Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
A to dziwne co mowisz. Bo nie spotkalem jeszcze osoby (oczywiscie poza Twoim sojuszem), ktora by sie dobrze na Twoj temat wypowiadala, na temat Twojej lojalnosci i stosunku do sojusznikow, bardzo dziwne
smiley_emoticons_smilenew.gif




Z rozmowy tak na prawde nic nie wynika. Zadnej zgody Wyrzyma tam nie ma, a wiadomosc Wyrzyma gdzie bylo jasno napisane cos w stylu "dajcie nam czas do soboty, przemyslimy" chyba juz sie pojawila na tym forum. Piraci sie z Wami polaczyli w czwartek. Jak sie do tego ustosunkowujecie?
No to pewnie polegasz na opinii takich ktorzy wlasnie nie wiedza co to znaczy dac komus slowo, Ja go nigdy nie zlamalem. To tak jak teraz, wzialem Piratow i zarzuca mi sie nielojalnosc. Co jest oczywiscie bzdura. Najblizszy przyklad to jest ostatni swiat Farsala, dalem slowo wtedy dwom malym jeszcze sojuszom i do konca gralem z nimi. Chociaz inni, Wyrzym i jego Cosa oraz Sigma probowaly mnie przekonac do zmiany frontu. Niestety takie sytuacje jak tutaj i klamstwa pewnie spowodowaly Twoja opinie.
 

DeletedUser23003

Guest
No to pewnie polegasz na opinii takich ktorzy wlasnie nie wiedza co to znaczy dac komus slowo, Ja go nigdy nie zlamalem. To tak jak teraz, wzialem Piratow i zarzuca mi sie nielojalnosc. Co jest oczywiscie bzdura. Najblizszy przyklad to jest ostatni swiat Farsala, dalem slowo wtedy dwom malym jeszcze sojuszom i do konca gralem z nimi. Chociaz inni, Wyrzym i jego Cosa oraz Sigma probowaly mnie przekonac do zmiany frontu. Niestety takie sytuacje jak tutaj i klamstwa pewnie spowodowaly Twoja opinie.

Moze i tak bylo ja nie wnikam. Mowie tylko co moje uszy slyszaly, tyle, a przyznasz ze dziwne jest to ze jednak za kazdym razem slyszalem negatywne nie pozytywne komentarze :)
 
Dla mnie sprawa wyjaśniona. A interesowała mnie tylko dla tego że nie lubię publicznego linczu na kimkolwiek. Okazało się że ten "zły" nie taki zły. Może niedogadanie może nieporozumienie gdzieś się koledzy rozminęli. Choć przekaz wiadomości wyraźny a oporu i słowa nie nie widzę.
 

DeletedUser15806

Guest
Moze i tak bylo ja nie wnikam. Mowie tylko co moje uszy slyszaly, tyle, a przyznasz ze dziwne jest to ze jednak za kazdym razem slyszalem negatywne nie pozytywne komentarze :)
Polegaj na swoich doswiadczeniach. O ile sie nie myle grales ze mna na Edessie. Tam tez jako jeden z nielicznych wolalem skonczyc gre niz zmienic front.
 

DeletedUser20310

Guest
jest dokładnie tak jak mówisz warrior

ale gdy sojusz zbuntował się wyrzymowi, widać ten poszedł po rozum do głowy
W takim razie to Wyrzym zbłądził i nie przewidział sytułacji.
Gm informując wyrzyma np w rozmowie wyżej miał prawo mysleć że jest sprawa dogadana.Po takiej rozmowie większość z nas by tak myślało.
 

DeletedUser6237

Guest
Dla mnie sprawa wyjaśniona. A interesowała mnie tylko dla tego że nie lubię publicznego linczu na kimkolwiek. Okazało się że ten "zły" nie taki zły. Może niedogadanie może nieporozumienie gdzieś się koledzy rozminęli. Choć przekaz wiadomości wyraźny a oporu i słowa nie nie widzę.

Ciężko przy pierwszej rozmowie podjąć decyzje :)
 

DeletedUser23003

Guest
Polegaj na swoich doswiadczeniach. O ile sie nie myle grales ze mna na Edessie. Tam tez jako jeden z nielicznych wolalem skonczyc gre niz zmienic front.

Pomimo tego ze gralem z Toba w sojuszu bylem w zupelnie innym miejscu i stycznosci zbytniej nie mialem stad tez i swojej opinni miec za bardzo nie moge

Zgadzam się z przedmówcą, tu nic nie trzeba wyjaśniać

Ale dalej nikt mi nie odpowiedzial. Wyrzym jasno napisal "dajcie nam czas do soboty na przemyslenie", a wiec jasno to sugeruje ze zgody przynajmniej na razie nie ma, po czym Wy przyjmujecie piratow i co teraz?
 
W takim razie to Wyrzym zbłądził i nie przewidział sytułacji.
Gm informując wyrzyma np w rozmowie wyżej miał prawo mysleć że jest sprawa dogadana.Po takiej rozmowie większość z nas by tak myślało.


oczywiście, że miał prawo
ale ja tam się nie wgłębiam co było dalej

jestem zdania, że dało się tą sytuację rozwiązać, ale nie wnikam w jakich stosunkach nasz pakt został unieważniony, szczerze nawet mnie to nie obchodzi

ale już wcześniej nawet pisałem, że jest wyjście ale widać panowie nie potrafili się dogadać... a szkoda
 

DeletedUser15806

Guest
Pomimo tego ze gralem z Toba w sojuszu bylem w zupelnie innym miejscu i stycznosci zbytniej nie mialem stad tez i swojej opinni miec za bardzo nie moge



Ale dalej nikt mi nie odpowiedzial. Wyrzym jasno napisal "dajcie nam czas do soboty na przemyslenie", a wiec jasno to sugeruje ze zgody przynajmniej na razie nie ma, po czym Wy przyjmujecie piratow i co teraz?
Komu on to pisal, bo ja juz 10 raz przekopuje korespondencje i tego znalezc nie moge
 

DeletedUser23003

Guest
Rozwalilem ukłąd bo wbiliście się całym sojuszem na m45, sojuszem ktory nam nie odpowiada :)
Poza tym skoro ktos ze mna ustala termin sobota to niech to bedzie sobota nie czwartek :)
W tym wypadku to niestety Wy przekombinowaliście, bo od nas decyzji jednogłośnej nie było.
FIQA informowałem o wszystkim, tez jakoś nie przypomin sobie zebyśmy zmieniali termin :)

Prosze Cie bardzo :)
 

DeletedUser15806

Guest
Zreszta to juz bez znaczenia, Robson napisal jak bylo. Co tu dluzej drazyc. Zbuntowal mu sie sojusz I tyle. Jak sie to mowi info ku przestrodze dla innych. Zbuntowal sie raz, moze i drugi. Bawmy sie, to tylko gra.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jeśli mogę - obiektywnie (mam nadzieję)
Po tej rozmowie, którą przedstawił Grzesiek - też bym uznał, że mam wolną drogę do fuzji z Piratami.
 

DeletedUser6237

Guest
Jeśli mogę - obiektywnie (mam nadzieję)
Po tej rozmowie, którą przedstawił Grzesiek - też bym uznał, że mam wolną drogę do fuzji z Piratami.

Ano widzisz :) szkoda, że rozmowy na TSie nie nagrałem :)
25 rozmawialiśmy :) czekam na Fiqa bo ma chyba ta rozmowe nagraną :)
 

DeletedUser26271

Guest
Dziadziag 23.10.16 o godzinie 23:09
taki postawilem warunek Markowi. A potem sie laczymy i mieszamy
Hakaishin 23.10.16 o godzinie 23:09
U nas selekcja naturalna póki co :p ale to standard na tym etapie gry
Hakaishin 23.10.16 o godzinie 23:08
Najlepiej tak :)
Dziadziag 23.10.16 o godzinie 23:07
maja zrobic selekcje tak by zmiescic sie w jednym sojuszu
Hakaishin 23.10.16 o godzinie 23:04
No tych piratów trochę jest :p ale mam podobna myśl do twojej
Dziadziag 23.10.16 o godzinie 23:00
Sluchaj, mysle o drugim sojuszu. I byc moze powstanie na bazie Piratow. Sigma moze miec to ja chyba tez.
Pakt był podpisany 21.10 a rozmowy wklejki są z 23.10,nie poinformowałeś nas o chęci łączenia się a powinieneś to zrobić !
 

DeletedUser15806

Guest
Pakt był podpisany 21.10 a rozmowy wklejki są z 23.10,nie poinformowałeś nas o chęci łączenia się a powinieneś to zrobić !
Juz Wam pisalem o tym na forum, ustalilem to z Wyrzymem. Was poinformowalem w przeddzien fuzji. Nie bylo obowiazku informowania z wyprzedzeniem
 
Do góry