Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser27401

Guest
Tak ja byłem winny że takim ludziom jak Ty dałem rządzic moim sojuszem
 

DeletedUser27401

Guest
A Ty grasz w tej chwili z moimi graczami którzy dostaną dominację u Gangusów ,Ja zawsze mam swoje wtyczki w każdym ze sojuszy odpoczątku swiatów ,niektórzy dostają nawet Liderów
 

DeletedUser32293

Guest
„Ja” doprowadziłem. Absolutnie nie ty byłeś winny. Zerowe uprawnienia i mam ci sojusz prowadzić.

Już nie mówiąc o twoim zarzekaniu się o tym, że nigdy z kung lao nie zagrasz. Z bandą też podobno paktu nie będzie bo przecież cię zostawili.
Grzesiu wporzadku morda:D
 

DeletedUser30644

Guest
Oczywiście. Prezentujesz zerowy poziom pod każdym względem to trzeba przelać parę setek tysięcy golda.

Kupuj co i kogo chcesz. Mnie przegranie z luzakami zadowala :)
 

DeletedUser29689

Guest
Grzechu, myślę ze przeciętna ekipa lub zbieranina nie przetrwała by takiej klęski jaką mieliśmy pod koniec lutego gdy support wysyłał sojusz na wakacje idp idp. A jednak żyjemy i mamy sie dobrze :D
 

DeletedUser32293

Guest
Grzechu, myślę ze przeciętna ekipa lub zbieranina nie przetrwała by takiej klęski jaką mieliśmy pod koniec lutego gdy support wysyłał sojusz na wakacje idp idp. A jednak żyjemy i mamy sie dobrze :D
A czemu was wysłali na wakacje? Z jakich powodów? Bo ja nie w temacie XD
 

DeletedUser29689

Guest
Zostało wywalone 3 osoby z którymi sie luźno pisało, a wiesz jak wulgarnych słów mozna używać w takich wiadomościach :)
 

DeletedUser32845

Guest
Tego nie wiem to ich sprawa co i jak zrobią moich graczy jest znacznie więcej jakby nie było banda to też moi gracze

wypraszam sobie Grzesiu, jakbyśmy grali u Ciebie to tak sobie możesz mówić, a m.in. z Twojego powodu z Veni wyszliśmy
 
Do góry