Sytuacja na świecie Lindos

Niezbyt orientuje się które sojusze są w top 15 , nie śledzę rankingów.Grubasek mówił że specjalizuje się w ich niszczeniu.Tak od początku ? To w topowych chyba 3. Ogólnie ta gra jest na tyle łatwa że można 3 razy się zrestartować i prześcignąć tutaj większość w tych śmiesznych rankingach.Nie bez powodu ta gra jest przeznaczona dla dzieci , troszkę wstyd jak niektórzy 30 + gloryfikują swoje osiągnięcia.Dobre gospodarowanie surka , odpowiednia lokalizacja miast , szybkie klikanie w planerze ataków ot co , a ludzie nazywają to strategią. Aaa można też pisać o honorze w grze . Moja przewaga polega na tym że jak mi się coś nie podoba , przeszkadza mi to w życiu realnym.Czy też nie mam ochoty udawadniać swoich racji niektórym troglodytą to zrobię tego grepolisowego " szaraka ". Większość forumowych mędrców uważa że szarak to oznaka słabości , ja zaś uważam że to przejaw zdrowego rozsądku i umiejętność oderwania się od tego nałogu.Tak,tak nie jesteśmy uzależnieni tylko narzekamy na każdą coraz to gorszą zmianę w tej grze,a mimo to wszystko gramy.

Owszem moje szaraki zostały podbite.Raczej niezbyt aktywny i doświadczony z nich obrońca.Chyba że jakaś inna sytuacja , bo na tym świecie straciłem miasta tylko podczas bana bez ochrony.Jeśli to słowa kogoś z The Iron Lady , to nawet mi nie odpowiadaj , bo szkoda mojego jak i twojego czasu. Nic ciekawego się nie dowiem , przeczytam parę kłamstw od tyle.Miłego podbijania świata Lindos, ekscytacji z powodu wpasowania kilku / kilkunastu wsparć w sekundę kolona , kłótni czyja " prawda jest prawdziejsza " oraz zdobycia złotego piksela.Adieu.

Ostatnia edycja:
To jest twoje zdanie , wyrobione na podstawie opinii graczy z TheIronLady. Nie znasz mnie osobiście , ja nie znam Ciebie.Wiec nie widzę sensu prowadzenia dalszej dyskusji.Właściwie nie graczy , ale małej trzódki z ts-a.

Ja nie rozumiem czemu takie sprawy nie są wyjaśniane na privach czy tsach. A tak to kazdy musi czytać o tym że ktoś kogoś nie tak nazwał pół roku temu, do sytuacji na świecie ma się to raczej nijak, a i specjalnie ciekawe nie jest....

DeletedUser24327

Guest
Oj Wilków już prawie nie ma, a Husaria też się coś rozkłada...

grzyboo

Guest
wiedziałam że tak będzie to uciekłam dawno :D Turecki nie wytrzymał napięcia i poszedł na inny świat robić za "boga" xd

grzyboo

Guest
nie wiem dokładnie. Ale momentalnie szare m54 się zrobiło. Cholibka wie co im nagle w jednym czasie strzeliło do głowy

grzyboo

Guest
jak to co? Na nowy świat poszli. Byłam tam przez jakiś czas. Miasto przy mieście się usadowili