Sytuacja na świecie Knossos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Oficjalnie chciałem podziękować kolesiowi od nieznanych ,który zaspał z kolonem... rano pełno ataków ,po nich wsparcia ,a kolonka nie było...
drugą próbę mieli równie fajną,bo mi +-6k pkt w obronie i kolejnego slota przyniosła (również bez powodzenia nieznani =})

Jest ciekawie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Oficjalnie chciałem podziękować kolesiowi od nieznanych ,który zaspał z kolonem... rano pełno ataków ,po nich wsparcia ,a kolonka nie było...
drugą próbę mieli równie fajną,bo mi +-6k pkt w obronie i kolejnego slota przyniosła (również bez powodzenia nieznani =})

Jest ciekawie...

skin head weż się za robotę na lamie, bo jesteś jednym z tych obiboków co są na celowniku ;)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Hunter ,przecież ci mówiłem ,że na lamię i to i tak dla jaj wbijam... może sobie dojdę do podboju ,kilku szczęśliwców pokonam, ale ustawienia knossos są o niebo lepsze...
 

DeletedUser16539

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Oficjalnie chciałem podziękować kolesiowi od nieznanych ,który zaspał z kolonem... rano pełno ataków ,po nich wsparcia ,a kolonka nie było...
drugą próbę mieli równie fajną,bo mi +-6k pkt w obronie i kolejnego slota przyniosła (również bez powodzenia nieznani =})

Jest ciekawie...

Szkoda, że z waszych prób tak się nie chwalisz:)
Ile to już waszych kolonów poszło pływać?
Ja to już się pogubiłam w liczeniu:)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Wiesz... jak nasi się zorganizować nie potrafią i jedna osoba zgłosiła mi się do pomocy ledwie, to nie ma się czym chwalić...
ps. spedy, sorki za rozwalenie twojego kolona ,ale moje miasto na tamtej wyspie jest mi potrzebne =}
 

DeletedUser19224

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Dochodzą mnie słuchy z koryntu że pewne osoby tu nie potrafią grać uczciwie na tym świecie :) Nie będę pisał po raz kolejny kto bo już dostałem ostrzeżenie i post został usunięty :)

Serdel75 - powiem ci tyle że dobrze robisz :)

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Dochodzą mnie słuchy z koryntu że pewne osoby tu nie potrafią grać uczciwie na tym świecie :) Nie będę pisał po raz kolejny kto bo już dostałem ostrzeżenie i post został usunięty :)

Serdel75 - powiem ci tyle że dobrze robisz :)

Pozdrawiam

A jest jakis swiat gdzie wszyscy graja uczciwie? To utopia, zawsze znajda sie tacy co "MUSZA" wygrac a i tak im to sie nie udaje hihi
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Niestety Andrzej takie realia brak honoru i Nic więcej ;/

Może kiedyś zrobią coś w tej grze i Wszyscy będziemy równi a jak na razie to zaczynam tracic sens w dalszą grę.. Tu nie mowa o złocie gdyż to mogę sobie kupic lecz jest jedna broń dla "Vipów"
 

DeletedUser11793

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Niestety Andrzej takie realia brak honoru i Nic więcej ;/

Może kiedyś zrobią coś w tej grze i Wszyscy będziemy równi a jak na razie to zaczynam tracic sens w dalszą grę.. Tu nie mowa o złocie gdyż to mogę sobie kupic lecz jest jedna broń dla "Vipów"

Michał nie martw się na światówce nie ma polskich vipów :)
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Grepo umarło juz jakis czas temu,chyba na MY lub Ny jeszcze liczył sie człowiek,pozniej jak zaczeły wchodzic wszelkie udogodnienia typu powiadomienia o atakach itp,ludzie zeszli na dalszy plan.Pamietam czasy gdy na TS siedzialo 20 graczy o 3 rano i czasowali ataki i wsparcia:) wtedy tez ludzie po miesiacu,dwóch takiej gry sie ze soba zaprzyjazniali,teraz pelna anonimowosc,na zasadzie robie co chce i mozesz mi naskoczyc zza monitora.Kiedys majac 30-40 graczy w soju po 4-5 miesiacach przegadanych wiedziales o nich wszystko wiec i nawet nie pasowalo dac //ciach// bo nie bylo sie anonimowym:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Grepo umarło juz jakis czas temu,chyba na MY lub Ny jeszcze liczył sie człowiek,pozniej jak zaczeły wchodzic wszelkie udogodnienia typu powiadomienia o atakach itp,ludzie zeszli na dalszy plan.Pamietam czasy gdy na TS siedzialo 20 graczy o 3 rano i czasowali ataki i wsparcia:) wtedy tez ludzie po miesiacu,dwóch takiej gry sie ze soba zaprzyjazniali,teraz pelna anonimowosc,na zasadzie robie co chce i mozesz mi naskoczyc zza monitora.Kiedys majac 30-40 graczy w soju po 4-5 miesiacach przegadanych wiedziales o nich wszystko wiec i nawet nie pasowalo dac //ciach// bo nie bylo sie anonimowym:)

Stare czasy grepo 1.0 ;) Mniej złotników, mniej udogodnień a więcej umiejętności. Piękne czasy :D
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Oj to były czasy pamietam grałem na Gamma wtedy nie było skracania jednostek i tego typu rzeczy.. A teraz to dno się zrobiło chociaż na Tsie nadal siedzimy ale nie w tylu co kiedyś a 20 osób na Tsie ostatni raz widziałem rok temu na świecie Ateny..

Co do ludzi i ich przyjaźni ze sobą to już zależy w jakim sojuszu u nas wszyscy się prawie znają i sporo o sobie wiedzą dlatego gdy od "Vipa" oberwał jeden reszta czuje wnerwienie prawie takie jak on.. Ale co poradzic walczyc z wiatrakami się nie da..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Grepo umarło juz jakis czas temu,chyba na MY lub Ny jeszcze liczył sie człowiek,pozniej jak zaczeły wchodzic wszelkie udogodnienia typu powiadomienia o atakach itp,ludzie zeszli na dalszy plan.Pamietam czasy gdy na TS siedzialo 20 graczy o 3 rano i czasowali ataki i wsparcia:) wtedy tez ludzie po miesiacu,dwóch takiej gry sie ze soba zaprzyjazniali,teraz pelna anonimowosc,na zasadzie robie co chce i mozesz mi naskoczyc zza monitora.Kiedys majac 30-40 graczy w soju po 4-5 miesiacach przegadanych wiedziales o nich wszystko wiec i nawet nie pasowalo dac //ciach// bo nie bylo sie anonimowym:)

Pawel dzieki temu poznalismy sie na NY i do tej pory mamy kontakt, to nie Greppo upadlo ale mentalnosc gostkow co mysla ze moga wszystko bo maja kase i uklady. Zawsze mowilem ze czasy Ny gdzie zloto nie odgrywalo takiej roli byly najfajniejsze, do tej pory mam chyba najwiecej znajomych wlasnie z tamtego czasu, bez znaczenia czy na nastepnych swiatach bylismy niebiescy, zieloni czy czerwoni pozostalismy kumplami i mam nadzieje ze tak pozostanie, Greppo moze sie zmienic ale czlowiek nie tak szybko sie zmienia, kto byl "po ciemnej stronie" zawsze tam bedzie a my idealisci zawsze sie znajdziemy w tym grajdolku:))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Nie no ja pamiętam na NY jak byłem w czciecielach to sie wchodziło na TS i tam o każdej godzinie 30osób było :) NY to był najfajniejszy świat , Ateny też były spoko ale za dużo tam grało ludzi z świrniętą psychiką cały czas wyzwiska afery ... Chciałbym pograć jescze raz na takim świecie jak NY z dużą liczbą znajomych w sojuszu;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Nie no ja pamiętam na NY jak byłem w czciecielach to sie wchodziło na TS i tam o każdej godzinie 30osób było :) NY to był najfajniejszy świat , Ateny też były spoko ale za dużo tam grało ludzi z świrniętą psychiką cały czas wyzwiska afery ... Chciałbym pograć jescze raz na takim świecie jak NY z dużą liczbą znajomych w sojuszu;)

Mlody to co za problem, zbieramy stara ekipe(nawet wrogow hihi) i pakujemy na jakis zagrabaniczny serwer, moze byc nawet Brazylia, bez tych wszystkich Polskich oszolomow hihi
Ps. LODY odezwij sie na pw, pora tez moj nick na Knosos podac (wiekszosc i tak juz wie) tak wiec kafelek to chlopaczek1, chetnych do atakow zapraszam bo pkt brakuje hihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Mlody to co za problem, zbieramy stara ekipe(nawet wrogow hihi) i pakujemy na jakis zagrabaniczny serwer, moze byc nawet Brazylia, bez tych wszystkich Polskich oszolomow hihi
Ps. LODY odezwij sie na pw, pora tez moj nick na Knosos podac (wiekszosc i tak juz wie) tak wiec kafelek to chlopaczek1, chetnych do atakow zapraszam bo pkt brakuje hihi



hehe a zastanawiałem sie co to za koleś tam jest ;) Jesteśmy dosyć blisko siebie a niedługo cie dogonie ;)

To już najlepiej na światówke iść Bez bonusu dla nas dwóch to by było super rozwiązanie hehehe ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

hehe a zastanawiałem sie co to za koleś tam jest ;) Jesteśmy dosyć blisko siebie a niedługo cie dogonie ;)

To już najlepiej na światówke iść Bez bonusu dla nas dwóch to by było super rozwiązanie hehehe ;)

Jaki koles to tylko chlopaczek hihi
LODY na Atenach mnie namowiles to o swiatowce mozemy negocjowac hihi
Pisz na Pw bo musze zaraz kolona wyslac bo kolo mnie wnerwia troszeczke i na rano do sniadanka chce mu niespodzianke zrobic hihib
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

oszołomy nadają kolorytu tej grze,w sumie na tym świecie nie ma ich wielu:) a i kazdy z nas ma w sobie troche z oszoloma:)
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Był jeden ale zaginął w akcji xd

Jest tu sporo dobrych graczy z innych światów ale tych raczej spokojnych w tym sensie że nie wyzywają innych na prawo i lewo od cieniasów itp.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Dokładnie , ale "tego" jedynego w swoim rodzaju tutaj nie ma :rolleyes:
 
Do góry