Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
jeszcze raz ci powtarzam, nie mam ochoty z toba pisac ani takze prowadzic roznego rodzaju konwersacji nawet i na stopniu kafelka mam nadzieje ze TW cie tam leje, po tym miescinach? Jakos tobie tez brak ikry by ruszyc, jestes osoba zaklamana, dlatego na ts-ie tez przestalem z toba rozmawiac, oraz na wszelkich mozliwych watkach, gra jeszcze raz ci powtarzam ostatni raz ma nam sprawiac radosc, frajde, a nie obowiazek. Nie moja wina ze ograniczenie brakiem obowiazkow zycia realnego daje ci takie prawo by z kazdym mozliwym graczem klucic sie jak trzeba. Mam nadzieje ze panowie z TW chodz grasz nieuczciwie obija ci tam, wioski.
 

DeletedUser462

Guest
Zapomniałeś tylko Sztandar dodać, że na TSie przestałeś rozmawiać bo już tam wstępu nie masz :D. Ale spokojnie, możesz wszystkim opowiadać, że taki był Twój wybór :p.

I znowu masz rację, bardzo jestem obijana :(. Widać taka moja grepolisowa karma. Wszędzie gdzie się pojawię dostaję łomot :mad:
 

DeletedUser

Guest
brak komentarza ze sciana mi sie nie chce gadac :D zszedlem z ts-a jak tak pieknie o banach mowil har...na co czekasz zbanuj lecz nie ma za co? jestes jego administratorka a ja sie na nim nie znam, szkoda ze TW cie nie leje :cool: taki ich wybór to ostatnia moja wypowiedz do ciebie.
 

DeletedUser462

Guest
W końcu, choć wiara w to, że się w końcu ode mnie odczepisz, byłaby naiwnością.

Kolejny twój plan, po udanej fuzji trwającej kilka godzin, poszedł do śmieci? Kombinuj Sztandar, kombinuj co się jeszcze na świecie Ny może wydarzyć, żeby ci się poprawiło. Na razie trafiasz w swoich misjach dyplomatycznych same pudła.
 

DeletedUser

Guest
jakie pudla zchodzisz z tematu jak tam dostalas po lapach? smutne to za to tresc jest jedna: jestes osoba bardzo uparta, z prawie kazdym poklucona, poszlas do no mercy jak paru innych czlonkow bez czekania na zmiane sojuszu (czyli plan byl juz wczesniejszy) zbanowalas osoby jak odeszlas z LA. Co tutaj pijac, bo z toba nie chce pisac juz nic! Zamiast grac dajesz ludziom posmiewisko z wowodu swojego wolnego czasu- taka osoba jestes. Klutliwa i nieznosna.
 

DeletedUser462

Guest
Pij, pij, może w końcu przestaniesz trafiać w klawiaturę :) Już widać,że masz małe kłopoty :)

Oczywiście, że nie czekałam na zorganizowaną przez ciebie zmianę sojuszu. Jaka ona była każdy widzi, nadal tkwisz w LA, co jest ogromnym nieszczęściem dla tego sojuszu. Byłeś autorem trwającej kilka godzin fuzji, która skończyła się tym, że w tym samym dniu zostałeś usunięty z nowego sojuszu :). Na to miałam czekać?

Nie wiem po co opowiadasz jakieś historie o banach (nigdy nie zgłosiłam nikogo do bana ani w grze, ani na tym forum). Czyżbyś czuł przez skórę, że warto szukać już usprawiedliwień na przyszłość?
 

DeletedUser4218

Guest
Widzę wątek Szntandar kontra Luzdelsur ciągle kontynuowany...

BD grzeczne jest, ale wojny tam jakieś prowadzi :)
 

DeletedUser

Guest
zawsze dumny ze stojego sztandaru.

ten fragment budzi niepokój... xD
A tak na poważnie...co Ty właściwie wyrabiasz i kogo udajesz, bo widząc to, co piszesz, mam mieszane uczucia...
Tu znowu jakieś gierki z luzdelsur...eh...i Ty jesteś głównym liderem sojuszu, którego sława wychodzi poza światy, na których tenże sojusz istnieje? Porażka...
A jak tam wojny, co z sojuszem "No Mercy" i ich 'bandą' itp...?
 

DeletedUser3336

Guest
ten fragment budzi niepokój... xD
A tak na poważnie...co Ty właściwie wyrabiasz i kogo udajesz, bo widząc to, co piszesz, mam mieszane uczucia...
Tu znowu jakieś gierki z luzdelsur...eh...i Ty jesteś głównym liderem sojuszu, którego sława wychodzi poza światy, na których tenże sojusz istnieje? Porażka...
A jak tam wojny, co z sojuszem "No Mercy" i ich 'bandą' itp...?



nie jest Liderem LA jedyny i prawdziwy zalozyciele to Asia, Grzesiek i Ania no i moze Marcin juz nie graja na Ny a szkoda...
 

DeletedUser

Guest
smite, nie gadaj głupot, bo prawdziwi założyciele LA to ci z bety - grałeś tam?
 

DeletedUser3336

Guest
smite, nie gadaj głupot, bo prawdziwi założyciele LA to ci z bety - grałeś tam?


nie gralem.

a pisze o zalozycielach z bety, jak nie wiesz to sa ludzie ktorzy zakladali LA na jocie, Ny, Omikronie, grali tez najdluzej w LA na becie, mozna powiedziec ze te 4 osoby to jest LA wlasnie one uksztaltowaly charakter sojuszu na taki jaki jest czyli bardzo ofensywna gra ranking prorytetowy to ranking agresora....

wiec wiem o kim pisze
 

DeletedUser4776

Guest
powrot po banie heh,nie wiem kto tak rozdaje te bany i nie obchodzi mnie to, na Ny tez nie dlugo wroce ktos mi bana zafundowal jak bylem na urlopie ciekawe ale dobra do spraw:
koniec tematu LA,Grzesiu jak czytasz to wiesz ze ja i Asia nie zmienimy nazwy choc ty jestes zalozycielem i mysle ze sam powinienes zmienic nazwe sojuszu,
od bety po inne swiaty zawsze Asia i ja niestety musimy prowadzic do konca tak mniej wiecej,
no a teraz sytuacja na tym sw jak wiecie co nie ktorzy zdradzaja i beda zdradzac tym bardziej jak zblizaja sie cuda i wszystko jest zaplanowane gdzie maja powstac dlatego bedziemy walczyc zeby to zbudowac i juz mozecie te miasta obstawiac a wiecie dokladnie ktore.
a teraz do czlonkow LA nie wypowiadac sie wiecej tu o LA zmieniamy temat na inny sojusz,
no i do tych wszystkich co tu pisza dajcie propozycje jaki sojusz teraz bedzie obgadywany czy co tam chcecie
 

DeletedUser462

Guest
powrot po banie heh,nie wiem kto tak rozdaje te bany i nie obchodzi mnie to, na Ny tez nie dlugo wroce ktos mi bana zafundowal jak bylem na urlopie ciekawe ale dobra do spraw:
koniec tematu LA,Grzesiu jak czytasz to wiesz ze ja i Asia nie zmienimy nazwy choc ty jestes zalozycielem i mysle ze sam powinienes zmienic nazwe sojuszu,
od bety po inne swiaty zawsze Asia i ja niestety musimy prowadzic do konca tak mniej wiecej,
no a teraz sytuacja na tym sw jak wiecie co nie ktorzy zdradzaja i beda zdradzac tym bardziej jak zblizaja sie cuda i wszystko jest zaplanowane gdzie maja powstac dlatego bedziemy walczyc byto zbudowac i juz mozecie te miasta obstawiac a wiecie dokladnie ktore.
a teraz do czlonkow LA nie wypowiadac sie wiecej tu o LA zmieniamy temat na inny sojusz,
no i do tych wszystkich co tu pisza dajcie propozycje jaki sojusz teraz bedzie obgadywany czy co tam chcecie

User, gdybyś zachował się jak facet i zareagował jak facet na to co się działo w sojuszu, nie byłoby teraz płaczu na temat kobiet, które zdradzają...

Przypominam Ci także, że nasze sojusze łączy porozumienie, póki co aktualne (nad czym ubolewam), takie pogróżki są nieeleganckie :p

Zresztą, odgrażań było tu już wiele, to tylko słowotok.

PS. ładny podpis dodany do profilu, muszę pomyśleć nad swoim. Żeby było adekwatnie do sytuacji to coś o gawędziarstwie muszę znaleźć.
 

DeletedUser4776

Guest
Renata jak wiesz bylem nie dostepny i rozmawiajac z Jackiem to dal ci lidera i co w ciagu 3-ch tyg mojej nie obecnosci juz sie porozniliscie wszyscy, wlasnie zaczynalem czytac wszystkie wpisy i dostalem bana,poprostu ktos chce zeby mnie nie bylo i jak pamietasz to Asia pisala ze wszystkie decyzje czekaja do mojego powrotu,kto tego nie posluchal ciezko bylo poczekac kilka dni wybacz ale w to ja nie uwierze,poprostu komus zalezalo zeby to rozwalic sojusz jak mnie nie ma,a napewno bym na to nie pozwolil i nie pozwole bo za dlugo gram w Legionie bo od bety na kazdym sw gdzie sie pojawil i zaluje ze Ani(kaliszanka) nie ma bo tym bardziej do tego by nie doszlo,zal ze i Marcin(rybi) nie gra choc czasami na ts sie pojawi i z nim sobie jako normalnym gosciem wypije a jak mnie z ts znowu wywalisz to mamy stara spikerie,przykro jest jak naprawde w sojuszu jest wladza ktorej nie zalezy na nim a wychodzi na to ze ............... jest i nie dlugo to samo moze sie zdazyc na omi dlatego juz manka uprzedzalem,
i konczmy ten temat bo nie ma sensu tym bardziej ze do tej pory jeszcze nie wiem wszystkiego bo nie moge doczytac ze wzgledu na ban.
 

DeletedUser462

Guest
User, przestań robić z siebie ofiarę:

1. to, że masz bana na świecie Ny nie jest żadnym ewenementem, bo setki graczy zostało zablokowanych, nie snuj więc spiskowej teorii;

2. na Ny byłeś niedostępny, a na Omikronie grałeś normalnie przejmując w tym czasie miasta? To była to jakaś specyficzna niedostępność :).

3. co do TSa masz dostęp do kanału przeznaczonego dla Legionu na Omikronie, chyba, że nie potrafisz skorzystać z hasła. Do miejsca, w którym spotykam się z innymi znajomymi dostępu nie masz, ale user wybacz... na Ny nie gramy już razem, więc nie oczekuj zbyt dużo.

Wystarczyło zrobić w odpowiednim czasie odrobinę porządku w sojuszu (wtedy gdy na NY Ciebie nie było, a walczyłeś na Omi) i problemu by nie było. Pretensje możesz mieć wyłącznie do siebie (i ewentualnie do tych, którzy mieli pełnić zastępstwo).

To tyle prawdy na temat tamtej sytuacji, a reszta jest biciem piany.


Ja byłam władzą w LA na NY? Hahaha....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9244

Guest
User a możesz mi wyjaśnić jedną kwestię? Dlaczego Jacpol napisał mi, że fuzja z Romą jest Twoją decyzją/zostało to przez Ciebie zatwierdzone? Dopóki nie dostałam tej wiadomości to trwałam w LA ale po niej ręcę mi opadły.
Pózniej Sztandar wraz z kilkoma graczami przeszli do Romy, na na fuzję się nie zgadzałam, więc poszłam tu gdzie jestem. Następnie gracze LA zostali wyrzyceni z Romy i dopiero wtedy Asia wysłała do mnie (i pewnie do innych) widomość żebym wróciła i że czekamy na powrót Usera aby coś ustalić...
 

DeletedUser4776

Guest
Asia wysłała do mnie (i pewnie do innych) widomość żebym wróciła i że czekamy na powrót Usera aby coś ustalić...
wlasnie mieli wszyscy czekac ale niestety widac tak nie bylo a co do tej decyzji to moja zgoda zawsze jest jak cala rada zarzadzi nawet jak mnie nie ma.i jak bylo do mnie dzwonione to wyraznie powiedzialem jak wszyscy sie zgodza to niech bedzie proste i logiczne wiec wiesz jak to jest nawet jak przechodzilas z czarna i juz spowrotm mialem wladze to sam napisalem kto chce niech przechodzi pamietasz powinnas to dobrze pamietac a i pamietasz ze ja nie przeszedlem bo gram i bede gral w legionie nawet jak bedzie 5 osob lub bede sam trudno ale liczy sie dobro ludzi i jak maja chec niech przechodza tylko to co bylo zaplanowane powinni wiedziec ze bede chcial zrealizowac,

Renata ,,Ja byłam władzą w LA na NY? Hahaha.... ,,,
a moze nie to znaczy ze oszukujesz bo kiedys sam ci dalem zalozyciela i manka zdegradowalem bo juz wiedzialem ze bedzie konczyl a znam go z tylu swiatow to co zrobilas dalas mu z powrotem zalozyciela a jak bylem na urlopie to Jacek dal ci lidera a to jest wladza i tez na to sie zgodzilem,niestety to chyba byl moj blad bo nie powinienem byloby dalej spokojnie a tak jakies ale. no mysle ze juz temat wyczerpany
pozdrawiam user10011,,,Sławek,,
 

DeletedUser462

Guest
Renata ,,Ja byłam władzą w LA na NY? Hahaha.... ,,,
a moze nie to znaczy ze oszukujesz bo kiedys sam ci dalem zalozyciela i manka zdegradowalem bo juz wiedzialem ze bedzie konczyl a znam go z tylu swiatow to co zrobilas dalas mu z powrotem zalozyciela a jak bylem na urlopie to Jacek dal ci lidera a to jest wladza i tez na to sie zgodzilem,niestety to chyba byl moj blad bo nie powinienem byloby dalej spokojnie a tak jakies ale. no mysle ze juz temat wyczerpany
pozdrawiam user10011,,,Sławek,,

Rzeczywiście, miałam realna władzę. Człowieka, który wystawił na forum otwarte mój post, w treści którego wyraźnie zastrzegłam, że jest przeznaczony do wiadomości Rady pozbawiłam uprawnień moderatora forum, po czym inny członek Rady w kwadrans później mu je przywrócił. Tak wygląda władza w LA pod dowództwem usera... :rolleyes:

Liderem to ja byłam wyłącznie wtedy, gdy trzeba było wiosk zabierać przeciwnikowi. W innych sprawach miałam realizować Wasze absurdalne pomysły. Statystyki, mapki, zestawienia bo założyciele szanownego sojuszu wiecznie nie mają czasu na grę.

Oczywiście, masz rację, gdybym nie miała fikcyjnych uprawnień lidera, dałabym się bezkarnie obrażać. Nadal nie rozumiesz tego co się wydarzyło w LA, ale tak chyba już pozostanie.
 
Do góry