Sytuacja na świecie Knossos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Chyba sobie żartujesz ... bez sojuszu z tyloma miastami już by był rozebrany nawet by do tylu nie doszedł , po za tym po co nam taki malak jak sami sobie lepiej radzimy i doganiamy MDG w ranku agresorów..

Nie powiedziałbym ,że doganiacie, po prostu razem odskakujemy od reszty =}
A akurat z tym się zgadzam ,że nikt by tak jak malak nie zajechał bez sojuszu w takiej okolicy...
Weź jednak pod uwagę,że to jasne ,że malak musiałby być z kimś w sojuszu... no way,żeby top 1 deklasujący całą stawkę działałby sam , nawet jeśli nie założyłby MDG ,to na bank ktoś by go przygarnął...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

zawsze jak komuś za dobrze idzie to:
złotnik
Boci
multikontowiec

ewentualnie jeszcze nolife :) jak zobaczyłem na 1 miejscu 4 miasta to zrobiłem tak: :O
liczyłem, że będą jakieś przejęcia ale nie sądziłem, że aż tyle :D

obstawiam że support został zasypany zgłoszeniami na tego gracza i jeżeli jest czysty, to na prawdę szacun. ja nigdy nie miałem talentu (a może i chęci, wszak leniwiec straszny ze mnie:D) by w plemionach, czy grepo wybić się tak szybko tak wysoko:)
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Kurczak zacząłeś grę tutaj ? ;p
 

DeletedUser10245

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Widze ze ten świat utkwi niektórym głęboko w główce .Dobrze się nie zaczął a już pierwsze podbije -niezłe przyspieszeni maja co niektórzy,Przy takim tępię spóźnialscy będą mieli niezłe tyły.Co do złocenia -mi tam nie przeskadza ,gram bo lubie ta gre a //ciach// nie obchodzi ranking -wazne jest ze podbije jedno ,dwa ,trzy miasta ale swoim nakładem a nie złotkiem-takie moje zdanie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10245

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Co do lizania polecam loody :)
 

DeletedUser14121

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Nie mądry, tylko takie są realia tej gry. Obecnie walczę sam z jednym sojuszem i dziś dopiero udało im się wybić mi oddział obywatelski:)
Wracając do meritum, złoto bardzo pomaga ale tylko na początku świata, jak gracze mają po kilkanaście, później kilkadziesiąt miast to nawet premka im nie pomoże:) Zostaną tylko wytrwali. Zazwyczaj jest tak, że premkowicze porządzą trochę na danym świecie i kończą z niewyjaśnionych przyczyn:) Na tą chwilę mogę powiedzieć, że premką(skracanie itp) ewidentnie ktoś chce sobie kupić uznanie i miano dobrego gracza ale dobry gracz cechuje się czymś innym, walecznością:)
 

DeletedUser10245

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

nie mądry, tylko takie są realia tej gry. Obecnie walczę sam z jednym sojuszem i dziś dopiero udało im się wybić mi oddział obywatelski:)
wracając do meritum, złoto bardzo pomaga ale tylko na początku świata, jak gracze mają po kilkanaście, później kilkadziesiąt miast to nawet premka im nie pomoże:) zostaną tylko wytrwali. Zazwyczaj jest tak, że premkowicze porządzą trochę na danym świecie i kończą z niewyjaśnionych przyczyn:) na tą chwilę mogę powiedzieć, że premką(skracanie itp0) ewidentnie ktoś chce sobie kupić uznanie i miano dobrego gracza ale dobry gracz cechuje się czymś innym, walecznością:)
:
Ave i tutaj jest kwintesencja całej tej gry-popieram w całej rozciągłości :)
 

DeletedUser19358

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Ufff jak dobrze jest zobaczyć koniec tych "awantur" i zgadzam się z moim przedmówcą 2 pięterka wyżej :]
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Przepraszam,że nową awanturkę rozpocznę,ale czemu za każdym razem kiedy wsadzimy komuś okupację ,to po ok 3h wylatuje z sojuszu =}
Najpierw jajecznica... ok załóżmy,że mówią prawdę,że nie reagował,nie mówił ile wojsk w mieście siedzi... ale Yakuza ,Bogowie Wojny...
Wszyscy takie numery robią... a potem jest że bezsojuszowych tylko przejmujemy ={
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Kurczak zacząłeś grę tutaj ? ;p

no :D chcieli mnie wepchnąć na admina tego świata ale się nie dałem ^^ na plemionach mam wokoło niebiesko (i ciemno i jasno) więc trochę nudy w pracy to sobie zacząłem znowu w grepo. speed może za duży jak dla mnie, ale prędkość jednostek mam nadzieję że wystarczająca by nie zostać zjechanym gdy tylko pójdzie się wstawić pranie :D

a co do premki o którą się kłócicie: jak ktoś nie umie strzelać to i mając najnowocześniejszą snajperkę w stodołę nie trafi.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Rezultat:

Uszkodzone budynki: Akademia
Nowy poziom: 28

Rezultat:

Uszkodzone budynki: Senat
Nowy poziom: 22


Rezultat:

Uszkodzone budynki: Senat
Nowy poziom: 23


Rezultat:

Uszkodzone budynki: Obóz drwali
Nowy poziom: 14


Rezultat:

Uszkodzone budynki: Magazyn
Nowy poziom: 19

heh... grepo schodzi na psy,że ten sam człowiek bez wstydu może rąbnąć tyle błyskawic pod rząd...
Branyak,jeśli to czytasz to zapraszam do ataku może,a nie jak tchórzliwy czarodziej w swojej wieży siedzisz
i błyski puszczasz ? =}
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Moi drodzy nie dyskutujemy na forum o banach.
Proszę o ponowne zapoznanie się z regulaminem :)

Regulamin
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Coś się zrobiło cicho po rozmowie o premce:D A na świecie takie ciekawe rzeczy, God of War zmieniło nazwe na Made in China, MDG straciło miasto na mojej wyspie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Noo, a props, Ty jesteś z DzieciDziadzi, tak???
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Tak jestem u Nich a co? ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

och tyle graczy u nas zbanowanych puki co, a my zwiększamy przewagę w wojownikach;)

Bo to jest...

tylko reakcja łańcuchowa.


myślę, że wszystkich to boli skoro taka cisza


A ja myślę, że nic nikogo nie boli bo wszyscy sobie już wyrobili zdanie nad sposobem zdobycia przewagi na starcie.

Mnie natomiast zastanawia co innego. Abstrahując od tego, że dziwna jest gra w szachy kiedy jeden z graczy na starcie ma zamiast pionków 8 dodatkowych królówek, to zastanawiam się kiedy to się znudzi wygrywającemu. Ja rozumiem, że można sobie w ten sposób wmówić, że się jest PRO, ba nawet można w to uwierzyć, ale na dłuższą metę takie strzelanie do kaczek to chyba mało zajmujące jest.
No chyba, że trzeba podreperować ego, to ani słowa. Mus to mus.
 
Do góry