Sytuacja na świecie - My

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6708

Guest
Chodzą głosy, że MDG pada. Poziom zajebistości niektórych członków tego sojuszu osiągnie punkt krytyczny i eksplodują im mózgi. Myślę, że to kwestia paru tyg aż padną.

święta racjia tez się zgadzam. co do achajów to juz prorokowałem im przyszłość, i co? rozpadli sie! byli jednym z mocniejszych soi a teraz jest 30 cżłonków. złozyciele odeszli do innych sojuszy uciekając od tego co sami stworzyli miedzy innymi do mdg i barbarins
 

DeletedUser

Guest
Chodzą głosy, że MDG pada. Poziom zajebistości niektórych członków tego sojuszu osiągnie punkt krytyczny i eksplodują im mózgi. Myślę, że to kwestia paru tyg aż padną.

tez sojusz tez mnie już doprowadza do nerwicy. niech każdy kto gra na tym świecie rzuci błyskawice w ich graczy. uważam że to obowiązek każdego obywatela. MDG nie może dużej trwać
 

DeletedUser

Guest
tez sojusz tez mnie już doprowadza do nerwicy. niech każdy kto gra na tym świecie rzuci błyskawice w ich graczy. uważam że to obowiązek każdego obywatela. MDG nie może dużej trwać

a my sobie trwamy i sobie zdobywamy enemkow pozdrowienia dla barbariansow XD
 

DeletedUser

Guest
Chodzą głosy, że MDG pada. Poziom zajebistości niektórych członków tego sojuszu osiągnie punkt krytyczny i eksplodują im mózgi. Myślę, że to kwestia paru tyg aż padną.

ciekawe gdzie te glosy chodza bo ja bedac w tym sojuszu tego nie widze
 

DeletedUser946

Guest
Słyszałem jak Ironia rozmawiała na ten temat z Sarkazmem. Ale co oni tam wiedzą, w końcu Ci dwaj są całkowicie obcy Waszemu sojuszowi ;)
znając realia tego forum zaraz my wszyscy usłyszymy głos moda i tyle z tej dysputy będzie :rolleyes:

a tak to nie wiem o co niby chodzi z zarzutami wobec naszego sojuszu, bo jest on całkiem normalny z całkiem normalnymi graczami i ciężko gdziekolwiek doszukać się jakiś przechwał, napinek czy innych cudów z naszej strony, które wyróżniałyby nas pośród reszty
jak na razie, o ile mi wiadomo, to na tym świecie jest tylko jeden sojusz który uważa się za super-elitarny-i-wszystko-młócący i nie jesteśmy nim my :)
 

DeletedUser6708

Guest
niestety ale to nie prawda to co muwisz, rozumie ze chesz ratowac dobre imię tego sojuszu swoja reprezantcyjna osoba ale niekórzy gracze nie pomagaja w budowie tego wizerunku. wasz cały sojusz żuca na mnie błyskawice (co nie robi na mnie zadnego wrazenia) nie macie się czym zajać rozumie i schodzicie do tego poziomu:) więc MDG nie rózni się w swoim zachowaniu od przecietnej masówki. co do tych głosów to niesie je plugawy wiatr którego nie jestescie w stanie usłyszec ale inni gracze to słyszą i wiedzą o tym fakcie.
 

DeletedUser

Guest
@MuadDib: niestety czasem bywa tak, że jeden, dwóch graczy, swoim butnym zachowaniem przypina gębę całemu sojuszowi ;) Tak niestety jest w Waszym przypadku (Turek). Dlatego pozwoliłem sobie na odrobinę złośliwości. Ale oczywiście zdaję sobie sprawę, że przytłaczająca większość MDG, to normalni (i dobrzy) gracze.
 

DeletedUser946

Guest
@Cleophas Ty akurat o błyskach się nie wypowiadaj bo sam we mnie rzuciłeś tylko za to że poczułeś się urażonym tym co powiedziałem tutaj na forum :D co do tego czym teraz obrywasz to też sam jesteś sobie winien bo w ten sposób dziękują Tobie byli sojusznicy którym zalazłeś za skórę swoją osobą

aczkolwiek ja osobiście nigdy nie stosowałem błyskawic tylko po to żeby komuś uprzykrzyć życie i nie zamierzam tego robić - ale jak ktoś czuje taką potrzebę - no cóż, każdy gra jak mu się podoba, szczególnie Ty powinieneś wiedzieć co to znaczy ;)


@Vwoo wymieniłeś jedną osobę (zgodzę się że jest ona "wyjątkowa" w stylu swych wypowiedzi i wierz mi, że nie tylko u Ciebie Turek budzi czasem skrajne emocje ;) ) a ja mówię o całym sojuszu który w żaden sposób nie jest tożsamy z wypowiedziami jednego członka... poza tym i tak najwięcej swej energii i talentu pisarskiego Turek poświęcił słownemu gnębieniu Wichrów Wojny i trudno się o to go czepiać bo widać miał rację skoro tak szybko ów sojusz zakończył bytność na tym świecie :)
 

DeletedUser6708

Guest
drodzy gracze gdybym wszystkich chciał was zaspokoić to nie starczyło by mi błyskawic na was nawet gdyby pomagała mi arcykapłanka, swiatynie maja ograniczone moce produkcyjne, jednak myśle że w dłuszej persektywie czasu kazdemu sie odpłace.
 

DeletedUser

Guest
Przerwa świąteczna

Czy ktos wie od kiedy jest przerwa świąteczna w atakach?
 

DeletedUser

Guest
Hej
Nudzi mnie ta gra.
Z przyjemnością oddam konto komus rozumnemu.
Zainteresowani znajda mnie w grze.
Oczywiście konto oddam za free, ale komus inteligentnemu, pisac do mnie na PW, wybiore kogoś komu oddam konto.
 

DeletedUser

Guest
drodzy gracze gdybym wszystkich chciał was zaspokoić to nie starczyło by mi błyskawic na was nawet gdyby pomagała mi arcykapłanka, swiatynie maja ograniczone moce produkcyjne, jednak myśle że w dłuszej persektywie czasu kazdemu sie odpłace.



Czekam na twoją odpłatę :D
Ciekawe kiedy to nastąpi xdd
za rok..?
obraz.aspx
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6708

Guest
chodziło mi o cżłonków z sojuszu Most Dangerous Group, tam są niektórzy gracze z niedowałem którejs półkuli chyba, o nich chodzi a jeden to sie wybitnie wybija ze wszystkich. myśle że ten sojusz niedługo padnie to kwestia kilku tygodni góra miesiaca.
 

DeletedUser

Guest
:).Wielu nam tak życzy,a my coraz lepiej sie mamy :D:D
Pozdrawiam naszych przeciwników:)
 

DeletedUser

Guest
myśle że ten sojusz niedługo padnie to kwestia kilku tygodni góra miesiaca.


"Cleophas" Powiem Ci że z tego co widzę to zazdrościsz MDG że jesteśmy potęgą na My.I za przeproszeniem pierdzielisz takie głupoty że to kwestia tygodni góra miesiąca.Za miesiąc nie będzie istniał gracz z nickiem Cleophas:eek:<zniszczymy Cię łaskami>..:cool:

obraz.aspx
 

DeletedUser

Guest
"Cleophas" Powiem Ci że z tego co widzę to zazdrościsz MDG że jesteśmy potęgą na My.I za przeproszeniem pierdzielisz takie głupoty że to kwestia tygodni góra miesiąca.Za miesiąc nie będzie istniał gracz z nickiem Cleophas:eek:<zniszczymy Cię łaskami>..:cool:

obraz.aspx

Już nie jesteście potęgą Preatorians was przeskoczyło.
 

DeletedUser

Guest
wasz cały sojusz żuca na mnie błyskawice (co nie robi na mnie zadnego wrazenia) nie macie się czym zajać rozumie i schodzicie do tego poziomu:)

a sam zszedłeś DO TEGO POZIOMU; zacząłeś się miotać na naszego kumpla (i to z własnymi kumplami), więc to tylko zemsta :)

chodziło mi o cżłonków z sojuszu Most Dangerous Group, tam są niektórzy gracze z niedowałem którejs półkuli chyba, o nich chodzi

a Chivas to kto? Ufoludek? Nie... MDG... ;P
Może sam masz rozładowane półkule? xD
 
Do góry