Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
wlasnie a ty nie szanujesz zycia prywatnego, dlatego z checia bym ruszyl na ciebie by sprawdzic twoje wojsko, bez sciem z reala ze smiercia (co ty jedna tez stracilem bliskich) chwyc bron. Sprawdz moje kochorty bo nie wspomne ze prostak jestem wiec pisze patykiem.
 

DeletedUser

Guest
luzdelsur mało Was kobiet gra w grepolis, a robicie zamieszanie większe niźli stado pijanych orangutanów w składzie porcelany :) z drugiej strony przynajmniej ja nie mam nic przeciwko, bo nie na moim podwórku robicie to zamieszanie :)
P.S.
Jeżeli dobrze zrozumiałem Sztandara to proszę przyjmij moje wyrazy współczucia.
 

DeletedUser462

Guest
Grothus, taki nasz urok i na to nic nie poradzisz ;)

Co do drugiej części, pozostawię to bez komentarza, myślę, że nie jest to miejsce w którym należy pisać o takich rzeczach, zwłaszcza w jednej linijce z "kochortami". Proponuję ignorować wypowiedzi tego pana, który wiele chce, a nic nie może.
 

DeletedUser

Guest
Ktoś kiedyś powiedział, że kobieta jest jak kula z karabinu. Trafia prosto w serce, dziurawi portfel i wychodzi bokiem :D Chłopoki z LA już się o tym przekonali jak można wywnioskować z ich wypowiedzi. Z drugiej strony dziwi mnie fakt, że Heartless i luzdelsur są znowu razem w jednym sojuszu. Jak widać coś ta luzdelsur w sobie ma, że nie można od niej się uwolnić :D
Ale dosyć tego spamu. Widzę, że zarówno LA jak i TW pną się do góry w rankingu. W sumie to cieszy mnie ten fakt, bo to znaczy że wbrew przewidywaniom kolegi janka ani TW ani LA nie mają zamiaru zniknąć z tego świata i dalej będą robić zamieszanie na 43 morzu. Tak trzymać panie i panowie.
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

To wy robicie zamieszanie i kobiet gra dużo na przykład ja ;)) :D
ale niektóre chcą mieć równe szanse :p:p
 

DeletedUser4218

Guest
Powrót po 7 dniowym banie - milusio :)

Wow, a na Ny zaszło tyle zmian, że szok.
Z kim teraz powalczymy?
 

DeletedUser

Guest
No, pięknie się forum uspokoiło :)
Aż za bardzo chyba.
Znów jest ciekawie. W zasadzie jedyne stałe jest to, że Rydwany robią swoje :)

Poza tym
- LA chcą odzyskać utraconą pozycję
- TW niedługo już pociągnie (tak na mój nos)
- po tym, co widziałem na NY, uwierzę już w każde przymierze ;)

Jak tak dalej pójdzie - tu muszę oddać szacunek Rydwanom, potrzeba będzie koalicji, by sobie z nimi poradzić.
Tym większy szacunek dla przeciwnika, bo pewnie się trzeba będzie do owej koalicji zapisać, żeby równowagę utrzymać :)

Pzdr
A.

Hehe jak zwykle w błędzie :D

A na mapie w koło mnie jak w kalejdoskopie i to co kilka godzin ktoś zmienia barwy...
 

DeletedUser4218

Guest
A ja ciągle w tym malutkim BD, które walczy z Rydwanami ile się da... ;)
 

DeletedUser

Guest
sztandar czowa sztandar czeka 2tys zbrojnych w lesie ;) bardzo blisko ma do wroga z kim tu walczyc to pytanie, nikt mi jednak nie odpowie :) miecze w dlon i rozpoczac struganie :p taki rozkaz dzis padl panie :)
 

DeletedUser9244

Guest
Dobry wieczór :)
Widzę, że znów się coś zaczyna dziać na tym forum...
Ale, że obiecałam sobie pisać tylko o sytuacji na świecie NY to takie małe pytanko nasuwa mi się na myśl: co to za układy pomiędzy TW i LA? Bo gdzie się nie obrócić to jaskółki ćwierkają o zawieszeniu broni. A może lepsze było by stwierdzenie, że ryby? Ba, nawet te grube ryby...
To jak to jest teraz z tą stuacją na świecie a także sytuacją między tymi dwoma odwiecznymi wrogami? Ktoś skomentuje? :)
 

DeletedUser

Guest
No proszę, to jednak Vilge wiosek już tak nie palisz jak zawsze zapewniałeś? Bidulek :( jak strasznie musisz teraz pewnie przez to cierpieć :( współczuję.
A jakie to plany szanowny Szandarze masz tym razem? Bo rozumiem rola negocjatora z Romą nie wyszła Ci najlepiej i nie ma za bardzo gdzie teraz zacne grono swoich członków LA upchnąć (może ładniej: "wprosić") pod nowy "sztandar". TW? Angel? Grepo? Jaki punkt następny w projekcji tej długometrażowej bajki się pojawi? Jedno jest pewne - przynajmniej jest barwnie i ciekawie, za co Wam chwała :)
Co by się tam nie stało to wszyscy kibicują Wam ogromnie i ze wszystkich sił (ja osobiście sam trzymam kciuki już od dwóch dni i nocy), bo chyba wszyscy też jednym chórem stwierdzą - świat bez Legionu, to już przecież nie to samo :eek:
 

DeletedUser

Guest
taaak dni Legionu i TW są policzone z duużych sojuszy zrobiło się małe nic, ,nic dziwnego jak się walczy ze wszystkimi naokoło :D to potem tego są efekty :D A tacy dumni byli na forum co oni nie mogą... podobnie skończy 100 tartaków w potrzasku :p
 

DeletedUser

Guest
i co strugasz ze mna patyk ;) niech was leje tam TW :D rurka z kremem juz podana wiec szacowcy hart...bron kiecki ;) lecz czym jak tam zapalniczka plywa? :)
 

DeletedUser3336

Guest
No proszę, to jednak Vilge wiosek już tak nie palisz jak zawsze zapewniałeś? Bidulek :( jak strasznie musisz teraz pewnie przez to cierpieć :( współczuję.
A jakie to plany szanowny Szandarze masz tym razem? Bo rozumiem rola negocjatora z Romą nie wyszła Ci najlepiej i nie ma za bardzo gdzie teraz zacne grono swoich członków LA upchnąć (może ładniej: "wprosić") pod nowy "sztandar". TW? Angel? Grepo? Jaki punkt następny w projekcji tej długometrażowej bajki się pojawi? Jedno jest pewne - przynajmniej jest barwnie i ciekawie, za co Wam chwała :)
Co by się tam nie stało to wszyscy kibicują Wam ogromnie i ze wszystkich sił (ja osobiście sam trzymam kciuki już od dwóch dni i nocy), bo chyba wszyscy też jednym chórem stwierdzą - świat bez Legionu, to już przecież nie to samo :eek:


sam byles czlonkiem LA i piszesz takie rzeczy...
 

DeletedUser

Guest
Sm1te a co tu jest złego napisane? Takie wnioski nasuwają się nie po byłym członku LA, ale po OBECNYM członku LA, który w stanie upojenia alkoholowego (delikatnie rzecz ujmując) odwiedza różne komunikatory głosowe na który ma dostęp i opowiada dziwne, barwne historie... Czy ja to sobie wymyśliłem? NIE, to wymyślił zupełnie ktoś inny, Wasz członek sojuszu. A że jako gracz tego świata jestem również ciekawy tej całej historii i jej zakończenia to stąd te pytania. Poza tym w każdej opowieści dziwnej treści jakie owa osoba rozpowiada jest zawsze gdzieś ziarenko prawdy... tylko ja np. nie wiem gdzie dokładnie, więc grzecznie zapytałem.
Poza tym przykro mi tylko z tego powodu, że taki sojusz jak LA mimo wszystko pozwolił na to, że przez kretyństwo i błazenadę teraz wiele osób tylko śmiechem reaguje jak słyszy skrót LA i to jest smutne :( a Wy popierając ten stan rzeczy pewnym zbiegiem okoliczności wtapiacie się niestety w to tło parodii i farsy, a szkoda :(
 

DeletedUser

Guest
masz racje szkoda bo jak tylko wszedlem zostalem zmieszany od najgorszych, jakos sobie slow nie zalowales :cool: dlatego na szczescie juz nie pogadamy na ts-ie mam nadzieje ze ten odcinek mody na sukces bedzie sie krecil dalej, pozdrawiam.

W Gadzinka 07 wykryto szpiega z luzdelsur (000b).
20-07-11 o godzinie 09:41
W dwa gadze.cen. i luz wykryto szpiega z luzdelsur (000b).
20-07-11 o godzinie 06:45

renata czemu tak skompo? lec po 100tysiecy a nie sie bawisz :)

Rzuciłeś Błyskawica na 000 (luzdelsur).

to za skany bo ja sie nigdzie nie ruszalem i nic nie prowokowalem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser462

Guest
Przypomnij tylko wszystkim w jakim sojuszu wtedy byłeś. Czy przypadkiem nie takim, z którym mój sojusz miał na pieńku?

Teraz, po trzech dniach, po powrocie do LA (który to sojusz jest - podobno - sojusznikiem mojego) sobie o tym przypomniałeś?

Brawo Legionie Ateński, oto jak dotrzymujecie słowa. Zmieńcie nazwę, bo hańbicie legendę stworzoną na innych światach. Smutno się robi jak się na to patrzy, niestety :(
 

DeletedUser

Guest
bylem w sojuszu koalicyjnym BD z ramienia sisi. Z nimi wojny nie tluczecie, trzeba bylo w ten czas plynadz a nie sie czaic, nie mam najmniejszej ochoty z toba rozmawiac dlatego cie zablokowalem :)

smutno to mi, twojego podejscia tak sie zarzekalas prawie bilas w kobierec co tyo LA dla ciebie nie znaczy i co prosze? Ja sobie bede czekal na cud jak bym mial miasta od zera budowac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser462

Guest
Jeśli LA ma takich walecznych bojowników (piałeś na tym forum o paleniu wiosek TW, a ile im zabrałeś?), kłamców (zablokowałeś... hmm... poranną wiadomość do mnie wysłałeś z zablokowanego konta :D) i ludzi bez honoru (szukasz zaczepki w każdy możliwy sposób, łącznie z wypowiedziami na tym forum, ale odwagi na to żeby ruszyć na mnie ci brak) jak ty to sam sobie odpowiedz (o ile masz jeszcze jasność umysłu) czy w takim sojuszu chce się grać. Choć jeśli znikniesz w końcu ze świata Ny, to kto wie, może znajdzie się ktoś kto będzie potrafił stworzyć sojusz godny nazwy "Legion Ateński".

Z sojuszem Bad Devils nie łącza nas żadne stosunki dyplomatyczne, ale pojęcie tego chyba przekracza twoje możliwości.
 
Do góry