Sytuacja na świecie Knossos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Z Ciebie Faremke a ja na Achillo tylko czekam kiedy kolony zaczną próbować wstawiać do mnie...
Front taki ładny , czerwony a tu nici, żadnego prawie od nich ataku nie ma, tylko 2-3 składziki ogni dziennie które padną na biremkach i nic więcej...
Mam nadzieję że na Knossosie będzie inaczej i będzie się można dobrze pobawić :D
Dobranoc Wszystkim
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Z Ciebie Faremke a ja na Achillo tylko czekam kiedy kolony zaczną próbować wstawiać do mnie...
Front taki ładny , czerwony a tu nici, żadnego prawie od nich ataku nie ma, tylko 2-3 składziki ogni dziennie które padną na biremkach i nic więcej...
Mam nadzieję że na Knossosie będzie inaczej i będzie się można dobrze pobawić :D
Dobranoc Wszystkim
A Ty grasz na Achillesie, po naszej kasacji to kto teraz z kim walczy?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

A Ty grasz na Achillesie, po naszej kasacji to kto teraz z kim walczy?
No to więc tak:
Gdy Angel-Mah było jeszcze w koalicji prowadzili wojnę z PP, po cichu nawiązali pakt z Sojuszem InżynierowieZpetrobudowy, sojusz powstał z nie dobitków Eternal Valor, tym samym Angel zostało wydalone z koalicji.
Toczą obecnie wojnę z :
N W O- Mój Sojusz
N.S.S
Punnicy Piraci
Władcy Knossos- Wgl prawie się nie udzielają w tej Wojnie :(
Ekipa Ratunkowa i tam jakieś jeszcze mniejsze sojusze, ponad to koalicja walczy jeszcze z inżynierami, Angelsi są już praktycznie z każdej strony okrążeni przez sojusze koalicji.
Tyle, jeśli chcesz więcej to pw zapraszam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

No to więc tak:
Gdy Angel-Mah było jeszcze w koalicji prowadzili wojnę z PP, po cichu nawiązali pakt z Sojuszem InżynierowieZpetrobudowy, sojusz powstał z nie dobitków Eternal Valor, tym samym Angel zostało wydalone z koalicji.
Toczą obecnie wojnę z :
N W O- Mój Sojusz
N.S.S
Punnicy Piraci
Władcy Knossos- Wgl prawie się nie udzielają w tej Wojnie :(
Ekipa Ratunkowa i tam jakieś jeszcze mniejsze sojusze, ponad to koalicja walczy jeszcze z inżynierami, Angelsi są już praktycznie z każdej strony okrążeni przez sojusze koalicji.
Tyle, jeśli chcesz więcej to pw zapraszam

Dzieki, czyli tak naprawde podobna sytuacja jak przed nasza kasacja tyle ze Koalicji ubyl podstawowy cel, niestety nie bylismy w stanie grac w kilku graczy, niestety Achilles nie ma tak naprawde konca, mialo to byc jego plusem a chyba okazal sie minusem, ile mozna nawalac sie z tymi samymi ludzmi, klikanie woja tylko zeby je klikac i tracic troche mija sie z celem. Ciekawy jestem ile to potrwa, NSS i PP sa nadal w tych samych skladach czy pokasowalo sie troche graczy?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

N.S.S praktycznie ciągle w tym samym składzie, tylko ubyło 2-3 graczy a przybyło 2.
A PP ciągle się zmienia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Ja sie ciesze ze tam sie skasowalem, mam znowu radoche z grania, zaczynanie od poczatku jest troche nudnawe ale te pierwsze wiochy gdzie kolony z kilkoma ognikami lataja daja maly zastrzyk adrenalinki, fajnie sie klika hihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

No Fajnie się Klika a ja teraz sobie muszę tam ciut miasta zabunkrować :D
Bo Angelsi pisali pewnej osobie od nas że jeszcze 1 atak na kogoś tam i nie będę mógł ani spać ani nawet obiadu zjeść w spokoju ;D
Więc zobaczymy czy są naprawdę tacy dobrzy czy tylko takich zgrywają
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Gratulacje sojuszowi syriusz ..
Jednemy z słabszych graczy u nich w sojuszu wbiliśmy kolona pod koniec okupacji go wywalili a mogli to z łatwością rozbić a nawet jeden atak nie poszedł...
Fajne staty macie ...
zazdroszczę pomysłowości...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Cóż... jak tak wywalać po kolei będą,to znowu się rozpadną.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Gratulacje sojuszowi syriusz ..
Jednemy z słabszych graczy u nich w sojuszu wbiliśmy kolona pod koniec okupacji go wywalili a mogli to z łatwością rozbić a nawet jeden atak nie poszedł...
Fajne staty macie ...
zazdroszczę pomysłowości...

Gratuluje rozeznania w sytuacji. Jak nie wiesz czegoś to się nie udzielaj. Z resztą tak jest z większością waszych postów, potrzeba dowartościowania nic więcej. Gratuluje podbojów.

Dla twojej wiadomości gracz siedział cicho i sam opuścił sojusz ....
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Trzeba coś napisać bo zawiewa nudą ...
Wczoraj odbyła się (jak dla mnie) największa bitwa o miasto na tym świecie ...
Nieznany wbił kolona syriuszowi było ponad 35 ataków
Wynik końcowy pond 1k briem na koniec okupki...
Graty ..
Najlepszy gracz który wzbudza we mnie podziw to gracz wi chura
W 4 rankingach top 1 !
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Mieli lekkiego fuksa... wbili w dobrym momencie przez co nasza reakcja jest spóźniona, ale teraz się możemy odkuć ,bo kolona turkowi chcą wstawiać...
A największa bitwa była wcześniej... kiedy lizander wstawiał kolona a nieznani też mieli chrapkę na miasto, i ledwo nasz kolon się utrzymał...
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Napisałem jak dla mnie ..
mhhh...
dla mnie to jest między wami są największe walki jak sądzisz?
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Nie mam pojęcia .... ale z nieznanymi wojna już na całej linii...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Nie mam pojęcia .... ale z nieznanymi wojna już na całej linii...

Metalowiec cos mi sie wydaje ze na tym swiecie bedziemy mieli okazje trafic na siebie:)) I tutaj tez mam Ciebie na czerwono hihi
Tyle ze przy tym systemie to bardziej technika sie liczy hihi
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

ech... powodzenia życzyć nie będę =}
A z czystej ciekawości ,to gdzie jesteś? w jajecznicy?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

ech... powodzenia życzyć nie będę =}
A z czystej ciekawości ,to gdzie jesteś? w jajecznicy?

Nie, nie jestem w Jajecznic. Klikam sobie tak dla zabawy pod innym nickiem:)) Fajnie sie pkt lapie jak kolesie chca mnie na faremke przerobic hihi kilku juz zakonczylo kariere na tym swiecie przez takie pomysly:cool:
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Nie cierpie takich graczy którzy boją się przyznać kim są to jest dla mnie tchórzostwo..
(bez urazy to tylko moje stwierdzenie )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Nie cierpie takich graczy którzy boją się przyznać kim są to jest dla mnie tchórzostwo..

O jakim tchorzostwie mowisz? Myslisz ze gram pod innym nickiem bo sie boje :confused:? Malo mnie znasz, mam male grono "wielbicieli" ale nigdy przed nikim nie uciekalem bo niby dlaczego? Ze wioche strace? Co real mi sie przez to zawali czy co hihi Zreszta obojetnie pod jakim nickiem sie gra to liczy sie zabawa i odrobina adrenalinki a ze raczej wiochy oddaje sojusznikom a nie wrogom to juz calkiem inna bajka:))
To jaki mam nick i tak wyjdzie bo Greppo to bardzo mala wiocha, tym bardziej jak gra sie kilka lat i zna sie sporo graczy, tutaj sie nie ukryjesz hihi
 
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Nie cierpie takich graczy którzy boją się przyznać kim są to jest dla mnie tchórzostwo..
(bez urazy to tylko moje stwierdzenie )


Kto jak kto ,ale kafel się nie ukrywa z nickiem ,bo się boi . Zmienia bo lubi .
Może byś ujawnił wreszcie ten swój login na Knososie kafel , bo kilkoro ludzi ciekawych :)
 
Do góry