Sytuacja na świecie Maraton

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Haa ja też pamiętam takie czasy :) Mi też korona nie pasuje i jej nigdy nie chciałem mieć :) Wolałem być zawsze w sojuszu pomocniczym do tłuczenia, a nie do wysyłania surek :p To kiedy robimy bojkot?? :D
Ja jeszcze nigdy nie doczekałam końca budowy, i nigdy nie budowałam
Michał co powiesz na kolejnym świecie bo na Maratonie to pewnie się już nie da hahaah
Ale uprzedzam nie zagram w starym systemie i nie wejdę na wolny świat :)
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Na Maratonie też da radę :D Asiu budujemy cudaki w jaskiniach i po kłopocie :p Niedługo będzie w miarę ciekawy świat, więc możemy tam coś podziałać ;)
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

W jaskiniach już cuda, mam nawet niewidy, to znaczy czasem znika mi sreberko, zupełnie nie rozumiem czemu naprawdę oszczędna jestem hahaha
Ten świat ma jeszcze jeden próg do przeskoczenia to będzie grudzień,
co prawda nie wiem czemu na Maratonie akurat takie problemy przysparzają czasy świąt czy wakacje ale jakoś tak tu jest.
W sumie powiedziałabym że dopiero po Nowym roku o czymś takim jak stabilizacja będzie można pisać, kto ten czas przetrzyma założy koronę pewnie
A co do nowego ciekawego? to mnie tylko szybki, podburzanie i brak morale interesuje:) w sumie teraz w dobie alarmów polecałabym nie robić nigdzie morale to by przynajmniej zmusiło ludzi do reagowania nie tylko na telefony
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Ja tam lubię morale :D Zakładam konto na nowym świecie wpadam na czerwoną wyspę w topkę i sobie ich męczę :D Mają morale 30% i nic mi nie mogą zrobić :D
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

normalnie wredota z ciebie :)
jak możesz hahahaha
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Do tej pory z tej strony cie nie znałam, hahaha no nic obaczymy

ale wracając do tematu cudaków, to w sumie powinno sie odczekać do miesiąca stycznia z ich stawianiem,
Byłaby szansa że wszyscy walczący o koronę byli by po ostatnich turbulencjach
Tego jeszcze nie było na Grepolis żeby gracze ustalili kiedy zacznie się era cudów :confused:
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Jeżeli o mnie chodzi to ze mną Ty zaczęłaś ten temat, a do rozmów z innymi się nie wtrącam. Wypowiadam się za siebie, więc nie interpretuj dowolnie faktów dla własnych potrzeb ;)
Ale TY mi przypisujesz całe rozpoczęcie tematu statów, a takie coś nie miało miejsca, właśnie raczej Ty fakty interpretujesz pod siebie, do tej pory mówiliście to samo więc dla mnie nie ma różnicy kto zaczął bo traktuję Was jako jeden sojusz, więc proszę mi tu nie wciskać, że ja zaczynam temat.
Michał co powiesz na kolejnym świecie bo na Maratonie to pewnie się już nie da hahaah
Wszystko da się zrobić, ale to trzeba by się z ludźmi z całego świata dogadać inie ma w niczym problemu jak dla mnie jeśli byłaby taka zgoda.
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Ja buduję tylko z Asią :p opanujemy cały świat jak pinki i mózg :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

No to życzę Wam powodzenia:D też może zrobię własny cud :confused:
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Hehe każdy będzie miał swój :D a tak poważnie jak Maraton się będzie kończył to Tobie też wyślę fajny link odnośnie gry. Będzie to coś bardzo ciekawego co na pewno Cię zainteresuje ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

że link z certyfikatem wygrania świata czy jakoś tak?:d Myślisz, ze bankowo go dostaniesz?:p
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Nie chodzi mi o odznaczenia :) Chodzi mi o Inno. Zresztą sama zobaczysz w swoim czasie ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

O Inno? Już całkiem mnie zaintrygowało to kurcze.
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Michał nie wystarcza ci ze u ciebie zawsze ładna pogoda kiedy u mnie leje jak z cebra?
jeszcze nasza cierpliwość wystawiasz na próbę
o pożerającej ciekawości od środka nie wspomnę
Musimy jeszcze jeden problem rozwiązać my dwoje stawiamy cuda ale komu koronę damy:confused:
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Hehe Michał Wam szkodzi?:D Nieładnie:d
 
Do góry