Sytuacja na świecie - My

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

TYYYY właśnie widziałem UFO a kuźwa trzeźwy jestem :) w widoku miasta zabrało mi krowe bez kitu

nie no dobra przecież wiem, że to prima aprillis
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11657

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Uff ,a myślałem ,że tylko ja mam zwidy:)
 

DeletedUser

Guest
Kliknij w kurkę wyskoczy z jajek ba i to złotych jajek ... cóż nie dość, że chłopy w moim przytułku muszą w polu zapindalać to szukają paszy... mam na tą chwilę 25 złotych jaj :D oddajcie krowę chamy i to nie jedną !!! cóż warte jest jedno złote jajo bez krówki żywicielki... cholera UFO ... kiedyś cie lubiłem dziś nie :) latałeś mi nad zbożem a teraz kurki mi złote jajka znoszą ech.... oby się nie okazało, że te jajka to złote jajka głupców...coż idę szukać dalej :D ciao

na topie :p - poprawiony link

co tam łapserdaki :) dawno mnie tu nie było bo i nie wiem po co ale pewnie Wy wciąż gracie w tą grę cóż Wasza sprawa :D pozdro.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

wpis wykasowałam, bo sprawa idzie wyzej. to po pierwsze. po drugie odwołuję sie do Waszego czytania ze zrozumieniem (a raczej bez zrozumienia). po trzcie - mówiłam, że to walka z wiatrakami.

ps. Turlsko-zulski pewnie i tak skopiowała i wklei jako cytat :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Proszę support o ustosunkowanie się do zarzutów manipulacji oraz ingerencji w świat MY polegającej na wspieraniu tylko jednej strony sporu. Było już za dużo sygnałów oraz podejrzeń w stosunku do uczciwości osób powiązanych z administracją gry. Dlaczego osoby grające na kilku kontach (oczywiście najczęściej to brat, dziadek, wujek itd) nie są karane banami ? Dlaczego osoby zasiadujące konta nie są karane banami ? Dlaczego mimo zgłoszeń, przekazanych dokładnych informacji kto, o której godzinie i na kogo koncie przebywał nie ma banów ? Dlaczego ludzie się żalą, że wystarczy wyjść na pół godziny z gry, a zaczynają się ataki ? Proszę o rozwianie wątpliwości, o wyrzucenie osób powiązanych z supportem z serwera MY oraz o szczegółowe wyjaśnienia dotyczące ich działań oraz szkód wyrządzonych przez nich w trakcie gry. Proszę również o szczegółowe przedstawienie możliwości jakie mają osoby powiązane z supportem, tzn. wgląd w pw, fora, aktywności graczy, urlopy, stany wojsk itd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

dzieki tym informacjom co, rf, freedom maja informacje dzieki ktorym tak latwo nam podbierają wioschy graczy nieaktywnych, lub nieobecnych w danym momencie na grze.[/b]
Kobieto zanim wypowiesz sie na temat sojuszu Freedom i nieczystych zagrywek to wskaz dowod... Masz czelnosc kogos oskarzac a sama co robisz? (dowody byly pokazane na tym forum...) jak na ta chwile to tylko jeden sojusz na tym swiecie (w tej wojnie) gra nieczysto i jest to Spolka...
Frajerskie zachowanie, jak dostaja po 4 literach to juz zwalaja na support itd... ech ludzie bez honoru...
Kobieto zapytaj sie Nemesisa co bylo gdy wasz gracz mial problemy osobiste? zostalo to wykorzystane przez freedom? moglismy go rozebrac w przeciagu 3 dni...

Edit: Widzisz dla mnie prostym jest sprawdzic czy ktos jest w danej chwili na kompie czy nie... nie potrzebuje do tego supportu, lecz wiem ze za trudnym jest to dla graczy spolki...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

tak jak powiedzialam, wpisy nie na temat mnie mało co obchodzą, a Twój jest zupełnie nie na temat. ni e oskarżyłam o nic Twojego sojuszu, bo Wy nawet nie musicie wiedziec kiedy dostajecie info od CO lub RF, skąd dana informacja pochodzi.
Chodzi o sam fakt zaistniałej sytuacji.
Odwołuję Cię równiez do czytania ze zrozumieniem !! INFORMACJE DOSTAŁAM NA SKYPE OD OSOBY W CAŁY PROCEDER ZAMIESZANEJ. i mimo, ze była to informacja poufna, nie jestem w stanie jej pozostawic tylko dla siebie, poniewaz jest to jawne łamanie regulaminu gry i zasad fair play.
Sytuacja taka była spotykana również na innych swiatach, wiec nie jest to tylko problem Spółki, ale ogółu Grepolis.

I proszę nie obrażac mnie, a dowód mam na skype łacznie z imieniem i nazwiskiem członka suportu. ale z wiadomych <moze dla ciebie niezrozumiałych przyczyn> wklejac tego tu nie bede.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Byc moze nie wiesz, co piszesz... bo wg mnie wyraznie napisalas ze m.in Freedom wykorzystuje te informacje, wiec odnioslem sie do tego zarzutu... i powtarzam Tobie, nie posiadamy takich inforamcji od supportu, wystarczy nam grepostats i ataki by to wiedziec... koniec gadki na ten temat...
 

DeletedUser12465

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Za takie pomówienia grozi kara. Trzeba się pogodzić ze stratami a nie zwalać na innych. A co może mamy czekać łaskawie na was aż wrócicie byście się mogli bronić bez problemu? Bez przesady... Chyba każdy z nas chce wykorzystać element zaskoczenia ale jak już się zaczynają niepowodzenia to już psioczycie. Dlaczego? I chyba byłoby jasne, że gdybyśmy mieli kogoś w supporcie to po naszej stronie nie byłoby kar ze strony supportu tylko po waszej. Odnoszę się do tego co napisał PAST, nie posiadamy nikogo w supporcie oraz takich informacji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Zacytuje wypowiedź Turka:

"To, że spolka to dno tego swiata i nie ma nic wspolnego z wojownikami to nie od dzis wiadomo.

Caly swiat my chowali sie jak szczury za plecami MDG i tylko dzieki nam OL czy Freedom nie dobralo im sie do tylkow wczesniej. Gdyby nie my spolka by zniknela z tego swiata juz dawno.

Jedyne co umieli to oszustwami zbudowac cuda bo do tego nie trzeba umiejetnosci wystarczy oszustwo nemesisa jedno drugie i gotowe.

Co pokazala spolka na swiecie achillesa? nie wytrzymala 2 miesiecy u juz sa tam chlopcami do bicia. spolka przynosi wstyd na achillsie bo skoro taki noob sojusz zbudowal cuda?

No ale na achillesie brak MDG na ktore wszystkie sojusze sie rzucaja a spolka moglaby budowac domki za naszymi plecami i sie rozwijac.

Sa rozbierani tak jak teraz na my.

Ogolnie wstyd mi, ze mialem pakt z kims tak marnym jak spolka, ktory nawet nie umie wysylac atakow.

Cieszy mnie jedno: spolka skonczy tu z opinia najwiekszych oszustow ale tez najwiekszych nieudacznikow i noobow nie umiejacyhc grac.

Szkoda mi tylko Ol i freedom, ze musza waczyc z takimi noobami i nie maja z kim powalczyc na poziomie.

A co do oszustw suportu to racja juz nie ras slyszelismy o oszustwach i to na pewno jest ale:

Skoro Freedom na prozble oszusta nemsisa nie atakuje gracza, ktory mial problemy osobiste mimo, z emogli mu zabrac wszystkie miasta to po co mieliby znizac sie do poziomu spolki i oszukiwac by zabierac miasta noobom skoro spolce mozna je odbierac z latwoscia w walce?

Myslcie troche. Tu nie ma o co walczyc ten swiat jest jalowy i nie trzeba pomocy suportu.

Spolka pokazcie sie na jakims swiecie gdzie bede a zrobie z was farmy.

Ogolnie chodza sluchy, ze kazdy wstydzi sie bycia w spolce po tych oszustwach i kompromitacji na achillesie i odchodzi.

Dziwie sie innym, ze siedza w tym bagnie:)

RFG odcielilo sie od oszystow czy zle zrozumialem?"

Od siebie dodam, ze ciesze sie, ze spolka przegrala wojne na tym swiecie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

RFG siedzi i dzielnie wspiera spolke, badz ucieka na urlopy - przyklad Kogutto, 4 miasta stracone i urlop. Mozna go zrozumiec bo ma egzamin dojrzalosci...

RF - Reaktywacja Fenicji, byli gracze Fenicji powrocili pod stary herb...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Nóż w kieszeni się otwiera jak czytam takie zarzuty. Nigdy w życiu nie otrzymałem informacji że teraz gracz się wylogował. To jest zwyczajne pomówienie. Jedyne obserwacje stylu gry i godzin aktywności szacuje się po atakach i statach. To jedyny sposób w jaki możemy to określić. Cetus - przemyśl sobie jeden fakt. Dlaczego wioski po livedzie przyuważyliśmy dopiero jak go ostro parę dni rozbieraliście? Przecież myśląc Twoim tokiem myślenia powinniśmy go rozbierać równo z Wami. Czyż nie? Ale po co ja to tłumaczę, dla mnie to jest typowa napinka na forum. Nudno było na forum? Szukasz zaczepki? Ja naprawdę nie rozumiem tego co robisz. Masz szpiega (bo kto o zdrowych zmysłach z koalicji gada na skype i przekazuje takie informacje), a jak to bywa ze szpiegami nie są stali w zajmowaniu stron, wkońcu to zdrajcy i gdzie przechyla się szala zwycięstwa tam idą. Logiczne czyż nie? Ale skoro masz podejrzenia wobec tej osoby to proszę nie żal się na forum bo doskonale wiesz że tutaj żadne informacje nie są sprawdzane. Turek wklejał gg z nemesisem i nikt tego nie sprawdzał - a co dopiero takiego przekazu. Zgłoś ticket do suporrtu jeżeli wogóle tak sytuacja miała miejsce. I sprawa zostanie rozwiązana.
Jestem graczem w 100% grający fair i jako jeden z założycieli freedom nie pozwolę sobie na obrzucanie mojego sojuszu błotem. Skoro istnieje zdrajca który donosi Tobie to napewno w moich oczach nawet jakby był w moim sojuszu to nie jest moim sojusznikiem. I nie pozwolę sobie żeby posądzać moich graczy o coś, co napewno nie miało miejsca.

Nie szukajcie dziury tam gdzie jej nie ma. My nie mamy zagrywek w Waszym stylu (i do sprawy konta bezimiennego na forum nie chcę wracać) i skoro obwiniacie kogoś - to daj na to dowody do suportu, tak jak zamieścił Turek tutaj rozmowę, a nie zarzucasz komuś coś bez dowodów. To dziecinada i piaskownica taka pisanina.

Ja też mogę napisać że osoba xxx (bo nie mogę zdradzić nicku) powiedziała że "załatwiacie bany naszym aktywnym graczom", bo macie kogoś w suporcie. Każdy może przecież taką głupotę napisać. Daj twarde dowody i nie tutaj ale do suportu. Napewno zostanie to sprawdzone.

Moja rada:
masz dowody - zgłoś
nie masz dowodu, a to prawda - poszukaj dowodów
nie masz dowodu , a to nieprawda - zastanów się nad sobą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

dobrze gada, polać mu
Całej sytuacji nie znam, ale jeżeli tak jak mówi andari ma dowody (rozmowa na skype) niech się nie krępuję, bo jeżeli to administrator to jest nim osoba publiczna która za złamanie regulaminu powinna być wydalona z teamu.
Więc gdzie ta rozmowa?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

poszło na PW.


na prośbę Grampera:

[13:46:17] Marta: i czy ty w ogole wiesz ze ja miałam urlop na grze ?? :p
[13:46:28] Ireneusz XXX: tego jeszcze nie słyszałem
[13:46:41] Ireneusz XXX: i wiem bo miałaś niebieski kwadracik
[13:47:50] Ireneusz XXXk: opowiesz mi tą bajkę
[13:48:21] Marta: skąd wiesz o niebieskim kwadraciku ?
[13:49:28] Ireneusz XXX: bo jestem adminem na grepo i wiem wszystko

<dalsza czesc rozmowy nie ma dużego wpływu na powyższą informację>


poprosiłam o sprawdzenie czy jest w teamie osoba o tym imieniu. nazwiska nei podam bo jest ochrona danych osobowych. jeśli zostałam wpuszczona w maliny to zwróce teamowi honor, mimo iż wiem ze na innych światach były podobne problemy.

i VWpolo nie oskarżyłam Twojego sojuszu o to, że posiadacie kogos w suporcie. nauczice się w końcu czytac ze zrozumieniem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Po pierwsze:
mimo iż wiem ze na innych światach były podobne problemy.
- poproszę rzetelne dowody.

Po drugie anadri...

wez_sie_ogarnij


edit:
jeżeli znasz nick tego całego "ireneusza" w grze, prosiłbym o wysłanie ticketa, to jest podawanie się za administrację...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Za takie pomówienia grozi kara.
Na jakiej podstawie ? Prosimy tylko o rozwianie wątpliwości i pogłosek krążących na świecie MY. Jeśli się okaże, że pogłoski są kłamliwe przeprosimy publicznie.
Powiedzmy sobie jasno i czytelnie, że opisane zarzuty nie dotyczą sojuszu Freedom bo o takich przypadkach nic nam nie wiadomo. Domagamy się tylko uczciwej gry, a tym samym prawdziwej rozrywki na tym świecie. Nie zachowujmy się tak jakby ta gra to był koniec świata i należy zrobić wszystko żeby za wszelką cenę przejąć chociaż jedną wioskę Spółce. Ludzie, przecież to nie jest świat rzeczywisty i nic się nie stanie jeśli wygram/przegram z kimś w uczciwym współzawodnictwie tracąc jedną/dwie wioski.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Anadri co juz nie dajecie rady to szukacie sobie wytlumaczenia dlaczego dostajecie po dupsku? Powiem tak, wg mnie to jest największa obłuda jaką moglaś napisac na sojusz Freedom... Garstką aktywnych graczy kladziemy Was na matę...

Eracella tez zweszyliscie, moim zdaniem support Wam powiedzial ze nie gra i go atakujecie i przejmujecie! Oszustwo o supporcie oszustwo! Tomek pinokio tracil miasta, dostaliscie info, no przyznajcie sie, że wiecie, że nie gra... Odnosnie naszych powiaząń z supportem to ja na tej samej podstawie wysuwam takie wnioski, a i mam info od Boga, gadalismy wczoraj mowil mi wszystko co i jak, ale nie podam wiecej informacji jakich mi mowil bo wiesz nie moge go wsypac...

Spolka gra obecnie tak zalosnie ze nie umie przejac miast zadnego, ale to zadnego aktywnego naszego gracza... Co wiecej Wasza elita puszcza ataki z samych transportow.... dzieki za latwe punkciki ;)

Ostatnia irytacja kelmsa po straconym miescie przerodzila sie w ataki na mnie, ale nie doczekałem się normalnej walki, a jedynie ticketow do supportu na mnie ;) Napisał na mnie do supportu o nazwe miasta (Adieu el frajero) i o inne rzeczy na pewno tez... Wczesniej nazwal Freedom frajerami i bonusowcami, co wiecej pozniej sam uczyl mnie moralnosci, hipokryta... Szczerze to po Waszych akcjach mam do Was odraze... wiekszym szacunkiem daze Turka, z ktorym na koniec wojny przybilismy piataka i sie pogodzilismy, zyczac sobie dalszej udanej gry na roznych swiatach...

Niech nemesis przyzna jak szukal walow na Turka, pisal do naszych prawnikow o pomoc haha A to co nam probowal wykrecic to tez pokazal jakim honorowym sojuszem jest spolka... Wy macie przyzwolenie na waly, a jak ktos by cos probowal wykrecic to wielcy oszusci i kretacze...

Anadri prosze Cie zachowaj to dla siebie i zacznijcie grac, skonczcie plakac...

PS. Już widzę, że usuwasz dowody w postaci postów... Mam nadzieję, że ktoś skopiował bo tam ewidentnie pisalo o Freedom...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Edwardzie, przedstawiony problem nie dotyczy ani stylu gry Spółki ani stylu gry Freedom. Pozwól wyjaśnić sprawę.
 
Do góry