Sytuacja na świecie Maraton

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21728

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

ale co tu duzo mowic po tym jak snow powiedzial ze sie odbudujecie to nam pokazecie;p ale dzien wczesniej czy 2 utopiliscie 15k ogni lekka reka :) niestety nie mam juz rapkow.. ale taka prawda i tu nie chodzi o pkt tylko o takie akcje:) fajnie ze odbijacie bo my robimy to samo ale to byl pokaz waszej bezsilnosci:) Zeby na jednej okupacji rozbilo sie 5 sojuszy no prosze:p WL ma pkt liczmy tyle co my przy przewadze 5 graczy to duzo a procz tego atakowaly inne sojusze. Fajnie jest sie spierac ale ja widz na 20 podbitych 1 strocone... Dobiero co mielismy tyle samo pkt i majac mniej graczy przebilismy w 2dni was o 100k w pkt wiec jej to samo mowi za siebie. Nie chce sie spierac ale przyznaj ze nie dajecie rady w tyle sojów. Nie mowie ze wygramy swiat...ale na boga jezeli chodzi o walke sama to jestesmy gora i tyle. ja bym to przyznal lepszemu i juz a wygrac ma prawo kazdy nie zalezn ie od statów;p
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

na trzezwo bys tego nie napisal xd
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Hahaha dokładnie :D Wypij coś bo głupoty gadasz :D
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Dawaj kończymy tamten temat i bijemy piane potem o nagrody :D
 

DeletedUser21728

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

ale to jest sama prawda;p ja tylko chce uslyszec prawde jak pol maratonu jest przeciwko nam a nie udawanie ze tak nie jest forum - forum ale niech sie wszyscy dowiedza. dostaja baty ? dostają i jestem z tego dumny 15k ogni ? to swieta prawda bo tyle utopili;p
Przekona mnie tylko fakt gdzie my dostalismy w czape byloa taka syt. bo nie pamietam:)??? Mamy wsyztskie top? tak... jezeli idziemy na calosc odbili cos w 5 czy 7 sojuszy? Nie.... czy potrzebujemy paktów aby walczyc z tymi co mamy wojne czyli cale top 10? nie.... bo sami sobie radzimy to Są fakty!! Jezeli ktos ma ale niech rzuci kamieniem;p
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Co prawda to prawda. A pamiętasz jak na Przemku utopili ponad 23k ogni?? :D Haa wtedy to myślałem że skonam bo chyba cały świat leciał z atakami a nawet nie było najmniejszego zagrożenia dla tej okupacji :D
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

hahah swiete slowa chlopaky do tego te informacje od nich z sojuszu sa przeujskie xd poplakac sie ze smiechu mozna
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Taaa jak ubiją 100 birem to sikają ze szczęścia jakby nie wiem co osiągnęli :D
 

DeletedUser21728

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

najgorsze z tego wszystkiego jest to ;p ze to sama prawda jest .... hehe
dzien przed-wczorajszy 3 strony forum kolnow u wroga zero zgloszeń kolonów u nas no kurde coś nie halo:p

a co do rozmowy nie chce byc chamski ale White Lords nie grzeszy solidarnością chcieli spokoju pakt z nami a potem zrywaja;p bez słowa nie odpisują dlaczego... przez tydzień po czym lączał sie w 7 sojuszy na nas bo boją sie ze u naszego boku czyt. Pakt nie zrobią cudaków. i co wam przyszło baty moze nie dosłownie tylko Wh ale mowi o całym waszym pakcie. Szczerze mi bylo by wstyd jakbym nie dawal rady majac plecy za soba...to tak jak isć w 10 na 3 się bić i dostac ostre baty :) ale coż ja uwazam ze my trzymajac sie sami lepiej sobie radzimy niz majac 10 paktów

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Co prawda to prawda. A pamiętasz jak na Przemku utopili ponad 23k ogni?? :D Haa wtedy to myślałem że skonam bo chyba cały świat leciał z atakami a nawet nie było najmniejszego zagrożenia dla tej okupacji :D

No pamietam jak dzis jak płakalismy ze smiechu przy kazdym ataku;p jak wpadał ale gratki za podjecie odbicia to trzeba docenic;p
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Najpiękniejszy był atak koplachy :D Ze 320 ogni a zbił 80 biremek :D No myślałem że padnę :D :D :D
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

No i z WL zrobiło się wl :D :D :D
 

DeletedUser21728

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Najpiękniejszy był atak koplachy :D Ze 320 ogni a zbił 80 biremek :D No myślałem że padnę :D :D :D

hahaha no tak bylo 320 ogni za 80 szt birem myslelem ze glebe zalicze pamietam skan z murku przemka birem padnietych co kot napłakał a ogni Jw padło ale ten atak najlpeszy byl nawet chyba ja go wkleilem w tym pscie z najwieksza pompa;p
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

No jakoś tak to było :D Po prostu nie słowa a czyny pokazują kto rządzi :D
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

tak jak w mundialu co z tego ze maja pojedyncze gwiazdeczki jak my mamy druzyne hehe
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Otóż to :D Kolejny temat wygraliśmy :D
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

A co to agroda?? :D Może zagroda? :D
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Tzn chcieli by tam postawić :p
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Chyba nie będzie zbyt szybko tej Ery cudaków.. Świat cofa się w rozwoju :p
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Chyba nie będzie zbyt szybko tej Ery cudaków.. Świat cofa się w rozwoju :p

no jeszcze troche poczekamy ;/ ale wydaje mi sie ze miesiac dluzej tylko bo pisze ze do cudakow potrzeba o 10mln pkt mniej i ilosc maleje co miasiac xd
 
Do góry