Sytuacja na świecie Knossos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Bo to


A ja myślę, że nic nikogo nie boli bo wszyscy sobie już wyrobili zdanie nad sposobem zdobycia przewagi na starcie.

Mnie natomiast zastanawia co innego. Abstrahując od tego, że dziwna jest gra w szachy kiedy jeden z graczy na starcie ma zamiast pionków 8 dodatkowych królówek, to zastanawiam się kiedy to się znudzi wygrywającemu. Ja rozumiem, że można sobie w ten sposób wmówić, że się jest PRO, ba nawet można w to uwierzyć, ale na dłuższą metę takie strzelanie do kaczek to chyba mało zajmujące jest.
No chyba, że trzeba podreperować ego, to ani słowa. Mus to mus.
A teraz zwykli szarzy gracze mogą podreperować swoje ego, bo ci z egem dostali nauczke:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

...a nie wiemy jak dokładnie było...

//ciach//

Premium to inna sprawa, jest dozwolone. Można nawet władować wszystko co się ma jak komuś pasuje, ale trzeba się pogodzić z faktem, że nie jest się wtedy PRO. Ja zawsze grałem na premium, może bez przyspieszaczy, ale ale na obsłudze, z czystego lenistwa. Nie chciało mi się siedzieć i farmić co chwile każdej wiochy z osobna. Ale z tego powodu nie kozaczyłem, że wymiatam. Co papieskie to papieżowi. Chcesz być PRO zasłuż na to czysto, w czystym soju bez multi liderów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Moi drodzy, przypomnę raz jeszcze: rozmowy o blokadach prowadzimy w systemie ticketów. Jeśli chcecie kogoś zgłosić, złożyć sprzeciw itp., zachęcam do skorzystania z tej opcji. Forum nie jest odpowiednim miejscem na takie dyskusje.

---

Są na Knossos jakieś masówki, jak to zwykle bywa, czy wszyscy w miarę równomiernie rozprzestrzenili się po sojuszach? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Moi drodzy, przypomnę raz jeszcze: rozmowy o blokadach prowadzimy w systemie ticketów. Jeśli chcecie kogoś zgłosić, złożyć sprzeciw itp., zachęcam do skorzystania z tej opcji. Forum nie jest odpowiednim miejscem na takie dyskusje.

---

Są na Knossos jakieś masówki, jak to zwykle bywa, czy wszyscy w miarę równomiernie rozprzestrzenili się po sojuszach? :)

Są 2 sojusze podróbki IX Legionu z Itaki:D Oba po ponad 60 osob:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

A pseudoLegion ma 121 czlonkow + chyba jeszcze jakis ale zapomnialem:) Najbardziej spoko sojusz to Jajecznica, ale są strasznie ofensywnie nastawieni i nolify, ale deffa maja slabego:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

A pseudoLegion ma 121 czlonkow + chyba jeszcze jakis ale zapomnialem:) Najbardziej spoko sojusz to Jajecznica, ale są strasznie ofensywnie nastawieni i nolify, ale deffa maja slabego:)

pewnie że Jajecznica jest najbardziej spoko : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

pozdrawiam Don Arturo Corleone szefa mafi MORIA ;D

zbuduj więcej kolonów bo zamierzam z 15 miejsca wojowników wskoczyć do pierwszej trójki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

uwaga! ide robić pranie! :D (niektórzy wiedzą o co chodzi:D)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

daleko ma na szczęście :p za to inny próbował i mu nie wyszło :D ale to nie dziś a pare dni temu
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

W knossosie wkurza tylko szypkosc jednostek :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

mi tam prędkość odpowiada... na spokojnie można pranie wstawić, poprasować, obiad zrobić... :D
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Prędkość jest dobra... nie to co na poprzednim juktas ,na którym kolona mogłeś się spodziewać od kogoś kto jest ze 20 wysp od ciebie...
 
Do góry