Sytuacja na świecie - My

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Czym silniejszy sojusz lub też gracz, tym więcej arogancji

No bywa i tak...
 

DeletedUser

Guest
maly niekoniecznie zly

witam czytam temat z ciekawosci,jestem w przeciwienstwie do wiekszosci z was nowym graczem , gram od 6 maja.
Ale nie jest to dla mnie wielka nowoscia gralem 2 pierwsze edycje 2 serwera w travianie i tam bylem potega nie wspominajac o sojuszu...
Udezyl mnie wlasnie ostatni post....
masz racje to gra strategiczna nie simsy i ilosc wiosek nie swiadczy o walecznosci, mielismy w travianie gracza Mlody Mistrz..... mial trzy malenkie wioski i top3 w deffie a top 10 w offie.
ja specjalizowalem sie w przejmowaniu osad wroga raz przejolem 4 wioski jednego gracza w 1 sekundzie , ale tam to wszystko wyglada zupelnie inaczej tam naprawde mozna wejsc calym sojuszem w osade na konkretna sekunde tutaj przynajmniej mnie serwer strasznie muli i od wyslania ataku do jego wyjscia mijaja wieki , a to porazka calej operacji.
widze jednak ze podobnie jak w travianie zawiazaly sie koalicje, i bylbym wdzieczny za glebsze wprowadzenie w sytuacje, niekoniecznie przez ataki na moje wiochy...xd
pozdrawiam
wojtas35111 sojusz KARTEL ( bo jakzeby moglo byc inaczej xd)
 

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich graczy swiata my i zapraszam do sojuszu JARMARK EUROPA
na razie jest maly lecz bedzie na top 1 na tym swiecie pozdrawiam Terry92
Czy na my czy na eta GRAM KU CHWALE JARMARKU :):)
 

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich graczy swiata my i zapraszam do sojuszu JARMARK EUROPA
na razie jest maly lecz bedzie na top 1 na tym swiecie pozdrawiam Terry92
Czy na my czy na eta GRAM KU CHWALE JARMARKU :):)

ambicję macie... hehe...nieziemską ;D
reklama...to w prezentacjach sojuszy... -.-

ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia na temat świata My? Nudy..? :-|
 

DeletedUser

Guest
ZK się prawie rozpadł i aktywni przeszli do WP

Jak widzę na mapie dzięki ich wojskom rozbito doszczętnie Mappety a niedobitki uciekli do innych gamao poleciał z płaczem do NN bo został sam
 

DeletedUser

Guest
ZK się prawie rozpadł i aktywni przeszli do WP

Jak widzę na mapie dzięki ich wojskom rozbito doszczętnie Mappety a niedobitki uciekli do innych gamao poleciał z płaczem do NN bo został sam

a jaki to obszar/morze?
Bo u nas na podwórku karzełek jakiś rośnie ("Irimgard"?), prawie same farmy, poza tym 3 głównych wrogów na około - Praetorians, NN i RFG...jest trochę roboty... (na sygnaturze macie, skąd jestem...)
a to wszystko w miarę na środku mapy w okolicach m54,44,45...
 

DeletedUser

Guest
ja byłem w sojuszu Wichry Wojny ale ale sojusz DESTROYER* wziął nas pod swoją opiekę i teraz razem walczymy przeciwko Veni Vidi Vici i Oko Legionu my mamy ponad 2,5 miliona pktów a Oko ma ponad 10 milionów pktów a VVV ma ponad 4 miliony pktów i oni maja pakt i oni razem atakuję nasz sojusz i nie mogą dac nam rady odebrali nam tylko 7 miast a my im ponad 30 miast odebraliśmy
 

DeletedUser10908

Guest
a jaki to obszar/morze?
Bo u nas na podwórku karzełek jakiś rośnie ("Irimgard"?), prawie same farmy, poza tym 3 głównych wrogów na około - Praetorians, NN i RFG...jest trochę roboty... (na sygnaturze macie, skąd jestem...)
a to wszystko w miarę na środku mapy w okolicach m54,44,45...

WP i ZK znajduje sie na na morzach:45,46
 

DeletedUser11113

Guest
Powiedzcie mi, proszę co mam zrobić - nie należę do żadnego sojuszu (a wysłałam zapytanie do najbliższego sąsiada Tendou sojusz - Tron i echo) a od dwóch dni atakuje mnie jeden zawzięty niepiśmienny - chejman. Nie ma kto mnie wspomóc w obronie miasta, a nie nadążam z odbudową. Stąd mam dwa pytania: 1. Czy jest ktoś kto mógłby mnie wspomóc w obronie miasta?
2. Jak mogę dostać się do jakiegoś sojuszu?
Pytam bo gram od niedawna i nie wszystko jeszcze wiem
Z góry dziękuję za pomoc
 

DeletedUser

Guest
barej 1)troche szacunku 2) co do VVV musicie przyznac ze sa tam gracze ktorzy poprostu sobie nie radza. nie mowie o czolowce ale pomiedzy sa naprawde gracze ktorzy maja sporo pkt naprawde sporo nie wiem moze 120pkt a sobie sami nie radza. jak dla mnie to troche wstyd 1) ze sojusz ktory jest w pierwszej 10 ma takich graczy a 2) to ze wy jakby reprezentujecie takich graczy majac z nimi pakt. JA radze osobiscie i uprzejmie wystawic ich na probe bo tak to oni na wlasnej skorze wiem ze robia 10podejsc podboju a pozniej wolaja caly sojusz i dopiero gdy soja zawolaja to im sie jakos uklada. ja bym albo ich dal do akademi no bo od tego jest ale jezeli uwazasz ze tak nie jest to zignoruj i graj dalej ale wiec ze za niektorych to czolowka sie wstydzi albo bedzie wstydzic. No nic to tyle w tej sprawie . Dzieki i na razie
 

DeletedUser10945

Guest
ja byłem w sojuszu Wichry Wojny ale ale sojusz DESTROYER* wziął nas pod swoją opiekę i teraz razem walczymy przeciwko Veni Vidi Vici i Oko Legionu my mamy ponad 2,5 miliona pktów a Oko ma ponad 10 milionów pktów a VVV ma ponad 4 miliony pktów i oni maja pakt i oni razem atakuję nasz sojusz i nie mogą dac nam rady odebrali nam tylko 7 miast a my im ponad 30 miast odebraliśmy

a gdzie jest twoje miasto piła V dlaczego tym się nie pochwalisz :)
albo ostatnią obroną swojego miasta przed 3 atakami , miasto w samym centrum sojuszu wśród przyjaciół pretków i co się stało
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10028

Guest
a gdzie jest twoje miasto piła V dlaczego tym się nie pochwalisz :)



Brawo sandro wszyscy kozacy na uboczu ale w środek soja się nikt nie wpakuje a szacunek mam do graczy którzy takich głupot nie wypisują jak ten kolo co to za gracze z destroid tylu poprzejmowali ale raz u pretków są raz wracają do siebie hehe porażka , ale czuwajcie i bądźcie dzielni posdro dla Sandro który odebrał miasto temu kozakowi co tak wypisuje a o takim fanie nic inie napisze :)))
 

DeletedUser11113

Guest
no i guzik z pętelką... Wykończył mnie jeden uparciuch CHEJMEN z sojuszu Domination Homoioi. Z uporem maniaka atakował mnie przez ponad dwa dni. Atak za atakiem bez szans na odbudowanie. A nie miałam wysokiego poziomu bo mogłam tylko budować dwa rodzaje łodzi i niewiele wojska. Byłąm na etapie rozbudowy. I najlepsze w tym wszystkim jest to, że jak temu osiołkowi napisałam by dał chociaż na chwilę mi spokój to mi odpisał, cyt: :akurat padło na Ciebie, juz stracilem troche wojska wiec nawet gdybym chcial to i tak nie oplaca mi sie rezygnowac"
chyba zrezygnuję z tej gry. Do żadnego sojuszu nie można się dostać, zero pomocy - bo skąd jak się nie jest w żadnym sojuszu. Do kitu. A za 11 h stracę to co mi zostało czyli jako tako rozwinięte miasto, bo nie miałam wojska. Nie zdążyłam wyszkolić po między jednym a drugim atakiem. Poddaję się :(
 

DeletedUser

Guest
Lukos, vvv ma tez naprawde dobrych graczy, choc fakt ze kilku, raczej jest ponizej oczekiwan..., a teraz jeszcze polaczyli sily z okiem przeciwko nam :p
jakos KARTEL oscia w gardle im stoi :p
zreszta podobnie jak wam samotnikom fenicji... a mowie tylko o sojuszach zaslugujacych na miano sojuszu :)
az dziwne ze pomimo tej nawalnicyod konca maja, ciagle jeszcze zyjemy :D
 

DeletedUser8673

Guest
Co nowego ? jak się ma sytuacja na MY ?? :)

Wlepi ktoś ss ze statystyk ?? :)

Turek jak tam MDG ? został ktoś ze "starych" znajomych czy roszada totalna ? ;)
 

DeletedUser

Guest
Eleonorpl, Domination Homoioi to naprawde grozny sojusz! Sami zabojcy i nie maja za krzty litosci!
 

DeletedUser

Guest
Siemka Tadek!

Ze starej ekipy zostało pare osób...niestety z założycieli został tylko jeden, Słodki Czarli i robsoneknew są już wyrejestrowani :-/
niestety teraz na My mam urlop, bo mam po2ny problem na delta i coś tam wchodzę na Pi, więc...eh...nie jestem aktualnie w temacie :-/
wiem tylko, że prety się kończą, skubańce z rfg i nn się trzymają i...mdg trzyma się... ;D
co do innych sojuszy niewiele wiem, WP czy ZK coś tam działają (rozmawiam czasem z ich przedstawicielami), ale szczegółów nie znam :-/
kilka sojuszy w pakcie przeciwko pretom jest...kilka innych ma też uparczki z rfg lub nn...
Podobno Spółka pierze się z Marchewkowymi... ^^
i to na tyle
 
Do góry