Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Niestety NY to bardzo wymagający świat a Legion Ateński nie zdał egzaminu na tym świecie bo jest za słaby.
 

DeletedUser

Guest
cocacolas jako gracz także nie zdaje egzaminu, bo także jest za słaby. :(
 

DeletedUser

Guest
zelgawis2 nie widziałeś moich statystyk to nie wiesz nic, gram pod innym nickiem.
 

DeletedUser

Guest
Twoich obecnych statystyk to nikt nie widział (jeżeli w ogóle faktycznie tu grasz), więc teoretycznie też dla większości w grze po prostu nie istniejesz.
 

DeletedUser

Guest
...tym bardziej dziwi fakt, że mimo to zarzucasz komukolwiek, że nic o Tobie nie wie. Jak ma sprawdzić z kim ma do czynienia, z jakim graczem skoro jedyne co dajesz ludziom poznać to Twoje wypowiedzi na FO? Po tych odpowiedziach można jedynie stwierdzić, że śledzisz na bieżąco rankingi i statystyki świata NY
 

DeletedUser

Guest
zelgawis nie chę wyjść na lamera, ale pod jakim nickiem grasz na tej dzecie bo jakoś nie mogę Cię nigdzie znaleźć a z tego co czytałem FO to jesteś chyba dość znany
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No tak oczywiści nikt nie zauważył fuzji w No Mercy, tylko zajmujecie się pisaniem nie na temat, gratuluję spostrzegawczości graczom, pewnie zaraz moderator znów się wkurzy tym że ma pełno roboty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
No tak oczywiści nikt nie zauważył fuzji w No Mercy, tylko zajmujecie się pisaniem nie na temat, gratuluję spostrzegawczości graczom, pewnie zaraz moderator znów się wkurzy tym że ma pełno roboty.
Mylisz się - niektórzy cały czas czuwają, ale nie o wszystkim trzeba od razu pisać.
Fuzja No Mercy z Piratami Zenka Bembenka i przekształcenie tego mniejszego sojuszu we wspólną akademię... No widzieliśmy - po co komentować ;)
 

DeletedUser

Guest
Sisi "Sytuacja na świecie Ny" no do tego służy ten dział forum żeby o tym mówić, niestety ktoś mógł przeoczyć, np: wyjechał na wakacje, lub np: nie jest z morza z tego co No Mercy, warto również wspomnieć o tej fuzji ze względu na to żeby podyskutować o implikacjach dla inny sojuszy które wywoła ta fuzją, sądzę że Twój komentarz Sisi był tendencyjny oraz wynikał z tego że jesteś chora z nienawiści.Nienawiść zaślepia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No tak oczywiści nikt nie zauważył fuzji w No Mercy, tylko zajmujecie się pisaniem nie na temat, gratuluję spostrzegawczości graczom, pewnie zaraz moderator znów się wkurzy tym że ma pełno roboty.

w końcu!!!
Mi chodziło o te dwa sojusze, ponieważ grają tam moi znajomi z delty ;P
dziękuję za info, widać się tam rozkręcają ;D
@Sisi
np. mi była potrzebna ta wiadomość, dlatego nie mów, że to rzeczy całkiem nieistotne...
...tym bardziej, że są tam doświadczeni gracze, więc może nie tylko mnie to zainteresować ;)
 

DeletedUser4776

Guest
no ja nie widzialem bo niestety nie jestem tam heh zal ale nasz sojusznik zrobil fuzje chyba z naszymi zdrajcami
 

DeletedUser

Guest
dla user chyba chodzi o to że Piraci zenka bębenka, sojusznik LA, zrobił fuzję z no mercy, którzy dla LA są zdrajcami, przynajmniej tyle zrozumiałem czytając forum :)
 

DeletedUser4776

Guest
heh prawie o to chodzi i proponuje teraz porozmawiac o no mercy jest ktos w stanie mi opisac ten sojusz
 

DeletedUser

Guest
No Mercy and Pirates zajmują teraz 1 miejsce w rankingu a tartaki 2 ale tartaki mają nadal większą średnią od No Mercy, a no mercy na którym morzu są ?
 

DeletedUser4218

Guest
Ech cocacolas po pierwsze - ja nie jestem osobą, która nienawidzi innych ;)

Po drugie donny4 - ja nie mówiłam, że to nieistotne, bo dla mojego sojuszu jest i to bardzo!

Po trzecie - No Mercy są na różnych morzach - między innymi na 55 gdzie walczymy z 100 RwT i teraz powalczymy z No Mercy and Pirates...

Ano mają już pierwsze miejsce w rankingu, a to dlatego, że wielu graczy ze 100 RwT dostało bana - zresztą tak jak się stało też w innych sojuszach. No i nie można zapomnieć, że coraz więcej graczy z LA do nich dołącza. Zastanawia mnie dlaczego nie zmieniają nazwy na No Mercy and Pirates and LA

Co to dużo pisać - BD gra honorowo - nas nie banują ;)
(no poza moim banem na FO za offtopy :p)

Edit:
Sztandar, sm1te - likwidacja kont - why? :(
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Edit:
Sztandar, sm1te - likwidacja kont - why? :(
że tak powtórzę za Sisi tylko bardziej żywiołowo: że co :eek: ?????. Jak to od nowa? Jak to likwidacja konta? No jaja robicie sobie normalnie. Jak tak dalej pójdzie to Luz sama ze sobą będzie się na forum kłóciła :)
 

DeletedUser

Guest
Ano mają już pierwsze miejsce w rankingu, a to dlatego, że wielu graczy ze 100 RwT dostało bana+

Nigdy rankingiem sojuszy nie sugerowałem się, bo niewiele on odzwierciedla oprócz pustych punktów, ale jednego tu nie rozumiem - jaki związek mają bany w RwT do miejsca w sojuszowym rankingu No Mercy??? :eek: Jeśli możesz droga koleżanko to rozwiń swoją wypowiedź, bo ten tok myślenia nie za bardzo jest mi zrozumiały.

Co to dużo pisać - BD gra honorowo - nas nie banują

A ten fragment pozostawiłbym bez komentarza, bo przecież wszyscy wiedzą jak to z tym jest naprawdę...
 

DeletedUser4218

Guest
Nigdy rankingiem sojuszy nie sugerowałem się, bo niewiele on odzwierciedla oprócz pustych punktów, ale jednego tu nie rozumiem - jaki związek mają bany w RwT do miejsca w sojuszowym rankingu No Mercy??? :eek: Jeśli możesz droga koleżanko to rozwiń swoją wypowiedź, bo ten tok myślenia nie za bardzo jest mi zrozumiały.
Mnie rankingi też nie interesują - nawiązałam do wypowiedzi cocacolasa.
Co do Rydwanów - już wielu z nich wyleciało na jakiś czas z gry - to im też nieco obcina skrzydełka... ale nie mówmy o tym.
Edit: No zapomniałabym - wybacz- to członkowie LA tak podnieśli No Mercy w rankingu.

A ten fragment pozostawiłbym bez komentarza, bo przecież wszyscy wiedzą jak to z tym jest naprawdę...
Chyba domyślam się o co Ci chodzi...
Nie rozumiem po prostu dlaczego niektórzy ludzie wymyślają sobie pierdoły i inne rzeczy - tylko po to, by ludzi którzy grają honorowo poniżyć.
Ale mów sobie co chcesz - ja gram w grepo od lutego 2010r. Nigdy nie dostałam bana! Chociaż raz próbowali mi udowodnić różne pierdoły!
 
Ostatnia edycja:
Do góry