Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser27401

Guest
no chyba byłeś na grze?????? , o widzę że już twoja mądrość przechodzi najwyższe możliwe granice a jak Luzacy cię poczyscili i płakałeś że nie masz woja oj joj ty faktycznie kOZAK jesteś
 

DeletedUser28924

Guest
Dobra ekipa to i się zżył teraz ma okazję pograć bez patologii ,swoją drogą to słabiutko z tymi ogniami
 

DeletedUser27401

Guest
Ani dominacji nie wygrasz , a i przyszłe serwery z daleka odemnie bo farma zostanie z Ciebie lub Szaraki
 

DeletedUser29153

Guest
Korzystajac z okazji że dymy zapraszam do wzięcia mojej osoby do sojuszu po mieczyki mam 2 sloty
 

DeletedUser27401

Guest
Jaka Ekipa proszę Cię dobra ,to Ty dobrej Ekipy niewidziałeś albo w takiej niegrałeś ,chyba żartujesz powiedział bym przeciętna bliżej prawdy
 

DeletedUser27401

Guest
Ja też miałem wybór jak ciebie przyjmowałem do Soja i to był błąd bo zachowałeś się jak Cham i człowiek bezcharakteru przepraszam ale Ty go niemiałeś nigdy poprostu chciałem wierzyć w bajki
 

DeletedUser27401

Guest
Piter nie lubię graczy którzy nigdy nic nie grali a się wymądrzają poprostu a Celebrytą już dawno zostałem zaściankowym
 

DeletedUser28924

Guest
Jaka Ekipa proszę Cię dobra ,to Ty dobrej Ekipy niewidziałeś albo w takiej niegrałeś ,chyba żartujesz powiedział bym przeciętna bliżej prawdy
Oki niech bedzie że przecietna chociaż nie chodziło mi o jakoś gry bardziej o atmosferę,poza tym czemu Ciebie to tak rusza chyba sam nie wierzysz że gang odda Ci 20 miejsc na mieczyki wywalajac swoich lojalnych graczy od początku serwera ...
 

DeletedUser27401

Guest
Oki niech bedzie że przecietna chociaż nie chodziło mi o jakoś gry bardziej o atmosferę,poza tym czemu Ciebie to tak rusza chyba sam nie wierzysz że gang odda Ci 20 miejsc na mieczyki wywalajac swoich lojalnych graczy od początku serwera ...
Tego nie wiem to ich sprawa co i jak zrobią moich graczy jest znacznie więcej jakby nie było banda to też moi gracze
 

DeletedUser27401

Guest
No czytałem wasze forum i faktycznie ktoś coś źle napisze i odrazu lęcą na niego baty od was
 

DeletedUser30644

Guest
„Ja” doprowadziłem. Absolutnie nie ty byłeś winny. Zerowe uprawnienia i mam ci sojusz prowadzić.

Już nie mówiąc o twoim zarzekaniu się o tym, że nigdy z kung lao nie zagrasz. Z bandą też podobno paktu nie będzie bo przecież cię zostawili.
 

DeletedUser32293

Guest
Moi Drodzy,

Jak zauważyliście w dniu dzisiejszym został zerwany pakt z sojuszem Gang Słodziaków i GANG SŁODZIAKÓW.. Każdy kto śledził w ostatnich dniach nasze wspólne forum widział co się tam działo,
jedna wielka prowokacja, obrażanie i itp.
Jesteśmy ludźmi dorosłymi i każdy z nas swój honor ma, dlatego uznaliśmy, ze dosyć tego.
Grepolis to gra wojenna i tutaj liczy sie walka, walczyliśmy przez pół roku, żeby być w tym miejscu w którym jesteśmy, przeszliśmy naprawdę kiepskie chwile i tak zakończyć tego świata nie możemy.
Walczymy do końca o wygraną.

Dlatego proszę, żeby każdy spiął sie maksymalnie teraz przez najbliższe dni i pokażmy wszystkim na świecie, że jesteśmy sojuszem walecznym i wywalczmy sobie wygraną.
Wszyscy budują na maksa wojsko, Kolony wstawione do Gangu są najważniejsze.

P.S.
Większość osób, które weszły do Gangu zostaną przez nich wyrolowani, nawet jeśli udałoby się im wygrać to w dużej mierze osoby z Samosi czy vvv zostaną oszukane. My tak nie postępujemy.
Każdy kto jest u nas zasługuje na wygraną, dlatego WSZYSCY DO BOJU, pokażmy tym szczekającym na forum,
że jesteśmy zgrani, waleczni i gramy do końca. Wszyscy razem i każdy z osobna.

Pozdrawiam,
Ania i Adrian
Andzikk i adek176


Polecieli na grubo XDDDD
 
Do góry