Sytuacja na świecie Knossos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22182

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

kafel jak byś stracił 40 wioch w 3 dni tez byś musiał się gdzieś wypłakać i tak promianek znalazł ujście swojej złości, ale tak pomijając to już 4 lub 5 ban w farmerkach od początku roku

grunt ze ma uczciwych kolegów w sojuszu i nie przeszkadzają za bardzo w kolonizacjach;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Biedaki, nie mogliscie nic przejac to jak bana dostalem to Wam sie wreszcie udalo ;) Wielki SQUIGOS, nic gosciu nie robisz, a sie wypowiadasz, cieniutko, musisz pocwiczyc jeszcze
 

DeletedUser22182

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

a ja mu mówiłem ze wakat już zajęty, ach ta nadgorliwość
de89a99b-4522-40ce-a326-3349c5c97c17.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Jak idzie budowa cudów? :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Więc kto jest tym największym budowniczym jak na razie? :)
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Więc kto jest tym największym budowniczym jak na razie? :)

1 Nieznany Rygor z ADHD 44387488
Kolos Rodyjski 10 45
Posąg Zeusa w Olimpii autorstwa Fidiasza 6 45
Wiszące ogrody Semiramidy w Babilonie 6 56
Świątynia Artemidy w Efezie 8 56
Piramidy w egipskiej Gizie 9 66
Latarnia morska na Faros w Aleksandrii 10 45
Grobowiec króla Mauzolosa w Halikarnasie 8 45
2 Sami swoi 23881738
Wiszące ogrody Semiramidy w Babilonie 7 75
Świątynia Artemidy w Efezie 4 75
Grobowiec króla Mauzolosa w Halikarnasie 5 75
Piramidy w egipskiej Gizie 3 75
Latarnia morska na Faros w Aleksandrii 9 75
Posąg Zeusa w Olimpii autorstwa Fidiasza 9 75
Kolos Rodyjski 9 75
3 *IMPERIUM* 37879374
Piramidy w egipskiej Gizie 6 36
Grobowiec króla Mauzolosa w Halikarnasie 6 36
Posąg Zeusa w Olimpii autorstwa Fidiasza 7 44
Kolos Rodyjski 4 34
Latarnia morska na Faros w Aleksandrii 4 25
Wiszące ogrody Semiramidy w Babilonie 9 44
Świątynia Artemidy w Efezie 9 44
 

DeletedUser22613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Witam wszystkich, nie mam jak sie bronic wiec prychodze do was do ludzi ze starych ????? do ONZ i do Nie chce byc szefem i nnym sojuszy, koncze gre z jednego powodu a mianowicie z tego

//ciach//

To wiadomosc od StiwiLondera

Wiec teraz jak ktos ma jaja kto twierdzil ze ja grasz Snoffsas z Knossos jest szpiegiem niech poda tu konkretne dowody w szczegolnosci do graczy z ONZ z niechebyc szefem i starych pytajnikow. Chcialbym to z mila checia zobaczyc

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ta wiadomosc zostala usunieta z powodu regulaminu, w kazdym badz razie tylko chce zeby ludzie z onz , ncbs , immortals i starych pytajnikow wypowiedzeli sie na moj temat to znaczy gracz Snoffsas ze niby ja jestem szpiegiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

teraz jaja sie zrobiły Krysia zepsóła dwa cudaczki na 10 imperium heh no i chyba juz sobie wszyscy zdanie na temat krysi wyrobili :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

mam takie pytanko ktos zna albo cos wie o takim wybitnym strategu z knossos o nicku sandra 777 ? bardzo mnie ciekawi owa persona niestety zablokował mnie na pw i nie moge zasiegnac informacji u zródła :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Więc kto jest tym największym budowniczym jak na razie? :)
W zestawieniu cudaczkow nie ma takiego malego sojuszu jak "Banda Chlopaczka" ale mamy jednego cudaczka (SS tez jednego wspolnie zrobione jeszcze z WS) tak wiec "wielcy" gracze z "Topowego" soja jedyne co moga zrobic to 4 postawic a o "koronce" to tylko na innym swiecie powalczyc:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Kafelkuuuuu dajesz popalić co niektórym na tym świecie?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Kafelkuuuuu dajesz popalić co niektórym na tym świecie?:D
Niestety nie mam juz tyle czasu ale jestem okreslany "pierwszym zlotnikiem Knosos" hihi a ja biedny nawet 2k zlota na miesiac nie wydaje hihi Ci co tak bardzo chca mi wiochy poprzejmowac (kilka stracilem bedac w pracy) pewnie wydaja sporo wiecej ale jak nadziali sie kilka razy ze nie bylem w pracy to potrzebowali troszke "dopalacza" bo nurkowanie pod moimi wiochami troche kosztowalo a do tego boja sie spac majac wiochy obok mnie z wiadomych wzgledow hihi
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

heh no tak, od NY widzę chyba nic sie nie zmieniło z Twoim trybem buszowania w nocy:D

A bić szkoda że nie bijesz ale się pewnie odkujesz jak znajdziesz troszke więcej czasu:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

heh no tak, od NY widzę chyba nic sie nie zmieniło z Twoim trybem buszowania w nocy:D

A bić szkoda że nie bijesz ale się pewnie odkujesz jak znajdziesz troszke więcej czasu:)
Pati chyba mimo wszystko wiecej zabralem czerwonych jak stracilem jak by nie byla czy to Kafelek czy Chlopaczek to daje rade hihi
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

co za swiat dzien dziecka a nikt nam zyczen nie składa :/ w nos sie wszyscy ugryzcie :p
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

kolonik ci mój nie wystarczył:)?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

i tak oto niepozorny mały sojusz WS wspólnie z bandą :) i SS pokrzyżowal wielkie plany koronki takiemu cudakowi jaki powstał na tym świecie - NIEZNANY rygor z adhd hihi, pozostała mała radość z 4 cudaków bo koronki nie będzie ;P, szkoda że krystianek taki numerek wykręcił bo pewnie by nawet 4 nie było :p. Teraz pozostało czekać na coraz większą ilość szaraków i zakończenie świata, bo sytuacja już jest jasna, no chyba że cudaki myślą jeszcze coś mieszać dla koronki
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

o a cóż takiego się tam stało jeśli można spytać ?:)
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

i tak oto niepozorny mały sojusz WS wspólnie z bandą :) i SS pokrzyżowal wielkie plany koronki takiemu cudakowi jaki powstał na tym świecie - NIEZNANY rygor z adhd hihi, pozostała mała radość z 4 cudaków bo koronki nie będzie ;P, szkoda że krystianek taki numerek wykręcił bo pewnie by nawet 4 nie było :p. Teraz pozostało czekać na coraz większą ilość szaraków i zakończenie świata, bo sytuacja już jest jasna, no chyba że cudaki myślą jeszcze coś mieszać dla koronki


jak czytam takie teksty to mnie pusty smiech ogarnia chodz sam nie biore udziału w wyscigu szczurów ale moze fakty :)
Pozycja Nazwa Punkty Gracze Średnia punktów
1 Nieznany Rygor z ADHD 46628983 71 656746
2 Sami swoi 26730368 47 568731
3 BANDA CHLOPACZKA 19248982 46 418456
4 R.I.P 18319783 42 436185
5 = WAR GAD I= 13527248 30 450908
6 Waleczne serca 13329627 33 403928
7 Stracone złudzenia 13063135 27 483820
8 DzieciDziadzi 12964393 24 540183
9 *LEGION ORŁA* 12328031 40 308201
10 Pingwiny z Madagaskaru 10598033 40 264951
jak widzimy te malenkie sojusze w połaczeniu z samymi swoimi i war gad maja duzo wiecej i graczy i punktów jak i miast a co za tym idzie i surki do wysyłania na cudaki a i tak poprostu łomocik dostali :)
swiat sie na dwa obozy podzielił i jeden obóz wygrał poprostu a drugi teraz dorabia ideologie :)
a co do korony to sprawa cały czas otwarta moim skromnym zdaniem juz nie takie cuda widziałem
 

DeletedUser15081

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Heh, widzę, że na moim koncie, oddanemu do rozbiórki w październiku, przybyło miast :D
 
Do góry