Sytuacja na świecie - My

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

jak ja mogę nie wiedzieć czy siostra ma hasło? Jak zaczęła się wojna zmieniałyśmy hasła tak dla pewności.

Co do mojego zdania- ciągle mam takie same. Nikt mi także nie dyktuje co mam robić. Mną się nie rządzi- nie pozwolę sobie na takie coś.

Ja wiem kto mi pomagał i mam nadzieję że oni wiedzą że wdzięczna im jestem. Hmmm tomek ja np nie przypominam żebyś pomógł mi w podbijaniu ale nie powiem jak potrzebowałam pomocy pomogłeś. Mogę wszystkich wymienić co mi pomogli ale ostrzegam dużo ich jest. Byli też tacy co nie wojskiem ale poradą udzielali pomocy. Ja dużo zawdzięczam całemu Oku i nie tylko im bo i VVV także mi pomagało. Jeszcze raz wszystkim dziękuję.

Hmmm po co ten sarkazm? Nigdy nie twierdziłam że jestem "wielka". Zawsze mówiłam że jestem szarym graczem bo wiem że są o wiele lepsi gracze ode mnie. Nie pamiętam żebym wywyższała się.

Hmmm jakie zaproszenie odrzuciłam? Wiesz ja nie wiem bo raz wysłałam zaproszenie- do ciebie a ty je odrzuciłeś.
 

DeletedUser12744

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

dosyc juz! nie rzucam sarkazmami i nie chce wiec niech zostanie jak jest.W duszy mam nadzieje że to nie ty szkoda ze suportu niemożna o to zapytac wiedzielibysmy na 100procęt.Ta gra juz wiele osób doprowadzila do róznych rzeczy wiec lepiej nie wnikac pomimo sprzeciwu miałem bana o 2 dni dłużej i nic przecież support to bogowie w grepo niema gdzie zazalenia napisac grałem z Justyna na wspólnym łaczu 7miesiecy i ok wszystko bylo zero surki wsparc nie wysyłałem nie wiedziałem ze jak beda chcieli to dadza bana a w regulaminie nie jest napisane ze trzeba miec 2 kąputery czy 3 i 3 internety hehe.Super i jeszcze dasz sprzeciw to jak smieciowi ci napisza ze w ich ocenie grasz multi gdzie tu sprawiedliwosc.
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Jeżeli było jak mówisz to dziwne że bana dostałeś :/ Ja od samego początku jestem na współdzieleniu z siostrą... przepraszam byłam no i bana nie dostałyśmy. No dziwne to :(
 

DeletedUser12744

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Jeżeli dwoje lub więcej graczy dzieli jedno łącze internetowe w ciągu jednego lub więcej dni (rodzina, szkoła, miejsce pracy), należy to wpisać w ustawieniach. Taki wpis można usunąć najwcześniej po trzech dniach, pod warunkiem, że już się nie gra z jednego łącza internetowego.

Podczas gdy aktywna jest funkcja "dzielenie łącza" i w ciągu 48 godzin od skasowania wpisu o dzieleniu łącza, niedozwolone są wspólne działania wymierzone przeciwko innym graczom. Oznacza to, że jeżeli gracz A napada na kogoś, to gracz B, który dzieli łącze z graczem A, może napaść na tego samego gracza dopiero po upływie 48 godzin. Gracze, którzy dzielą łącze internetowe, nie mogą między sobą przesyłać surowców ani wysyłać sobie wojsk. Również działanie Mocami Boskimi jest zabronione.

Każdy gracz może mieć tylko jedno konto. Prosimy przestrzegać reguł!

Każdy gracz korzystający z połączenia internetowego musi wskazać wszystkie znane mu konta.

Na przykład: Jeżeli trzech graczy używa wspólnie jednego łącza internetowego, każdy z nich musi tutaj podać pozostałych dwóch graczy.

to regulamin łacza internetowego współdzielenie było wlaczone grałem z nia 7 miesiecy na wspólnym po tym czasie dostałem bana!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Sylwinka i Paka to siostry??? łoooo to obie muszą być śliczne *_* ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

byłes Exu u nas przez chwile, Sylwia zdjecie w galeri na forum gdzies widnieje/widnialo, slabo forum przegladales


:p

hehe pierwsze co to tam właśnie zajrzałem :p widziałem, widziałem ale szukałem fotki innej niewiasty o krwistousta - lecz nie odnalazłem :>
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Sylwinka i Paka to siostry??? łoooo to obie muszą być śliczne *_* ...
oj to nie prawda... ja jestem straszny potwór:> moje zdjęcie było przez chwilę na forum światowym na Ypslionie. Lina91 to ja byłam:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

oj to nie prawda... ja jestem straszny potwór:> moje zdjęcie było przez chwilę na forum światowym na Ypslionie. Lina91 to ja byłam:)


jesli to prawda, żę jesteście siostry to nie jesteście podobne bo Sylwinka i jej smutna minka jest przeciwieństwem Twojej fotki z ypsilon ;) ... hmmm swoją drogą zaskakujące to, że O ILE! jesteście siostrami to w odmiennych politycznie sojuszach :) chyba że to takie "siostry" przyjaciółki ;) ... ciekawe ciekawe :p
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

nam to nie przeszkadza że jesteśmy w innych sojuszach. każda robi swoje i nie wtrąca się w sprawy drugiej :p oj widzę że nie wierzysz że jesteśmy siostrami :p a jednak to prawda :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

jesli to prawda, żę jesteście siostry to nie jesteście podobne bo Sylwinka i jej smutna minka jest przeciwieństwem Twojej fotki z ypsilon ;) ... hmmm swoją drogą zaskakujące to, że O ILE! jesteście siostrami to w odmiennych politycznie sojuszach :) chyba że to takie "siostry" przyjaciółki ;) ... ciekawe ciekawe :p
teee smutasa zaraz zrobię, mama twierdzi, że to moja siostra :pPPP
a co chcesz fotę z kłami na wierzchu hahahahhaah
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

nam to nie przeszkadza że jesteśmy w innych sojuszach. każda robi swoje i nie wtrąca się w sprawy drugiej :p oj widzę że nie wierzysz że jesteśmy siostrami :p a jednak to prawda :D

no niby ok :) ale wiesz ja sobie wyobrazam coś takiego :p idziecie obie spać i oczym rozmawiacie? nie, nie interesują mnie te insze tematy ale na bank rozmawiacie o tym co powiedział fill lub neme :) ... a nie będę w cale skromny pisząc, że całkiem fajne z Was siostry :p

teee smutasa zaraz zrobię, mama twierdzi, że to moja siostra :pPPP
a co chcesz fotę z kłami na wierzchu hahahahhaah

^^ a gdzie sobie te kły zamocujesz ?? tej wciąż czekam na żurek :rolleyes:
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

no niby ok :) ale wiesz ja sobie wyobrazam coś takiego :p idziecie obie spać i oczym rozmawiacie? nie, nie interesują mnie te insze tematy ale na bank rozmawiacie o tym co powiedział fill lub neme :) ... a nie będę w cale skromny pisząc, że całkiem fajne z Was siostry :p
może tak może nie. jeżeli któreś coś się zdarzy powiedzieć to nikomu tego nie przekazuje. trzeba być fer wobec siebie i innych:) Odkąd zaczęła się wojna OL ze spółką to nie gadamy o tym co dzieje się u nas w sojuszach. Kiedyś gadałyśmy co tam u nas- żadnej z nas nie robiło to różnicy bo i tak oddalone jesteśmy od siebie. No teraz sytuacja zmieniła się ale dalej wszystko się zmienia;) Na forum tylko z ciekawości jeszcze wchodzę, bo jak wiadomo nie gram już:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

no niby ok :) ale wiesz ja sobie wyobrazam coś takiego :p idziecie obie spać i oczym rozmawiacie? nie, nie interesują mnie te insze tematy ale na bank rozmawiacie o tym co powiedział fill lub neme :) ... a nie będę w cale skromny pisząc, że całkiem fajne z Was siostry :p



^^ a gdzie sobie te kły zamocujesz ?? tej wciąż czekam na żurek :rolleyes:

exu my całą noc tylko o tobie rozmawiamy :D
i pośpiesz się bo żurek stygnie :p ja wiem co obiecałam haha
więc czekam aż się pojawisz
kły ostre mam moje własne. Zapomniałam wspomnieć że jeszcze mój kuzyn na grepo gra :D hahahah
rodziców nie namówiłam niestety hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

no wiosna :D nie to że czekałam niecierpliwie hehe
a ja też urlopuje i tak mi dobrze, że aż nie chce się wracać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

wiosna wiosna ... wiosna ach to ty... a umnie wieje i do tego leje... grunt że uporałem się z elementami wykończenia wnętrz mieszkania także mogę wypić piwko które od dłuższego czasu szroni się w lodówce :) strasznie nie lubie gdy mi nagle ktoś prąd odłączy gdy stoję na krześle trzymając szafkę by ją zawiesić na scianie po ciemku to i nawet się zesrać nie wypada... a co dopiero z szafką ... co do kultury piśmiennictwa mego WARA!!! jak to na plakatach z okresu II Wojny Światowej było namalowane... cóż :) nie tęsknię za My chodź czasem brak mi tego czegoś tej napinki :) ale wczoraj się na ładowałem małą porcyjką malośmiesznych smsów od damy --- ziew :) Także Sylwinka uważaj bo jak się dożłopię Twojej babci żurku to lipa i świąt nie będzie :p hahaha a teraz mogę się podrapać po plecach :)

p.s. czekam na hejterów aby naładować swe baterie furii - let's go.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Dzisiaj pasuje jak ulał powiedzenie "w marcu jak w garncu"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

"w marcu jak w garncu" to prawda ... dodałbym jeszcze -- jak w garncu pełnym żurku :rolleyes:

mało tego śnieg sypał dość gęsto ale miałem minę ... jak kupający kot na pustyni :p ... wiecie jaki jutro dzień? niedziela dzień nie dzielenia się z nikim ... :) tjaaaa...

zaciekawiło mnie coś czy budujecie jeszcze cuda czy już odpuściliście ?
 

DeletedUser9356

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

zaciekawiło mnie coś czy budujecie jeszcze cuda czy już odpuściliście ?

cuda zabiły świat, rozpoczęcie wyścigu w budowie, był naszym błędem, nie wiem jak inne sojusze, ale My już nie chcemy wracać do tego horroru
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

cuda zabiły świat, rozpoczęcie wyścigu w budowie, był naszym błędem, nie wiem jak inne sojusze, ale My już nie chcemy wracać do tego horroru

coż neme to nie pierwszy i nie ostatni świat ... i to nie Wasz błąd ten cały wyścig. graliście tak jak twórcy tego chcieli...
 
Do góry