Sytuacja na świecie Kos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

gadanie jest na mniej ważnym miejscu, podstawowe przyjemności dzieją się w grze.
Na każdym świecie znajdzie się ktoś, kto lubi błyszczeć na FO i niektórym tego brakuje. Zgodzę się z kolegą, że ważniejsza jest postawa w grze niż wylewanie kwasów na FO, ale faktycznie trochę tu nudno na tym forum.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Na każdym świecie znajdzie się ktoś, kto lubi błyszczeć na FO i niektórym tego brakuje. Zgodzę się z kolegą, że ważniejsza jest postawa w grze niż wylewanie kwasów na FO, ale faktycznie trochę tu nudno na tym forum.

Raczej z koleżanką, bo to kobieta pisała :)
 

DeletedUser24557

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Trochę się tu dzieje teraz więcej, bo na grepo pustki - ludzie zamiast jakieś wojo budować, to mecze oglądają. Nawet atakować nie ma kogo, bo już wybite wszystko dookoła dawno :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24718

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kos

Trochę się tu dzieje teraz więcej, bo na grepo pustki - ludzie zamiast jakieś wojo budować, to mecze oglądają. Nawet atakować nie ma kogo, bo już wybite wszystko dookoła dawno :p

Świeta racja wszyscy ogladają mecze i niema jak pw zbierac :(
 

DeletedUser

Guest
Nikt nie pisze...hmmm... jakiś skrót o tym co się dzieje ktoś skrobnie?
Ze statsów widzę, że te Vikingsy co się swego czasu wypięły na sojusznika teraz dostają konkretny oklep...hehe
 

DeletedUser23799

Guest
A co tu pisać...SiH leje wszystkich po kolei Poligon, Vikingów i sojusze się rozpadają...nie podejmują walki więc nie ma o czym pisać, a sami nie mają się czym chwalić to też siedzą cicho.
 

DeletedUser11134

Guest
Nie no Abi nie przesadzaj, podejmują walkę. W ogóle różne rzeczy się dzieją, tylko chyba nikomu sie pisać nie chce.
 

DeletedUser13617

Guest
poczytałem ale mało uważnie

rozumiem, że tylko Hini weszła na Kosa i teraz leje jakiś niezorganizowany nowicjat?
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser13617

Guest
no a jak tam Kos? poziom emocji w skali 1-10 gdzie dycha to orgazm na ile oceniasz? :D
 

DeletedUser25516

Guest
Poszukiwanie tej, która będzie próbowała do niego doprowadzić :)
 

DeletedUser13617

Guest
Zalogowałem się tu ale zapomniałem na jakim nicku :/ Po 4 dniach klikłem urlop bo nikt nie kupił nic ode mnie. Jak se przypomne to sprawdzę czy mam jeszcze wioskę na Kos :D
 

DeletedUser11134

Guest
Oj Pinokio, jakbyś się na handel logował, to zawsze na tym głównym nicku:)
Ale się nie przejmuj, możesz do nas na FO wpadać. I tak nikt tu nie pisze, bo wszyscy zajęci intensywnymi walkami i knuciem, to chociaż Ty możesz sobie popisać. My mamy poczucie humoru, nie jak Ci z Idalium co Cię pognali i wyzwali od troli:D
 

DeletedUser27910

Guest
Dlaczego wysłany atak z kolonem wraca zamiast rozpocząć podbój miasta??? Mimo że komunikat po wysłaniu ataku jest że to atak na przejęcie miasta??!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22646

Guest
a wbiłeś wcześniej bunt?jak tak to czy atak z kolonem pokonał cały deff morski i lądowy?
 

DeletedUser27910

Guest
a wbiłeś wcześniej bunt?jak tak to czy atak z kolonem pokonał cały deff morski i lądowy?
myślałem że "bunt" nie jest konieczny... kiedyś jak grałem wystarczył kolon...?? Szkoda że podczas wysyłania kolona nie ma info że do przejęcia miasta potrzebny jest bunt!
 
Do góry