Sytuacja na świecie Kos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26070

Guest
I jak mi wytlumaczysz fakt ze niektorzy z moich graczy dostali dyskretne wiadomosci od Was na temat tego czy przejda do Was gdy zbierze sie kilka osob?aby mieli latwiej?Wiem o tym bo mi napisali
I Twoim zdaniem to nie jest dzialanie na szkode sojuszu?Co.Nie potraficie Nas podbic to w ten sposob chcecie osiagnac cel?Za duzo frontow macie czy latwiejszej drogi szukacie?I oslabic soj...?
a moze o tym niewiesz po prostu i trwasz w swej nieswiadomosci...dalej zaprzeczajac:)
 

DeletedUser19924

Guest
Eh...ale przecież ta gra na tym polega. Trzeba pokonać przeciwnika...a co nie jest zabronione według zasad jest jak najbardziej dozwolone. Zabraniasz im zapraszać do sojuszu kogo im się podoba? Przecież mają takie prawo :)
 

DeletedUser22646

Guest
I jak mi wytlumaczysz fakt ze niektorzy z moich graczy dostali dyskretne wiadomosci od Was na temat tego czy przejda do Was gdy zbierze sie kilka osob?aby mieli latwiej?Wiem o tym bo mi napisali
I Twoim zdaniem to nie jest dzialanie na szkode sojuszu?Co.Nie potraficie Nas podbic to w ten sposob chcecie osiagnac cel?Za duzo frontow macie czy latwiejszej drogi szukacie?I oslabic soj...?
a moze o tym niewiesz po prostu i trwasz w swej nieswiadomosci...dalej zaprzeczajac:)

Czemu mielibyśmy nie działać na szkode waszego sojuszu?Akcje na was też są na szkode twojego sojuszu.Kurde bądźmy poważni.
 

DeletedUser19313

Guest
Wojtek,

Na tym serwerze z nami nie zagrasz bo nie złożę takiej propozycji.
Ja napisałem o przyszłym serwerze, kiedyś tam. Wszak jak co serwer, kończymy z grepo i grać juz nie będziemy.

I jak mi wytlumaczysz fakt ze niektorzy z moich graczy dostali dyskretne wiadomosci od Was na temat tego czy przejda do Was gdy zbierze sie kilka osob?aby mieli latwiej?Wiem o tym bo mi przeslali kopie rozmow

Czyli mamy meritum.
Zapewne zszokuje Cię fakt, że od zapraszania kogokolwiek w nasze szeregi jestem ja i tylko ja. Wybieram, intensywnosć rekrutacji, sposób rekrutacji, level chamskości rekrutacji. Wszelkie rozmowy nt rekrutacji są przekierowane do mnie, tak było, jest i być może będzie kiedyś.
A ja do grupek ludzi nie pisałem, co oznacza, że SIH nie próbowało podbierać Waszych playerów.

CiebieTeżPodbije jest jednym z kilku dobrych graczy którzy nie chcieli przejść w czasie żywego konfliktu. Byli też gracze którzy nie chcieli grać z nami bo chcieli sobie pograć deffem aka @sophet . Nieprzypadkowy gracz ze starych serwerów.

Nie potraficie Nas podbic to w ten sposob chcecie osiagnac cel?

Wojtek, trzymaj klasę. My na Was dopiero jedną akcję zrobiliśmy? 40+ miast wpadło? przy takim froncie? potem święta, sylwestry, potem święta, teraz lenistwo? Po za tym nie tylko sarisą serwer żyje.
 

DeletedUser26070

Guest
Maja.Pewnie ze maja:)ale czemu w ten sposob zapraszaja?za plecami innych ktorzy z Nimi graja.
Niech gracz sam podejmie te decyzje.Uszanujemy to.
Jak dla Mnie jest to proba oslabienia morale w sojuszu.I Jego polozenie na kolana.jak to gdzies widzialem
po co sie meczyc z wojem jak mozna w ten sposob.Po co stawac z przeciwnikiem oko w oko jak mozna zrobic myk i juz jest Nasz:)
A zrobcie sobie akcje i w ten sposob zdobadzcie miasta a nie spiskami

dokladnie ponad 20 miast aktywnych a reszta nie aktywnych byla:)
I to nie przy takim froncie tylko o ile sie nie myle odpusciliscie NazwaPozniej i polecieliscie wszyscy na Nas.wiec mieliscie tylko jeden front i akcja jeden na jeden byla
A co do wspolnej gry nie powiedzialem ze bede chcial zagrac tylko kiedy moglbym z Wami zagrac.Nie martw sie.Nie zloze takiej propozycji.Zlozylem raz dokladnie 09.06.2016r.I wiecej niemam zamiaru.Moze nie usuneles jeszcze tej wiadomosci.mozesz sprawdzic:)
Wiec opowiesci Mych graczy sa wyssane z palca twierdzisz?A moze sam niewiesz o niektorych rzeczach.Skoro piszesz ze takiego czegos nie bylo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19313

Guest
dokladnie ponad 20 miast aktywnych a reszta nie aktywnych byla
a to nasz problem że u Was jakieś nieaktywności są? Wojtek... :)
I to nie przy takim froncie tylko o ile sie nie myle odpusciliscie NazwaPozniej i polecieliscie wszyscy na Nas.wiec mieliscie tylko jeden front i akcja jeden na jeden byla
Front->Granica. Wojciech, skup się prosze.
Jeden na jeden mówisz :D Myślałem że tylko My na tym serwerze nie mamy PONO-Paktów. Wy też? Szacun.
Wiec opowiesci Mych graczy sa wyssane z palca twierdzisz?
Twierdzę, że SIH nie rekrutowało u Was.
Wojtek, nie każ mi dochodzić kto u Was z jakiego palca ssie. To Wasza prywatna sprawa i nic mi do tego.
 

DeletedUser11134

Guest


Też nie lubię kretów, zdrajców, sabotazystów i chamstwa. Wasz gracz przeszedł do nas. Przedtem spalił Wam kilka zagród ogni. Zażądałeś ode mnie wydalenia i rozbiórki gracza, nawet wspólnej. Zgodziliśmy się z tym, że niefajnie się zachował topiąc Wam ognie. Zwróciliśmy temu graczowi na to uwagę, z tego co wiem pisał do Was z przeprosinami i chęcią załatwienia sprawy. Wytłumaczyłam Tobie że nie ponosimy odpowiedzialności za czyny gracza gdy był poza sojuszem, na co zgodziłeś się i wycofałeś z żądania wydalenia i rozbiórki gracza. Rozmowa była bardzo uprzejma, i jestem bardzo rozczarowana, że publicznie przedstawiasz to jako :
[I]kolejna sprawa z ostatnim Waszym nabytkiem.tym sabotazysta.takich graczy powinno sie tępic a nie przyjmowac do Siebie i malo co sie nie pozabijac zeby mu jeszcze pomoc w obronie przeciw Nam.No ale czego sie nie robi dla sojuszu prawda?Zasady sa po to zeby je lama[/I]c

Ja nie złamałam żadnych zasad, SIH tak samo, natomiast Ty postępujesz bardzo nieuczciwie przekręcając fakty. Nie wiem po co to robisz. Nie wiem jaki jest sens rozmów z Tobą, skoro je przeinaczasz. Nie ustaliliśmy, że nie będziemy bronic jego miast przed Wami, a z tym "mało sie nie pozabijać" to juz pojechałeś po całości - normalna obrona miast sojuszu.

Wszystkie sojusze rekrutują graczy, Ci zrekrutowani przeważnie gdzieś grają. W ogóle nie rozumiem tego zarzutu. Też możesz rekrutować, w tym w SIH.
 

DeletedUser26070

Guest
Chodzilo mi o obrone przeciw Wam.Przeciez bronilismy sie sami wtedy.Nie pomagal nam nikt.NIKT.Od poczatku Sarisa broni sie przed Wami sama a na dodatek wspiera innych.Wspierala Vikings,wspierala OIOM kiedy ich niszczyliscie i musiala sama sie bronic bo rzadko prosilismy o pomoc.
Chyba ze chodzi Ci o Niesmiertelnych.Ale Oni sa z nami od poczatku.A statystyki nawet Nazych dwoch sojuszow nie dorownuja Waszemu.przypomina to obrone jelenia przed niedzwiedziem.I tak sie meczycie z Nami co mi daje pewna satysfakcje:)
od czasu Waszej akcji troche sie zmienilo i niewiem jak sie potoczy ale bedziecie mieli jeszcze trudniej
Ok.Dosc juz.Koniec tego.Juz nic nie pisze
 

DeletedUser26070

Guest
Hini ja pisalem.owszem.Powolalem sie na to wszystko co tu pisze.Przyznalas mi racje i myslalem ze rozumiesz to zeby go wydalic.Wszak to jak postapil bylo prawie ze zbrodnia w grze i powinien zostac ukarany.Oczywiscie w koncowej wiadomosci odsunelas od Siebie i Waszego sojuszu calkowita odpowiedzialnosc od tego dajac do zrozumienia ze go nie wyrzucicie.To co ja moglem napisac?:)Obrazic Was na koniec rozmow?Nie.Podziekowalem i powiedzialem ze ok.
Co nie zmienia faktu ze moim skromnym zdaniem sami jestescie nie Fair

A co do "zabijania"sie wiem ze podczas proby przejecia jego miasta ostatnio caly sojusz zawalil mu miasto opiekunkami i rydwanami(na przyszlosc rzuce mu ochronke...:))
I codziennie ma bardzo duzo wiadomosci typu..."Moze potrzebujesz surek?,Moze chcesz gdzies wsparcie?Jakies czary itp..A nawet pojawila sie propozycja o tym ze jak bedzie szedl na Niego jakis atak a niebedziesz mial wysokiego murku to daj znac i wystawie oferte 1000 zlota i sobie go podniesiesz na zlocie....)nawet tak staracie sie go ochronic
Sabotazyste i gracza bez krzty honoru.SiH.Potezne i wielkie SiH.Sojusz bez skazy tak go wspiera.Ot i tyle
pewnie bedziesz sie zastanawiac skad to wiem:)A wiem wiecej

Motzej ponad 20...Pamietaj:)I to glownie dlatego ze byla to calkiem nowa sytuacja dla niektorych.Z racji tego ze odpusciliscie innym i uderzenie bylo mocniejsze.
Tamtych nie licz bo niebylo wlascicieli zeby je wybronic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19313

Guest
Wiesz że takie tłumaczenie słyszymy co serwer?

Wojtek, ile miast nam zabraliście?
 

DeletedUser11134

Guest
Hini ja pisalem.owszem.Powolalem sie na to wszystko co tu pisze.Przyznalas mi racje i myslalem ze rozumiesz to zeby go wydalic.Wszak to jak postapil bylo prawie ze zbrodnia w grze i powinien zostac ukarany.Oczywiscie w koncowej wiadomosci odsunelas od Siebie i Waszego sojuszu calkowita odpowiedzialnosc od tego dajac do zrozumienia ze go nie wyrzucicie.To co ja moglem napisac?:)Obrazic Was na koniec rozmow?Nie.Podziekowalem i powiedzialem ze ok.
Co nie zmienia faktu ze moim skromnym zdaniem sami jestescie nie Fair

A co do "zabijania"sie wiem ze podczas proby przejecia jego miasta ostatnio caly sojusz zawalil mu miasto opiekunkami i rydwanami(na przyszlosc rzuce mu ochronke...:))
I codziennie ma bardzo duzo wiadomosci typu..."Moze potrzebujesz surek?,Moze chcesz gdzies wsparcie?Jakies czary itp..A nawet pojawila sie propozycja o tym ze jak bedzie szedl na Niego jakis atak a niebedziesz mial wysokiego murku to daj znac i wystawie oferte 1000 zlota i sobie go podniesiesz na zlocie....)nawet tak staracie sie go ochronic
Sabotazyste i gracza bez krzty honoru.SiH.Potezne i wielkie SiH.Sojusz bez skazy tak go wspiera.Ot i tyle
pewnie bedziesz sie zastanawiac skad to wiem:)A wiem wiecej

Oczywiście, że bronimy miast gracza który jest u nas. Oczywiście, że wspieramy go surkami, oczywiście, że rzucaliśmy mu wojo czarami - to jest ogólnie znany jeden ze sposobów obrony miasta. Własnie dlatego Orlando napisał, to co Ciebie tak bardzo zbulwersowało, że wzajemna pomoc jest u nas normą. Dlatego ludzie chcą u nas grać. To jedna z tajemnic sukcesu SIH:))

Nie przyznałam Tobie racji co do wydalenia, napisałam tylko, że rozumiem,jak to jest jak gracz przechodzi do wroga.
Wiesz, mała rada - lepiej ogarniać własne podwórko niż na siłę oskarżać innych o nieuczciwość, bo wspiera swojego gracza. To co tutaj robisz jest mega niehonorowe. Serio.

I nie interesuje mnie co skąd wiesz. Podobno nie lubisz kretów. Ja też, dlatego ich nie mam. Na szczęście nie muszę ich mieć, aby wygrać kolejne wojny. Czego i Tobie życzę.
 

DeletedUser23718

Guest
Wojtek ja Cie proszę... przestań już bo to nie jest śmieszne. Przez Ciebie mam wyrzuty sumienia... gdybym wiedział ze tak odbierzesz mój wpis to bym swój głos oddal ostatniego dnia konkursu.
Do tego co piszesz komentarz jest zbędny... idealnie pasuje awatar Motzej'a

Ale powiedz tak serio, obiektywnie. Czy Twoim zdaniem gracz z 8-9 miastami zasługuje na miano gracza roku 2016 świata KOS ?
 

DeletedUser26070

Guest
Czy wyrazanie Swojego zdania jest niehonorowe?
Sama nalegalas zebym sie wypowiedzial.odradzalem to nalegalaliscie
Niemam zamiaru Wam czymkolwiek zaszkodzic.Wyrazilem tylko swoja opinie.
Niechcialbym zeby Wasz sojusz ucierpial w jakikolwiek sposob.Lubie z Wami walczyc.Rozbijac Was i siebie.Trudny z Was przeciwnik.I to mnie nakreca w tej grze.
I czym Wam niby honor odbieram?Prawdą?Moze sami nie postepujecie honorowo ogolnie jako sojusz ?
Co ma piernik do wiatraka jesli chodzi o wspieranie graczy w sojuszu a zachowaniem tego sabotazysty?Taki gracz nie powinien miec racji bytu na tym swiecie.Ani u Was ani u Nas.I powinien odpowiedziec za swoj wystepek.tak jak w realu przestepcy sa scigani.I niewazne w jakim kraju sa.Prawo jest jedno.juz niebede innych rzeczy wspominal.ta mi wystarczy.
Ja przekrecam czy Ty?unikajac wziecia odpowiedzialnosci za to ze go przyjeliscie?I chronicie?
gdzie tu honor jest ktorego tak bronisz Hini ? I jakimi prawami sie kierujesz?
OrlandoMok niewiem czy zasluguje.Ale jak ktos tak mysli to co z tego?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22646

Guest
Czy wyrazanie Swojego zdania jest niehonorowe?
I czym Wam niby honor odbieram?Prawdą?Moze sami nie postepujecie niehonorowo ogolnie jako sojusz ?
Co ma piernik do wiatraka jesli chodzi o wspieranie graczy w sojuszu a zachowaniem tego sabotazysty?Taki gracz nie powinien miec racji bytu na tym swiecie.Ani u Was ani u Nas.I powinien odpowiedziec za swoj wystepek.tak jak w realu przestepcy sa scigani.I niewazne w jakim kraju sa.Prawo jest jedno.juz niebede innych rzeczy wspominal.ta mi wystarczy.
Ja przekrecam czy Ty?unikajac wziecia odpowiedzialnosci za to ze go przyjeliscie?I chronicie?
gdzie tu honor jest ktorego tak bronisz Hini ? I jakimi prawami sie kierujesz?
OrlandoMok niewiem czy zasluguje.Ale jak ktos tak mysli to co z tego?

No to mu zabierzcie wszystkie miasta i go nie będzie :p.
 

DeletedUser26070

Guest
:)dobra mysl.Kiedys moze tak zrobimy:)
Ogolnie to chcialbym zakonczyc ten spor juz.Uciekam stad bo to nie w Moim stylu nawet zeby tak strzepic jezyk.A i wam tez pewnie zalezy na tym zeby uciac te rozmowe
A na koniec po tym wszystkim zapraszam w sobote do Moich miast.Beda staly jak zawsze dla Was otworem:)
Moze tym razem niebedziecie czuli na koniec rozczarowania po odwiedzinach i odejscia z kwitkiem:)
I Wam sie uda
Pozdrawiam i do uslyszenia.
 

DeletedUser22646

Guest
:)dobra mysl.Kiedys moze tak zrobimy:)
Ogolnie to chcialbym zakonczyc ten spor juz.Uciekam stad bo to nie w Moim stylu nawet zeby tak strzepic jezyk.A i wam tez pewnie zalezy na tym zeby uciac te rozmowe
A na koniec po tym wszystkim zapraszam w sobote do Moich miast.Beda staly jak zawsze dla Was otworem:)
Moze tym razem niebedziecie czuli na koniec rozczarowania po odwiedzinach i odejscia z kwitkiem:)
I Wam sie uda
Pozdrawiam i do uslyszenia.

czemu?chociaż forum ożyło.
 
Do góry