Sytuacja na świecie Kos

Lucuś, przecież namawiałam Ciebie przed startem KOS, żebyście wpadli, aleś się wymówił :))
tak, pamiętam - chciałaś mnie zwabić na prędkość jeden żebym tu umar z nudów :D no way

a ja ci proponowałem kompromis (jakieś x2) to mówiłaś, że osobiście dałabyś radę ale reszta tak szybko się już nie rusza ;)

Nieprawda, to ja proponowałam x 2, ale Ty też nie chciałeś, bo niby konnica niżej x 3 nie wchodzi, bo się boi rozbić o drzewa :)
I nie nabijaj się z Powstańców Warszawskich lewaku.

jak zwykle wszystko pomieszałaś - nie kawaleria tylko rydwany i nie powstańcy tylko partyzanci

no ale mniejsza z tym - może się kiedyś ośmielicie i wyjdziecie do ludzi :) Apolonia ładna startuje....

Era ruszyła, ale jest pod kontrolą. Motzej dobrze napisał zgodnie z przysłowiem: Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz.
Ci, którzy chcieliby zagrać przeciwko SiH trzeba niestety rozczarować. Dużo graczy kończy z Grepolis. Kos to była ostatnia szansa, żeby się spotkać.

obecną sytuację można porównać do wyścigu kolarskiego - w którymś momencie oderwaliśmy się od reszty peletonu i zmierzamy do mety, pytaniem tylko pozostaje to z jaką przewagą dojedziemy