełne paczki ogni ,pewnie musiałeś ciężką noc w której budziłeś ludzi ,odespać

Musiałem odespać bo Twoje pieski na posyłkę mnie fejkowały pół nocy :)
 

DeletedUser27799

Guest
Złoty skoro jestem takim noobem to kim ty jesteś skoro nie potrafiłeś podbić mi miasta (mur 0 i brak obstawy) na waszej wyspie które oddałem potem Pitek1987 jak się przenosiłem do Kroniki ?

A leciała tam jakaś akcja na Ciebie ? bo nie wydaje mi się :D byłeś nieruszającym się słupem na wyspie co nas nie interesowała, oddałeś ? ja słyszałem że cofkę zrobiłeś 2m po klocku i nie dałeś rady, także nie wiem czemu piszesz że oddałeś :)
 

DeletedUser31697

Guest
wasi kumple z suszarni robia to samo Serrit33x.Daja 100 fejkow dziennie a pozniej w nocy jeszcze probuja wbic kolona bo mysla ze juz spisz a tu niespodzianka ...
 
Do góry