Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Grałem na Chi (Camorra) i na Psi (Columbus) Wiem doskonale w jaki sposób zwyciężono na obu światach. Powiem, że korona, koronie nie jest równa. Myślę, że bardziej na tą koronę z Psi zasłużyli moi przeciwnicy z Chi. Pomimo, że przegrali to walczyli dzielnie do końca.
Chwała zwyciężonym, szacunek pokonanym!

Plotka głosi, że Biała Dama( podobno ta niezwyciężona ekipa z Chi czyli Camorra ) ma 7 (siedmiu) sojuszników na Naksos.
Wprawdzie to tylko plotka,ale czy niezwyciężona ekipa potrzebuje aż tylu paktowiczów?
Z drugiej strony w koalicji 7 (siedmiu) sojuszy jak 5 ( pięć) będzie defowało 2(dwa) sojusze to te 2(dwa) mogą być fighterami...Ranking mówi o sojuszu,a nie koalicji...
Czy tak Camorra wygrała Chi?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

eee przeceniasz moje umiejętności Darku. Ale miło słyszeć. faktycznie na niektórych światach miałem dobrą ekipę.
I tu się ciekawa szykuje, na nieszczęście te ustawienie mi bardzo nie pasują.
W sumie to sobie powiedziałem ze znajomymi że wpadniemy tylko na chwile ale nas szeryf wkręca trochę -- wpaada robi zamieszanie i ucieka.

Czy przeceniam? Nie sądze:) Ale najlepszy kapitan bez odpowiedniej ekipy nic nie zdziała i odwrotnie, co odpowiednio okreslił N.Bonaparte.
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

I zgadzam się z Tobą w 100%, można zdobyc koronke i lamiec w tą gre strasznie.

No Ty Grzesiu to z 3 koronki powinieneś mieć(Beta,Jota-tam był skład:),a i Ypsilon).No,ale na globalu(Helorus) jest koronka,a nie każdy potrafi pograć bez bonusa.
Nie jeden fighter z PL grepo by tam na poczatku jechał w murek i deffa.
Mówią,że taka ekipa z Chi(stary system podboju) na Naksos tu bedzie wymiatać...może,ale na tau też przyszła ekipa z my(stary system podboju) czyli MGD z Turkiem i wszyscy wiedzą jak sie to skończyło.
Życze wszystkim dobrej zabawy, bo to tylko gra:)

stary system podboju CAMORRA, widzę, że bardzo obeznany w temacie. Ogarnij najpierw światy potem dopiero się wypowiadaj

- - - Automatycznie połączono posty - - -

]Plotka głosi, że Biała Dama( podobno ta niezwyciężona ekipa z Chi czyli Camorra ) ma 7 (siedmiu) sojuszników na Naksos.
Wprawdzie to tylko plotka,ale czy niezwyciężona ekipa potrzebuje aż tylu paktowiczów?
Z drugiej strony w koalicji 7 (siedmiu) sojuszy jak 5 ( pięć) będzie defowało 2(dwa) sojusze to te 2(dwa) mogą być fighterami...Ranking mówi o sojuszu,a nie koalicji...
Czy tak Camorra wygrała Chi?
kolejna brednia, "jestem czystym graczem", więc nie będę bluźnił, choć przy takim stwierdzeniu nasuwa się kilka słów. Ogarnij światy chłopie, bo ciśniesz takie farmazony, że masakra
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

stary system podboju CAMORRA, widzę, że bardzo obeznany w temacie. Ogarnij najpierw światy potem dopiero się wypowiadaj

- - - Automatycznie połączono posty - - -


kolejna brednia, "jestem czystym graczem", więc nie będę bluźnił, choć przy takim stwierdzeniu nasuwa się kilka słów. Ogarnij światy chłopie, bo ciśniesz takie farmazony, że masakra


wyluzuj :))
Pewnie go nawet tu nie ma i gada jakieś brednie :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

ja luźno zawsze podchodzę i może to wiele osób potwierdzić pomimo, że jestem fanatycznym kibicem (przez nasz kochany rząd nazywany bandytą) to zawsze z kulturą się zachowuję, nie mam parcia przez kabel. Irytuje mnie jednak jak ktoś głupoty wali na całej linii
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A topek znowu sojusz zmienił :eek:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

ja luźno zawsze podchodzę i może to wiele osób potwierdzić pomimo, że jestem fanatycznym kibicem (przez nasz kochany rząd nazywany bandytą) to zawsze z kulturą się zachowuję, nie mam parcia przez kabel. Irytuje mnie jednak jak ktoś głupoty wali na całej linii

to nie są głupoty a prowokacja :))
nie wiesz że sztuką jest zdenerwować przeciwnika by popełnił błędy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

stary system podboju CAMORRA, widzę, że bardzo obeznany w temacie. Ogarnij najpierw światy potem dopiero się wypowiadaj

- - - Automatycznie połączono posty - - -


kolejna brednia, "jestem czystym graczem", więc nie będę bluźnił, choć przy takim stwierdzeniu nasuwa się kilka słów. Ogarnij światy chłopie, bo ciśniesz takie farmazony, że masakra

Masz racje, pomyliłem systemy, przepraszam.Post zaktualizowany.
A o koalicji to pisałem,że to plotka,a plotkami nie ma co się przejmować.
Jeżeli czymś Cie uraziłem, to przepraszam,nie miałem takiego zamiaru.
To tylko gra:)
Życzę wszystkim dobrej zabawy na Naksos.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A Ty zostajesz tu na dłużej?

Serwer zapowiada się ciekawie, jest wielu topowych graczy,jest kilka silnych sojuszy,a i za kilka tygodni może się nowa siła pojawić, jak to często bywa.
Morale mi nie przeszkadzają.
O ile real mi pozwoli to mysle zostac tu na dłużej.
A Ty?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wypad na priv spamersi : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wypad na priv spamersi : )

Oj tam, zaraz spam.Przesadzasz Grzesiu:)
A na priv to zaplanujemy jak Ciebie przejąć:)
Poza tym jak się wypowiadam na temat sytuacji na serwerze, to okazuje sie,że ktoś może sie poczuc dotkniety,a nie mam takiego zamiaru.
Wprawdzie w moich wypowiedziach było troche prowokacji, ale doswiadczeni gracze, tym bardziej liderzy powinni umieć radzić sobie w takich sytuacjach.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

I co nic sie nie dzieje na tym swiecie ?
 

DeletedUser21134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Najciekawsze na ten moment sojusze:
-VENATORES (!)
-O N Z
-Looney Tunes
-Poza Kontrolą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A kto z kim wojuje ?
Niechce mi się grzebać w statach .
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No wlasnie tez mnie to zaciekawilo ?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No tak moze byc, w koncu same boby : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

-VENATORES (!)
Ten wykrzyknik to jest kontrolka samochodowa wskazująca zaciągnięty hamulec ręczny - tylko kto zaciągnął hamulca Venatorom? :)
Ewentualnie to jest brak płynu hamulcowego w zbiorniczku - jeszcze gorzej bo oznacza że im hamulce mogą nie zadziałać...
Tak w ogóle to witam po dłuższej przerwie, hasła nie mogłem sobie przypomnieć :)
Najciekawiej wygląda sojusz BIAŁA DAMA
raz że się z nią wszyscy liczą (nie wiem dlaczego, nie znam szczegółów)
dwa że ma wariata za wodza :D Pydantyn jest jak Jack Sparrow - szalony, ale inteligentny...
Ciekawi mnie dalszy los tego sojuszu :)
 
Do góry