Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29022

Guest
Ale bananki bawią się przednio. :p Piraci budowali cudaka, a oni im nawet nie pomogli. Jeszcze ruch Krzysia, piękny przykład zostawienia kolegów dla blaszek, których i tak nie zdobędą. :D
 

DeletedUser29006

Guest
zgadzam sie az zastanawiam sie czy dalej w to grac po tym świecie....
smiley_emoticons_kaffee2.gif
Ja po tym świecie odpadam już na dobre, grepo wywalam do SPAMu - mam dosyć przesadnej znajomości wszystkich z wszystkimi, układów, knucia itp itd - cała radość , zabawa i dreszczyk płynące z grepo już nie wrócą . Teraz to kopalnia złotników , kretów i innego dziadostwa :)
pozdro
 

DeletedUser28998

Guest
Dzięki, za uznanie Leon. Sojusz nie zrobiłam z "niczego" - tylko z graczy którzy byli na terenie M 65/55. Każdy żołnierz nosi w plecaku buławę. Co zastałam - to zorganizowałam. Jedni przychodzili, drudzy wychodzili a sojusz się powoli kształtował. Wymagało to sporo pracy i cierpliwości ale odniosło bardzo pozytywny skutek. Naszym graczom wystarczyło dać dobrą organizacje i troskę. To ich zmobilizowało do wysiłku. Jakby ten świat się nie zakończył - to my i tak już go wygraliśmy. Zdobyliśmy to co najważniejsze w tej grze - fajną ekipę zgranych przyjaciół zorganizowanych w doskonale funkcjonującym sojuszu. Bawimy się i pokonujemy wszelkie trudności i przeciwników.
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Co do choroby tego świata - myślę, że nie jest tak do końca, to nie "wina" tego świata. Sami kształtujemy własny "los" na tej grze i na każdym ze światów. Ja nie zwykłam się poddawać - nigdy. A że czasem oberwę - to mnie tylko wzmacnia.
smiley_emoticons_lol.gif


Szkoda tylko że ci twoi gracze którzy zostali obdarzeni troską przychodzą do nas na TS'a i proszą nas o zapki do soja bo już z tobą nie wytrzymują ...
Szkoda gadać Melle.
 

DeletedUser12258

Guest
Melle zapomniala dodac, to pewnie przez swoj wiek, kto jej pomogl na poczatku. bez tej osoby calkiem mozliwe zeby skarpetki jej sojusz rozebraly. Moj sojusz przez zaufanie do tej osoby przeszedl do jej sojuszu. w podziekowaniu osoba ktora jej zaufala i pomogla w ciezkich chwilach (banik o ile dobrze pamietam bez ochronki) zostala zdrajca i rozebrany.
pisalas ze wygralas, tylko jakim kosztem, nie zazdroszcze ci takiej wygranej.
nie on mnie tu przyslal, tylko przypadek i jak czytam takie przechwalki to nie moglam zostawic bez komentarza.
 

DeletedUser28995

Guest
Naprawdę myśleliście, że ktoś z Ironów pójdzie do bananów bo Dorota ta zła? Łykneliście jak pelikany hasło, że ona taka niedobra i nasi ludzie chcą przyblokować cudaki, bo wiochę na cudzie wzieła. I tu sie chwaliliście, że nasi błagają o przyjęcie do soja...serio?

Cytacik: Szkoda tylko że ci twoi gracze którzy zostali obdarzeni troską przychodzą do nas na TS'a i proszą nas o zapki do soja bo już z tobą nie wytrzymują

Zanim coś napiszecie to radzę pomyśleć. Bo sianie zamętu Wam wychodzi i tylko tyle:)
 

DeletedUser29022

Guest
Pięknie sobie pogrywają. :D Widać, że gdyby nie ich wszystkie pakty i kombinacje jakie uskuteczniają, nawet 1 cudaka by nie postawili. Tak u was słabo, że chcecie wyciągać graczy z cudów?
 

DeletedUser27908

Guest
Proszę mnie nie mieszać w sprawy Lindosa.Bo mnie to w ogóle nie obchodzi.2 sojusze które nie zasługują na koronę walczą o nią.Ciekawe kto postawi szybciej złoty kibel,cóż za emocje.Kloaka-wyraz które oddaje głębie i stanowi ucieleśnienie świata Lindos.A wśród laurum niesie się paskudny swąd starszej , przekwitającej żmii który myśli że ma dobrych graczy
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
.
 

DeletedUser28998

Guest
Ilbis mów za siebie ze nie zasługujesz. Po drugie wiesz Dominikus tak lizałaś poślady mi i zenkowi że miałem cały fotel mokry :D
Proszę skończ to bo nagle powiedziałem że nic nie obiecuje to nagle że niby przynęta. Żałosne ...
 

DeletedUser28998

Guest
A i dominikus inaczej szczekałaś jak ci trzeba było pomóc na m34 bo cie Husaria lała ...
Zwykły słup z ciebie. Tak samo jeśli chodzi o połowę Ironów :D tak fejkujcie mnie za to bo ja to lubię :D czekam :D jakaś blacha może wpadnie znowu :D
 

DeletedUser28995

Guest
Chłopaczu znowu się pomyliłeś, to wy domagaliście się info o graczach, którzy mogliby do Was pójść żeby zablokować cudaki Ironów. Monika tam była i zapewne mogłaby się wypowiedzieć w temacie lizania posladów /w sensie kto komu coś lizał/. Ale co tam, wiecie lepiej. Tak się podjaraliście faktem przejścia kogokolwiek od nas do Was że Zenek nie nadążał z wysyłaniem wiadomości:) Dla mnie temat zakończony, no chyba że chcesz pogawedzić;P


Ilbis mów za siebie ze nie zasługujesz. Po drugie wiesz Dominikus tak lizałaś poślady mi i zenkowi że miałem cały fotel mokry :D
Proszę skończ to bo nagle powiedziałem że nic nie obiecuje to nagle że niby przynęta. Żałosne ...
 

DeletedUser25536

Guest
Widzę ss trzeba wstawić i rozmowy z niejaką Moniką które były nagrywane mam aż 16 stronek nawet 12 graczy było chętnych lecz zrobiło się na 7
smiley_emoticons_lol.gif
A Xdeus też był na liście a teraz taki honorowy gracz?
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser28998

Guest
Co pupcia boli że nie wygracie? :) Dominikus nie zapominaj że ci pomagaliśmy a teraz chciałaś nam zaszkodzić :D widać jaka jesteś fałszywa i dwulicowa
 

DeletedUser27908

Guest
Mówię za siebie.Wyrażam swoją subiektywną opinię.I uważam że zlepek graczy z przegrywających sojuszu nie powinien wygrywać świata.Czyli znowu nawraca sprawa idiotycznego zakończenia świata,który zasadniczo nie wskazuję najbardziej prężnego sojuszu.-I-S-A-O- , nie występuje w obronie dominikus w żadnym wypadku , ale skoro kobiety w twoim otoczeniu szczekają miast opowiadać o nowym odcinku " love story " czy też " nie plotą ich w miłosnym ucisku" toś grubianin i prostak.
 

DeletedUser25536

Guest
dominikus.master2 dzisiaj o godz. 20:02
tak, mam siedem ników łącznie ze mną. Jak macie zamiar zrobić nam miejsce?
smiley_emoticons_frown.gif

dominikus.master2 dzisiaj o godz. 20:41
2 to kret Melle....fajnie?

Super
smiley_emoticons_winken4.gif


dominikus.master2 dzisiaj o godz. 22:11
dostałeś skriny a my nie, gracze czytają efo, powaliło was?

Poślady wyluzowane
smiley_emoticons_freu-dance.gif
screeny podane całościowo bez najmniejszych trudów i wysiłków fizycznych
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser29022

Guest
Z tego co patrzyłem na mape to jakieś szaraki jeszcze zostały, a im to chyba obojętne :D
 
Do góry