Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser32261

Guest
W sumie spoko stoją sobie

A jak tam twoje miasta Astralous
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30644

Guest
Moje miasta też stoją sobie.

Paka mant gotowa, dzienki, że pytasz.
 

DeletedUser30644

Guest
Na razie w nic :/ Z Pepe to i tak ciężko w coś pograć bo typ platyniarzem jest.
 

DeletedUser32261

Guest
Od miesiąca gram bez potuska i praktycznie nie używam apki gratuluje 2 kolonów przez ten czas mistrzu "XD"
 

DeletedUser30644

Guest
Drogi Arku, śmieszny z ciebie chłopak. Leci nasz kolon, synchro raczej słabe, jakieś ataki przed i pare wsparć z bliska w sekundę.

Ty nie dość, że postawiłeś mi do rozbicia 500 transów na murze 1 to jeszcze musiała cię Avenlie obronić bo inaczej byś stracił to śmieszne miasteczko nawet na przeciętnym synchro.

Oczywiście nazwa miasta zmieniona żeby zwalić winę na jakieś skrypty do celowania wojska.

Oczywiście jeśli chodzi o pomocne programy to Naleśniczek ze Sladoxem zlinkowali to co trzeba i nawet klikać sam już nie muszę :D
 

DeletedUser32261

Guest
No ja na przykład synchro od gangusów ani jednego nie widziałem na tym świecie .
 

DeletedUser32293

Guest
Drogi Arku, śmieszny z ciebie chłopak. Leci nasz kolon, synchro raczej słabe, jakieś ataki przed i pare wsparć z bliska w sekundę.

Ty nie dość, że postawiłeś mi do rozbicia 500 transów na murze 1 to jeszcze musiała cię Avenlie obronić bo inaczej byś stracił to śmieszne miasteczko nawet na przeciętnym synchro.

Oczywiście nazwa miasta zmieniona żeby zwalić winę na jakieś skrypty do celowania wojska.

Oczywiście jeśli chodzi o pomocne programy to Naleśniczek ze Sladoxem zlinkowali to co trzeba i nawet klikać sam już nie muszę :D
Nie wiesz jaka była sytuacja więc się nie udzielaj zbytnio :D

TAKA SYTUACJA xD

No ja na przykład synchro od gangusów ani jednego nie widziałem na tym świecie .
Bo na ciebie można lecieć po 2h klockiem i wchodzą jak nóż w masło :D:DDlatego nie widziałeś
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32293

Guest
Drogi Arku, śmieszny z ciebie chłopak. Leci nasz kolon, synchro raczej słabe, jakieś ataki przed i pare wsparć z bliska w sekundę.

Ty nie dość, że postawiłeś mi do rozbicia 500 transów na murze 1 to jeszcze musiała cię Avenlie obronić bo inaczej byś stracił to śmieszne miasteczko nawet na przeciętnym synchro.

Oczywiście nazwa miasta zmieniona żeby zwalić winę na jakieś skrypty do celowania wojska.

Oczywiście jeśli chodzi o pomocne programy to Naleśniczek ze Sladoxem zlinkowali to co trzeba i nawet klikać sam już nie muszę :D
I nie mów mi po imieniu bo pomyślą że po rodzinie XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry